مناف هاشمی استاندار گلستان در نشست خبری نسبت به حاشیه های مربوط به بازنشستگی معاونین خویش واکنشی پر بحث و قابل تامل نشان داد.واکنشی که می توان آنرا محصول سیل گسترده ی انتقادات رسانه ها و فضای مجازی استان دانست.


به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" در همین رابطه هاشمی عنوان کرد:معاونین من با یک اشاره رفتنی هستند!جمله ای که البته با لحنی قاطع و البته لرزان! از سوی استاندار بیان شد.
مناف هاشمی در این مصاحبه با اشاره به استعفای پاسوار سرپرست معاونت اقتصادی خویش و بازنشسته نبودن غراوی در عبارتی کوتاه و قابل تامل عنوان کرد:طهماسبی شرایطش را دارد!!؟
در همین رابطه برخی چهره های و شخصیت های استانی معتدل و اصلاح طلب استان و ادبیات مناف را خارج از آگاهی های اداری و اجرایی یک مدیر سطح بالا نسبت به قوانین دانسته و برخی دیگر عبارت مناف را سیاسی و برای کاستن از فشارهای سیاسی طهماسبی بر وی دانستند.
برخی مطلعین عنوان کردند:مناف بهتر از هر کس دیگری می داند طهماسبی شرایطش را ندارد لکن مسئله را طور دیگری عنوان می کند.
این مطلعین افزودند:عین متن نامه ی طهماسبی به وزیر محترم اطلاعات نشان می دهد که طهماسبی شرایطش را ندارد و بازنشسته می باشد و برمبنای قانون منع بکارگیری بازنشستگان شرایط برگشت به کار را ندارد.
یکی از منابع مطلع عنوان کرد:طهماسبی شرایط قانونی ماندن در سمت های اجرایی را ندارد و خودش بهتر از هر کس دیگری به این حقیقت قانونی علم دارد لکن تا جایی برای ماندن دست و پا می زند که پاراف و حیثیت سیاسی آیت الله را نیز دستاویز امری نشدنی قرار می دهد.

 

 

اخبار مرتبط

نامه طهماسبی به وزیر اطلاعات با پاراف آیت ا..نورمفیدی+سند

پرسش‌ها و ابهاماتی که طهماسبی و مجموعه استانداری باید پیش از رفتن او پاسخگو باشند

نشست هایی محرمانه در زیر پوسته ی استانداری گلستان

قابل توجه استاندار گلستان / اندرحکایت های علی اصغری دبیرخود خوانده ومادام العمر اتحادیه انجمنهای اسلامی گلستان!!

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه