نامه طهماسبی به وزیر اطلاعات با پاراف آیت ا..نورمفیدی+سند
به گزارش عدالت خواهان ایران ، قانون هم نمی تواند اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان را بازنشسته کند چه برسد به سید مناف هاشمی

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"  اخبار مستند حاکی از آن است طهماسبی معاون بازنشسته سیاسی امنیتی استانداری گلستان با ارسال درخواستی به علوی وزیر اطلاعات درخواست بازگشت به کار نموده است .

همچنین ایت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان انتهای این نامه مرقومه ای به شرح زیر به علوی وزیر اطلاعات نشوته است :
 
بسمه تعالی:
حضرت حجت السلام والمسلمین آقای علوی دامه برکاته باسلام چون ماندن آقای طهماسبی را در سمت معاونت سیاسی و امنیتی لازم می دانم و آقای استاندار هم کاملا با همین نظر موافقند برای رفع مشکل قانونی اشتغال ایشان خواهشمندم مشکل را حل فرمایید
 
متشکرم والسلام وعلیکم:سیدکاظم نورمفیدی
 

این سند نشان داد که میل به قدرت پررنگ تر از خدمت در آقای طهماسبی است و برای آن حاضر است از جوانان استان و سالها تجربه های مفید علمی و دانشگاهی نخبگان این مرز و بوم عبور نماید.

در اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان که نظر رهبری معظم انقلاب را در برخی مواقع ارجح بر قانون دانسته بود برای اینکه فشارهای گروه های سیاسی به معظم له برای ابقاء در پست اشخاص خاص وارد نشود حذف گردید و رهبر انقلاب نیز از این قانون استقبال نمودند .

 انتظار می رفت آیت الله نور مفیدی نیز همانند رهبر انقلاب از این قانون به نفع جوانان و نخبگان کشور استقبال می نمودند نه اینکه پا بر روی نظر ملت بگذارند چرا که نمایندگان مردم در مجلس ماهها برای تصویب این قانون وقت صرف کرده و مقامات بازنشسته استان می بایست پیشگام در این کناره گیری می شدند.

از آقای استاندار تقاضای تغییر نیروهای بازنشسته و بکارگیری نیروهای دلسوز و دلبسته به نظام اسلامی با هدف ایجاد تحول و شور و نشاط مدیریتی جهت خدمت به مردم را داریم .

 

نامه طهماسبی به وزیر اطلاعات با پاراف نورمفیدی

 نوشتن دیدگاه