متاسفانه دانشگاه گلستان تحت مدیریت دکتر یغمائی به حیاط خلوتی برای تامین منافع سیاسی و خانوادگی سیاسیون اصلاح طلب افراطی گرگان دعوت شده است.

 

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" در همین رابطه سیده آنوشا قدس علوی از نزدیکان سید جواد قدس علوی با مدرک کارآفرینی بعنوان کارمند در مرکز رشد و پژوهش های کاربردی و کارآفرینی دانشگاه گلستان توسط یغمائی بعنوان کارشناس ارتباط با صنعت و کارآفرینی مشغول به کار شده است.

این در حالیست که بسیاری از فرزندان شاهد و ایثارگر در استان با مدارک بسیار مهمتر از کارآفرینی داوطلب کار در دانشگاه گلستان بوده و در حال حاضر از بی مهری ها رنج می برند.

از طرفی بسیاری از نخبگان بومی استان دارای مدارک دکترا و دارای عناوین و افتخارات بین المللی علمی مورد بی توجهی یغمائی قرار گرفته اند و بیکاری و روزمرگی رنج می برند.

آنوشا قدس علوی بواسطه ی لابی های سیاسی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بواسطه نجفی نژاد مشغول به فعالیت می گردد.اما بدلیل آنکه رشته ی تحصیلی او در دانشگاه منابع طبیعی چندان مورد استفاده نمی باشد با چراغ سبز دکتر یغمائی و اعمال مساعدت خاص یکی از نمایندگان گرگان و آق قلا جذب دانشگاه گلستان می شود.

گفته می شود آنوشا قدس علوی از نحوه ی جذب در دانشگاه منابع طبیعی گرگان ناراضی بوده !و به همین منظور بواسطه ی جاده ی باز سیاسی عازم دانشگاه گلستان می شود.

اما اقدامات یغمائی در مهمان نوازی از سیاسیون افراطی گرگانی به همین مورد خلاصه نمی شود.گفته شده یغمائی در اقدامی مشابه دختر م ر ص یکی از وابستگان سیاسی افراطی به دفتر شیخ فتنه گرصانعی را جذب نموده است.

همچنین یغمائی در اقدامی دیگر محمد مهدی اسلامی از اصلاح طلبان تند وابسته سید محمد خاتمی(از آتش افروزان فتنه ی88)را بدون هرگونه سابقه ی رسمی در حوزه رسانه و روابط عمومی با مدرک غیر مرتبط مدیریت ورزشی را به عنوان مشاور و رئیس روابط عمومی منصوب نموده است.

درباره ی آنوشا قدس علوی بد نیست اشاره شود او بواسطه ی فشارهای سیاسی جریان فتنه گرگان و با نقش آفرینی مهدی صفایی مشاور جوان استاندار و خواهرزاده ی هاشم مهیمنی بعنوان عضو شورای مشورتی و راهبردی جوانان استاندار مشغول به فعالیت می باشد و در سلسله اقداماتی که اصطلاح نون قرض دادن به یک دیگر را به ذهن می رساند بعنوان جوان برتر استان گلستان در جشنواره ی نشاط و امید و سایر موارد دیگر مورد تمجید قرار می گیرد در حالی که اصلا در چنین تجلیل های نمایشی و سیاسی صحبتی از خیل گسترده ی نخبگان جوان استان دارای مدارک عالی و اختراعات سخنی به میان نمی آید.

نکته ی جالب اینکه آنوشا قدس علوی در مراسمی به صحنه گردانی مهدی صفایی مشاور جوان استاندار ضمن سخنرانی بعنوان مربی کارآفرینی در حضور نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه گرگان مورد تمجید و تجلیل قرار می گیرد.

در اینجا اما سوالاتی بشرح ذیل طرح می گردد:

1-یغمائی رئیس دانشگاه گلستان به محیط دانشگاه گلستان چگونه می نگرد؟آیا دانشگاه را محیطی علمی می داند یا سیاسی-خانوادگی و جریانی؟

2-آیا یغمائی از سوابق و گذشته ی سیاسی مهدی اسلامی اطلاعی نداشته یا او را با شناخت کامل سوابق از کارشناسی به چنین جایگاهی رسانیده است؟

3-یغمائی در میان اینگونه الطاف سیاسی و جریانی به قدس علوی ها در قبال مواردی مانند بورسیه ی شهید احمدی روشن چه موضعی داشته است؟!او در قبال فرهنگ ایثار و شهادت و اشتغالزایی برای فرزندان شاهد و ایثارگر چه سابقه ای بجای گذاشته است؟

4-آیا یغمائی با هدف جذب آنوشا قدس علوی به عنوان عضو هیئت علمی چنین حرکتی را انجام داده و یا این آخر لطف به خاندان قدس علوی و متحدین سیاسی گرگانی خویش بشمار می رود؟

5-آیا استانداری گلستان از لیست واقعی نخبگان و مخترعین جوان دارای عناوین و افتخارات ملی بی اطلاع بوده که در سایه صحنه گردانی های خواهرزاده ی هاشم مهیمنی بستر تجلیلی سیاسی و خانوادگی را فراهم می کند؟!

جالب توجه است پایگاه خبری-تحلیلی اعتدال تحت عنوان مصاحبه با آنوشا قدس علوی مربی و مشاور کسب و کار ذیل این مصاحبه از برچسبی با عنوان قدس علوی مدیرکل شیلات استفاده نموده است!

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه