تحرکات سیاسی گروه های مختلف اصلاح طلب استان حول دو معاونت استانداری گلستان همچنان ادامه دارد و این فعالیت ها در فضای سیاسی و مجازی به اوج خود رسیده است.

 

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"در همین رابطه گروه های مختلف سیاسی اصلاح طلب سعی دارند تا دو معاونت استانداری را در اختیار خود بگیرند.

روابط عمومی بنیان گذاران اتحادیه انجمن های اسلامی و یاران شیخ قربان قندهاری طی مطلبی خطاب به مناف هاشمی استاندار گلستان، سید عباس حسینی(مشاور فعلی استاندار و فرماندار سابق گرگان) و احسان مکتبی(مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری) را به عنوان دو گزینه ی معاونت سیاسی پیشنهاد کرده اند.

این گروه همچنین مهندس سالاری(فرماندار رامیان) و مهندس قوانلو(مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان)را نیز به عنوان گزینه های معاونت اقتصادی پیشنهاد داده اند.

یکی از کانال های خبری استان نیز حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر(پسرخاله استاندار و گزینه ای مازندرانی-غیر بومی-) را به عنوان گزینه معاونت سیاسی- امنیتی نام برده و از تلاش های حسینی برای جلب نظر آیت الله نورمفیدی و آقازاده اش سید مجتبی نورمفیدی خبر داده است.گفتنیست این کانال خبری با برچسب پسرخاله بازی ممنوع از این انتصاب احتمالی انتقاد شدیدی کرده است.

کانال تلگرامی دیگر در شرق استان نیز از نزدیک شدن قدیر کریمی (فرماندار ویژه گنبد)و حسینقلی قوانلو به کرسی معاونت اقتصادی پرده برداشته و البته انتقادی تند نسبت به انتصاب احتمالی این دو گزینه مطرح نموده است.

در این بین اما گزینه های افراطی اصلاح طلب گرگانی به سرکردگی مهیمنی ها تلاش می کنند تا با ایفای نقش پدر خواندگی سیاسی در استان گزینه ای پر حاشیه چون جواد قدس علوی را بعنوان معاونت اقتصادی بر کرسی بنشانند.

برخی سیاسیون اصلاح طلب استان نیز سید عباس حسینی فرماندار سابق مرکز استان را به عنوان گزینه ای مناسب برای هر دو معاونت استانداری(سیاسی-امنیتی و اقتصادی)یاد کرده و تحرکاتی را برای انتصاب وی انجام می دهند.

لازم به ذکر است به زودی(هفته آینده) مناف هاشمی دو معاون خویش در حوزه های سیاسی- امنیتی و اقتصادی را نصب خواهد کرد.

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه