کاملا عیان است که جبهه ی استکبار به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم جهانی همواره از بین بردن باور های دینی و عقیدتی و سیاسی مردم شریف ایران اسلامی و البته سایر ملل مستقل و آزادیخواه را نشانه گرفته اند.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" این مستکبرین همواره سعی نموده تا با صرف هزینه هایی هنگفت عقاید ضاله ای را به منظور از بین بردن عقاید ناب اسلامی تشیع برگرفته از مکتب اهل بیت عصمت و طهارت ع ترویج و مورد حمایت خویش قرار دهند.


فرق ضاله ای چون بهائیت،وهابیت،تشیع انگلیسی و ...از جمله خروجی های هزینه ی جبهه ی استکبار برای ترویج بدعت و انحراف در مسیر اسلام ناب محمدی را می توان مورد اشاره قرار داد.
اما در میان همه ی فرق ضاله می توان به فرقه ی ضاله ی خراسانی تحت نام مدعی دروغین و کذایی بنام منصور هاشمی خراسانی اشاره کرد که فعالیت هایی گسترده و انحرافی را در متن جامعه صورت می دهند.


فعالیت هایی که عمدتا با تشکیک در مفاهیم ناب اسلامی(تشیع)به شدت منافات داشته و مقدسات شیعه را مخدوش می نماید.
متاسفانه باید گفت فعالیت های این فرقه ی ضاله در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشاهده می شود و حتی در استانی مثل گلستان نیز می توان اثرات فعالیت های این گروه انحرافی و بدعت طلب را مشاهده کرد.


جسارت های این گروه انحرافی در گلستان تا جایی پیش رفته که در قالب شعار نویسی تحت عنوان کذایی ((منصور هاشمی خراسانی،زداینده ی بدعت ها و انحرافات))در نقاط پر تردد مرکز استان گلستان(گرگان) مشاهده شده است که موجبات تاسف و خشم امت حزب الله گلستان را جریحه دار کرده است.
انتظار می رود مردم مومن و ولایی استان شهید پرور گلستان به منظور شناسایی عوامل این گروه انحرافی هرگونه تحرکات و فعالیت های مشکوک و سوال برانگیز را به دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استان اطلاع دهند.


تاکید می گردد نقش مردم شریف ایران اسلامی در حفظ و دوام این نظام کاملا قابل تقدیر بوده تا جائیکه بزرگترین فتنه ها و انحرافات سیاسی-عقیدتی نظیر قائله ی گنبد،فتنه های منافقین در اوایل انقلاب،فتنه های78 و88 و... در حقیقت بواسطه ی حضور و نقش آفرینی آحاد ملت خنثی گردیده و یا با شکست مواجه شده است.

 

در سایت های رسمی و غیر رسمی و حتی در سایت منسوب به خود این شخص، هیچ گونه تصویر یا بیوگرافی از وی منتشر نشده است . این احتمال وجود دارد که نویسنده -یا نویسندگان- از نام مستعار استفاده کرده باشد .

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه