ورود شهردار و دادستانی به موضوع کودک دو ساله :

در حالی که برخی گروههای مخالف توسعه شهر مشغول تسویه حسابهای سیاسی خود هستند ، دادستان گرگان گفت : موضوع در دستور کار ویژه دادستانی قرارگرفته و با کسانی که در امنیت پارک جنگلی ناهارخوران کوتاهی کرده‌اند برخورد می‌شود.

دسته: اجتماعی گلستان

نماینده آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ بیکاری ۹ درصدی در استان گلستان واقع‌بینانه نیست، گفت: نرخ بیکاری در استان حداقل بالای ۳۰ درصد است که شهر به شهر وضعیت متفاوتی دارد.

دسته: اجتماعی گلستان

در حالیکه اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان ظاهرا از مکتبی و چراغعلی برای کرسی معاونت سیاسی امنیتی استانداری حمایت کرده اما بزرگان آنها پشت صحنه دنبال سید نجیب حسینی هستند .

دسته: اجتماعی گلستان

هنوز چندماهی نیست که از سکانداری احسان گوهری راد بر کشتی پر تلاطم آموزش و پرورش گلستان می گذرد ، ولی زمزمه هایی بر اراده ی نمایندگان مجلس و احزاب و جریانات سیاسی استان به تغییر او به گوش می رسد، به طوریکه حتی دوستان نزدیکش نیز بواسطه ی ارتباطات موثری که با مراکز تصمیم گیر دارند به فکر تکیه زدن بر کرسی مدیر کلی افتاده اند.

دسته: اجتماعی گلستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان خبر داد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان از دستگیری یکی از عوامل اصلی شهادت محیط‌بان گلستانی در پارک ملی گلستان خبر داد.

دسته: اجتماعی گلستان

آیت ا... قدمی :

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به در خطبه سوم نهج البلاغه نوشت: یکی از وظائف علماء ایستادگی در مقابل زیاده خواران و متجاوزان به حقوق الهی و حقوق مردمی است.

دسته: اجتماعی گلستان

بامداد امروز رخ داد؛

بامداد امروز براثر درگیری محیط‌بانان پارک ملی گلستان با شکارچیان غیرمجاز یک محیط‌بان کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

دسته: اجتماعی گلستان

مدیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش با صدور بيانيه اي ضمن اظهار تأسف و محكوم كردن ربوده شدن برخي از مرزبانان در سيستان و بلوچستان، از علماء و معتمدين محلي خواست جهت آزادي فوري و بي قيد و شرط اسيران، اهتمام جدي داشته باشند.

دسته: اجتماعی گلستان

آقای دکتر غفاری

بهزیستی استان گلستان  کسب رتبه برتر (اول) در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی در سطح ادارات کل بهزیستی کشور را بدست آورد

دسته: اجتماعی گلستان

در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد؛

گرامیداشت شهدای لشکر 25 کربلا با سخنرانی سرتیپ محمد باقر زاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح امروز سه شنبه ۲۴ مهرماه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

دسته: اجتماعی گلستان

درآیین تودیع و معارفه مسئول بسیج رسانه گلستان عنوان شد؛

مسئول سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: ، تقویت جبهه انقلاب اسلامی و گسترش رسانه های انقلابی در لوای بسیج از جمله برنامه های پیش رو خواهد بود.

دسته: اجتماعی گلستان

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان در پی رای منفی دو تن از نمایندگان استان گلستان به لایحه CFT با صدور بیانیه ای از آن ها تقدیر کرد.

دسته: اجتماعی گلستان

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان:

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با اشاره به جلسه اخیر سران قوا با مقام معظم رهبری گفت: این انسجام دشمن را لِه می کند و برای ما اقتدار و عزت می آورد. پیروی از امام، سبب حفظ عزت، شرف، بازدارندگی، آبرومندی می شود و نشانه حفظ آرمان هایی است که شهدا برای آن ها جان داده اند.

دسته: اجتماعی گلستان

پس از تحمل سال‌ها رنج جانبازی

پاسدار شهید محمدقاسم انتصاری بامداد امروز پس از تحمل سال‌ها رنج جانبازی به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

دسته: اجتماعی گلستان

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با عنوان اینکه دشمن امروز از حوزه رشد اندیشه ملت ایران می هراسد، اظهار داشت: دشمن با عملیات روانی بدنبال متزلزل کردن توان ماست

دسته: اجتماعی گلستان

عطش سودجویی برخی شرکتها تمامی ندارد ؛

در پی این سوء استفاده مدیران ذیربط متوجه این موضوع شده و طی تماسهایی با اداره برق و دادستانی گنبد نسبت به جمع آوری سازه های ایجتاد شده برای انتقال برق اقدام کردند .

دسته: اجتماعی گلستان

عجیب‌ترین شکل برای تمسخر عملی شعار جوانگرایی در انقلاب، مسئولینی هستند که ۴۰ سال پیش از خود امام حکم گرفته‌اند و بعد از ۴ دهه از انقلاب با کلی مریضی و مشکلات جسمی و روحی هنوز از سمت‌شان تکان نخورده‌اند.

دسته: اجتماعی گلستان

منبع : منبع خبر کذب مکتوبات https://t.me/maktubat

در جلسه موکب داران مطرح شد :


محور عمده بحث های صورت گرفته توسط فعالان موکب دار استان گلستان در کنگره عظیم اربعین ، نگاه یکسان و منصفانه مجموعه های مدیرتی ، تصمیم گیر و خیرین استان به همه موکب های فعال استان گلستان در مراسم اربعین بود .

دسته: اجتماعی گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با بیان این که سارقان نقاب دار یک و نیم میلیارد تومان از صرافی گرگان سرقت کردند، گفت: تحقیقات برای شناسایی آن‌ها ادامه دارد.

دسته: اجتماعی گلستان

رئیس پلیس آگاهی گلستان:

 

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با بیان این که سرقت از صرافی گرگان مسلحانه نبوده، گفت: جزئیات این سرقت در دست بررسی است.

دسته: اجتماعی گلستان

با حکم سرلشکر جعفری پیش از ظهر امروز سرهنگ پاسدار عبدالله عین علی بعنوان فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا معرفی شد.

دسته: اجتماعی گلستان

حلقه‌ای در سازمان حفاظت محیط زیست شکل گرفته که تلاش می‌کند تا سرمایه‌های ملی مانند پارک ملی گلستان که نخستین پارک ملی ایران به شمار می‌رود را به قرق اختصاصی شکارچیانی درآورد که این روزها برای محیط زیست دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند.

دسته: اجتماعی گلستان

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری اراذل و اوباش و عاملان تیراندازی در شهرهای استان خبر داد و گفت: با تلاش پلیس امنیت عمومی استان از ابتدای سال تاکنون 141 مجرم سابقه‌دار و فراری شناسایی و دستگیر شدند.

دسته: اجتماعی گلستان

وزیر کشور ظهر امروز شنبه 14 مهر در تماسی تلفنی با استاندار گلستان خواستار مقابله با سیلاب های احتمالی ناشی از بارندگی های دیشب و امروز در استان شد.

دسته: اجتماعی گلستان

 

مدیر اجرایی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد از عملکرد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان انتقاد کرد .

دسته: اجتماعی گلستان

اجمالا اینکه یک شرکت تعاونی مسکن تحت عنوان کارکنان سرجنگلداری گرگان(شهرک سروش جنگل) در مقطع نیمه دوم دهه ۶۰ با عنایت به ضرورت وجود زیرساخت های عمومی همچون سایر شهرک های مسکونی اقدام به واگذاری قطعاتی از اراضی تحت تصرف قانونی خود ، بطور مجانی و جهت امور عام المنفعه می نمایند.

دسته: اجتماعی گلستان

دکتر هاشمی رئيس شوراي تامين استان گلستان

استاندار گلستان با تاکید اینکه پاسداری از ارزش های انقلاب مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است،اظهار کرد: امنيت زمينه‌ساز رشد و توسعه كشوربوده وبدون وجود آن، توسعه نيز امكانپذير نيست.

دسته: اجتماعی گلستان

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز دشمنان. با عملیات روانی به دنبال انشقاق است و انسجام ملت و نظام را نقش برآب کند.

دسته: اجتماعی گلستان

رئیس کل دادگستری استان گلستان از دادستان مرکز استان خواست موضوع زد و خورد بین ماموران شهرداری گرگان و دستفروش را بررسی و در صورت تخلف ماموران از قانون، برای آنان پرونده قضایی تشکیل دهند.

دسته: اجتماعی گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از بازداشت 6 نفر از اخلال گران رفت و آمد کامیون ها در استان خبر داد و گفت: این افراد سعی داشتند با پرتاب سنگ مانع از رفت و آمد کامیون هایی شوند که کالاهای مورد نیاز مردم را جابجا می کردند.

دسته: اجتماعی گلستان