بی تردید نهم دی ماه یکی از مهمترین روزهای نظام اسلامی بشمار می رود روزی که ایادی فتنه مایوس از همه ی خیانت ها و جنایت های خویش با مشت محکم ملت ولایت مدار و بصیر ایران اسلامی مواجه شدند.

پایگاه جنبش عدالت خواهان ایران"در بررسی مسائل مربوط به 9 دی می توان از جوانبی گوناگون ریشه های این مسئله را مورد تحلیل قرار داد.بویژه نقش خواص بی بصیرت و ساکتین فتنه 88 که در مقیاسی وسیع در ماجرای فتنه آمریکایی-صهیونیستی چنان جریان فتنه را تقویت می کردند که چاره ای جز حضور انقلابی در حماسه ای چون 9 دی را برای پایان چنین فتنه ای خائنانه باقی نمی گذاشت.

اما بهر حال فتنه بواسطه ی حضور حماسی ملت شریف شکسته شد و سران خبیث آن بواسطه ی خیانت هایشان در منجلابی که خود افروختند فرو رفتند.

اما نباید 9 دی را به هر دلیلی کمرنک و کم اهمیت جلوه داد.چرا که به موازات بزرگی 9 دی اصحاب فتنه سعی دارند تا اهمیت9 دی را مخدوش نمایند و یوم اللهی را در سایه ی دسیسه ای شیطانی به زعم خویش رفته رفته به فراموشی بسپارند.

در خصوص گرامیداشت و زنده نگه داشتن هر چه بیشتر9 دی باید نقش خواص را از درجه ی اهمیت شایانی برخوردار دانست.خواصی که می بایست با توجه عملی به دستاوردهای 9 دی و البته منویات امام خامنه ای در خصوص اهمیت این یوم الله تمام توان خویش را بکار گیرند. و خوشبختانه مشاهده می کنیم که در بسیاری از استانهای کشور نمایندگان معزز ولی فقیه در آن استانها عملا در صحنه حاضر بوده و پیشتازهر چه پر رنگ تر شدن چنین روزی می باشند.

بعنوان نمونه عملکرد و حضور مستمر و میدانی شخصیت هایی چون آیت الله علم الهدی و آیت الله آل هاشم در متن حضور ملت چه زیبا و قابل تقدیر بر حماسه ای بزرگ صحه می گذارند و چه انقلابی بر ندای رهبر عالی مقام انقلاب اسلامی لبیک می گویند.

در استان گلستان اما رویکرد خواص در رابطه با9دی بگونه ای دیگر نمایان می شود.مسئله ای که البته با نوع نگاه به سران فتنه استان و جولان وابستگان فتنه در مسئولیت های اجرائی مهم در گلستان بی ارتباط نبوده تا جایی که از نماینده ی ولی فقیه در استان و امام جمعه ی گرگان هرگز اعتراضی در خور توجه نسبت به حضور وابستگان فکری و عقیدتی به فتنه 88 به چشم نمی خورد.

با عبور از همه این ها موج تعجب دلدادگان رهبری در استان به عدم حضور آیت الله نورمفیدی در حماسه 9 دی امسال باز می گردد.مسئله ای که البته صرفا به همین سال خلاصه نمی شود و سالیانی متمادی بعد از 9دی سال88در گلستان را به ذهن می رساند.

رفتاری که به هر حال هرگز تقویت9دی و دستاوردهای آن در مقام عمل را به ذهن نمی رساند بلکه به نحوی بی اهمیتی و عدم توجه به عظمت 9 دی را نزد افکار عمومی متبادر می کند.

آنچه نگاشته شد بی تردید از اهم دغدغه های مردم ولایت مدار استان گلستان بشمار می رود که همواره عاشقانه به ندای رهبری لبیک گفته و به طور خاص در یوم الله9 دی سال97 نیز افتخاری دیگر در گلستان به نام خویش ثبت نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 مالک 1397-10-10 10:16
شاید مریض بودند،شاید ماموریت،و...بهتر است دلیل عدم حضور رابه مردم توضیح دهند،
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه