در پی اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان برخی از احزاب و گروههای سیاسی در راس آن اتحادیه انجمنهای اسلامی استان گلستان اقدام به معرفی افرادی که انصافا آنان از مدیران شایسته نیز هستند جهت پست معاونت سیاسی امنیتی استانداری گلستان نمودند

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"در پی اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان برخی از احزاب و گروههای سیاسی در راس آن اتحادیه انجمنهای اسلامی استان گلستان اقدام به معرفی افرادی که انصافا آنان از مدیران شایسته نیز هستند جهت پست معاونت سیاسی امنیتی استانداری گلستان نمودند فارغ از خوب یا بد بودن گزینه ها ذکر چند نکته و سوال از سردمداران اتحادیه ضروری به نظر می رسد و بهتر است جناب آقای دکتر هاشمی استاندار محترم نیز عنایت به این سوالات داشته باشند :

 

1-جناب آقای علی اصغری که خود را دبیر اتحادیه انجمنهای اسلامی استان میداند پاسخ دهند که با مشورت با کدام یک از اعضای این اتحادیه اقدام به معرفی این افراد نموده اند ؟

 

2-آقای علی اصغری بایستی پاسخ دهند که چرا کلیه السابقون اتحادیه انجمنهای اسلامی خصوصا یاران نزدیک  نماینده شهید شیخ قربان قندهاری از عملکرد ایشان ناراضی هستند و ایشان هم هیچوقت پاسخی در افکار عمومی ارائه نمیدهد ؟

 

3-آقای علی اصغری پاسخ دهند که چرا از حیثیت این مجموعه برای سهم خواهی در مسوولیت ها و استخدام نزدیکان خود بهره شخصی می برد ؟(اسامی در این پایگاه خبری موجود است)

4-آقای علی اصغری پاسخ دهند که آیا حتی یکبار برای معرفی گزینه ها و کارهای مختلف اقدام به رای گیری در اتحادیه نموده است و یا اینکه در حلقه تنگ و محدود موافقان خود تصمیم می گیرد ؟

5-آقای علی اصغری پاسخ دهند که دو نماینده منتسب به اتحادیه که از آبروی نمایندگان فقید برایشان هزینه شده و امثال ایشان با تکیه بر نام آن شهدا به دنبال کسب کرسی های مختلف هستند حال چه عملکردی داشته اند آیا اتحادیه به عنوان یک تشکلی که حامی نمایندگان فعلی آقایان تربتی نژاد و هزار جریبی بوده تا بحال اقدام به برگزاری یک جلسه عمومی مردمی برای پاسخگویی به مردم شهر و روستا نموده است ؟

 

6-به زعم بسیاری از اعضای اتحادیه انجمنهای اسلامی ، آقای علی اصغری از رسالت تشکیل اتحادیه و اهداف بنیانگذار فقید آن دکترشیخ قربان قندهاری که همانا رسیدگی به امورات دینی و فرهنگی و مشکلات مردمی خصوصا در روستاها بوده است فاصله گرفته است و این تشکل را کاملا شخصی و انحصاری نموده و حاضر به ارائه گزارش عملکرد نیز نمی باشد؟

 

7-آقای علی اصغری پاسخ دهند که چرا از حیثیت این تشکل برای حزب معلوم الحال اعتماد ملی مایه می گذارند ؟آیا همه اعضای اتحادیه به این امر و برگزاری جلسات این حزب در مکان اتحادیه که با مشارکت مالی کلیه اعضا از قدیم الایام شکل گرفته رضایت دارند ؟

 

8-آقای علی اصغری پاسخ دهند که سلسله دیدارهایی که در ادارات مختلف میگذارند آیا با تکیه بر شخصیت حقیقی ایشان است یا با تکیه بر میرات اتحادیه انجمنهای اسلامی ؟ اگر از طرف انجمنهای اسلامی است با کدام مجوز و مصوبه اقدام به انتشار نظرات شخصی خود با عنوان اتحادیه میکند؟

 

 9-آقای علی اصغری برای یکبار هم که شده پاسخ دهند که چگونه و با رای چه افراد و با کدام انتخابات دبیر این تشکل شده اند ؟

 

10-آقای علی اصغری پاسخ دهند که چرا امروز اتحادیه در روستاهای استان هیچ نام و نشانی ندارد و فقط صرفا به یک تشکل باج خواه مبدل گشته و تا این حد از مردم دور شده است وتشکلی که روزی در بطن مردم بوده امروز  نهایت آرزوی آن تصاحب مقام و منصب شده است ؟

 

11-آیا یکبار آقای علی اصغری گزارش شفاف از وضعیت درآمدهای این تشکل و هزینه هایش داده است ؟ آیا این درآمدها در راستای اهداف شهیدان قندهاری و هزارجریبی که همانا دفاع از انقلاب و کیان اسلام و ولایت فقیه و مسایل فرهنگی بوده هزینه شده است؟

 

12-آیا شهید قندهاری و هزارجریبی اگر در قید حیات بودند موافق نظر شما در دفاع از سران فتنه بودند ؟ بهتر است وصیت نامه این دو شهید را مطالعه نمایند و دهها سوال دیگر ........

 

بهتر است آقای علی اصغری به عملکرد خود بیندیشد و پاسخی برای افکار عمومی داشته باشند .ایشان کاملا مطلع هستند که جنابان آقایان احسان مکتبی و ابراهیم قدمنان از مدیران شایسته و دلسوز و دارای روحیه خدمت به مردم می باشند و نیازی به معرفی این عزیزان و وصله ناجور نمی باشد .و عملکرد آقایان مکتبی و قدمنان به خوبی گویای حقیقت و شایستگی شان می باشد.

 و حالا یک شوخی طنز گونه با محمد حسین علی اصغری :

حاجی جان ما چه کنیم که شما از ما حمایت نکنید و مارا نسوزانید.........

 

نویسنده ناصر - م

 

 

خبرهای مرتبط

 

اعتراضات به "سیستم علی اصغری" / اعلام موجودیت بنیانگذاران اتحادیه انجمن اسلامی گلستان / چه کسانی اشک شیخ قربان قندهاری را در آوردند ؟

 

در جلسه مهم و خصوصی منرل حسین میراحمدی رییس حزب اعتماد ملی گلستان و رییس دفتر تربتی نژاد چی گذشت؟!!

 

 

حامی جریان فتنه در بیخ گوش استاندار/ حمایت رسمی اتحادیه ی انجمن های اسلامی گلستان از سران فتنه ی 88+عکس

 

 

آقای استاندار تسلیم سهم خواهی اتحادیه ی انجمن های اسلامی گلستان نشود؟

 

 

ناراحتی عمیق استاندار گلستان از سهم خواهی اتحادیه انجمن های اسلامی گلستان

 

 

پشت پرده ی کنار زدن غیر دموکراتیک سید سبحان حسینی

 

 

واکنش علی اصغری دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی گلستان به انتخاب غیردمکراتیک درازگیسو بعنوان رئیس ستاد روحانی

 

 

  ابوالقاسم صفوی گزینه احتمالی فرمانداری گرگان و حامی جریان فتنه را بهتر بشناسیم+تصویر

 

 

واکنش فعالان سیاسی اصلاح طلب به انتصاب ابوالقاسم صفوی حامی جریان فتنه و مبلغ تفکرات ضاله ی عبدالکریم سروش بعنوان فرماندار گرگان

 

 

اختلاف و دو دستگی شدید در اتحادیه انجمنهای اسلامی گلستان / علی اصغری به دنبال مصادره کامل و چنبره بر اتحادیه

 

 

یک سوال از محمد حسین علی اصغری دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی گلستان+عکس

 

 

 

 نوشتن دیدگاه