امروز روزی است که عوامل انتصاب مناف هاشمی در شام جردن می بایست نسبت به آنچه بعنوان نسخه ای برای مردم استان دیدند عملکردی آماری ارائه دهند و نسبت به استاندار دست نشانده خویش در قبال افکار عمومی پاسخی روشن ارائه نمایند.

دسته: سیاسی ویژه

سخنان اخیر نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا و لیست امید در مجلس شورای اسلامی در خصوص باج گرفتن برخی مدیران واکنش های مختلفی را به همراه داشت .

دسته: سیاسی ویژه

آیت الله نورمفیدی در دیدار اخیر خود با دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در آستانه ی سفر ریاست جمهوری در اظهاراتی قابل که نهایتا با تیتر-برخی اقدامات دولت در گلستان فراتر از پیش بینی ها بود/مردم گلستان از دولت راضی اند-در برخی رسانه های گلستان منعکس گردید-باز افکار عمومی مردم شریف و ولایی استان را متوجه خود نمودند.و موجی از بحث و تبادل نظر را در رابطه با چرایی چنین اظهار نظری را ایجاد نمودند.

دسته: سیاسی ویژه

از بدو پیروزی دولت تدبیر و امید همواره واژه هایی نظیر و یا مترادف آزادی بیان و تحمل مخالف یکی از مهمترین شعار ها بشمار رفته است و اکنون نیز یک شعار کاملا روشن از سوی مسئولین ارشد اجرایی دولت بشمار می رود.

دسته: سیاسی ویژه

یک منبع موثق گفت بخشدار مرکزی گرگان به سه دلیل انصراف داده است : 1 )  با آمدن وی به بخشداری مبلغ زیادی از حقوق وی که از دانشگاه علوم پزشکی پرداخت می شد ، کم می شد ؛ 2 ) بیماری 3) مسائل خانوادگی .

دسته: سیاسی ویژه

سجاد پور باقر که در اوایل دی ماه سال جاری به عنوان سرپرست بخشدار مرکزی گرگان منصوب شده بود،از سمت خود استعفا داد.

دسته: سیاسی ویژه

از سوری شیخ معصومی فر مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد گلستان

در حکمی معنا دار توسط شیخ معصومی فر مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد گلستان به شماره1/180363مورخ15/10/1397،جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در گلستان به عنوان عضو شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان منصوب شده است!

دسته: سیاسی ویژه

سردار کریمی جانشین سابق سپاه نینواگلستان

به بهانه سخنان کوبنده سردار معروفی درواکنش به سخن مسئول استانی درباره سخنرانان 9 دی زبان تو بریده شود سردار کریمی جانشین سابق سپاه نینواگلستان نوشت:

دسته: سیاسی ویژه

نقدی بر رفتار نماینده گرگان و آق قلا :

 نقدی بر رفتار نماینده گرگان و آق قلا : حمایت معنادار نماینده گرگان از فواکه / تربتی نژاد چرا از کیسه نماینده ولی فقیه خرج می کند؟ + سند

این شرکت ابتدا برای جاانداختن خود در استان برای اقناع نماینده ولی فقیه در استان بیان کردند که می خواهند بیش از 4 هزار نفر را اشتغالزایی کنند اما چرا در نامه به شما گفتند که 300 نفر مشغول بکار می شوند !!

دسته: سیاسی ویژه

 

بی تردید نهم دی ماه یکی از مهمترین روزهای نظام اسلامی بشمار می رود روزی که ایادی فتنه مایوس از همه ی خیانت ها و جنایت های خویش با مشت محکم ملت ولایت مدار و بصیر ایران اسلامی مواجه شدند.

دسته: سیاسی ویژه

یک چهره امنیتی سابق استان مطرح کرد؛

اما با آغاز رسمی دولت دوازدهم و انتصاب دقیقه نودی سید مناف هاشمی بعنوان استاندار گلستان این راهبرد نظام و رهبری مورد خدشه و آسیب جدی قرار گرفت.مروری بر انتصابات و تدارک بعض دیدارها و ملاقات نشان می دهد که سید مناف هاشمی دو خط قرمز نظام در فتنه و فتنه گران و همچنین نفوذ فردی و جریانی را شکسته است.

دسته: سیاسی ویژه

امسال نیز مانند چندسال گذشته بازهم در هفته‌ی بصیرت نمازجمعه بدون حضور نماینده ولی‌فقیه برگزار شد !

دسته: سیاسی ویژه

وضعیت دو نماینده در غرب گرگان خوب نیست؛

به جرات می توان گفت دو نماینده اهل غرب گرگان نه از لحاظ عمرانی و نه از لحاظ استفاده از ظرفیت مدیران غرب گرگان در دستگاههای استانی هیچ کاری نکردند .

دسته: سیاسی ویژه

منبع : گلستان ما

انتصاب بخشدار در هاله ای از ابهام ؛

طبق نامه شماره 159933 مورخ 3.9.1397 دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور انتصاب سجاد پورباقر در بخشداری مرکزی گرگان ممنوع و اقدام استاندار غیر قانونی است .

دسته: سیاسی ویژه

یک منبع موثق گفت : با توجه به اینکه پورباقر کامند قراردادی دانشگاه علوم پزشکی گلستان است طبق قانون نمی تواند بخشدار شود و یا به دستگاهی دیگر مامور شود .

دسته: سیاسی ویژه

کم توجهی ها در حوزه جوانان همچنان ادامه دارد ؛

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت جوانان و جایگاه آنان در توسعه، اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید به مسائل جوانان توجه ویژه داشته باشند و موضوعات آنان را فراتر از موضوعات عادی و ذاتی دستگاهها دنبال کنند.

دسته: سیاسی ویژه

«عدالت‌خواهی» همواره یکی از توصیه‌های رهبر انقلاب به جوانان مؤمن و انقلابی و آحاد ملت بوده است. اما عدالت‌خواهی هم مثل هر امر اجتماعی دیگری، ممکن است دچار آفات و آسیب‌هایی شود. بنابراین لازم است تا مسیر مطالبه و طریق طلب آن بر مبنای معیارهای صحیح، دانسته و سپس پیموده شود

دسته: سیاسی ویژه

امیر طیبی‌نژاد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم به اتهام فساد مالی و دریافت رشوه و زمینخواری بازداشت شده است.

دسته: سیاسی ویژه

با تائید نشدن حکم ابوالقاسم صفوی سرپرست فرمانداری گرگان اخباری جالب درباره ی انتصاب فرماندار جدید گرگان از برخی منابع خبری شنیده می شود.

دسته: سیاسی ویژه

بعد از تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان وضعیت نیروهای اجرایی بازنشسته بیش از پیش مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت.

دسته: سیاسی ویژه

طی احکام جداگانه ای از سوی سید مناف هاشمی، استاندار گلستان، هفت معاونت فرمانداری و بخشدار استان منصوب شدند. 

دسته: سیاسی ویژه

بارچیان فعال رادیکال اصلاح طلب و مشاور ابوالقاسم صفوی سرپرست فرمانداری گرگان در اقدامی قابل تامل و البته دور از انتظار انتقادات تندی را نسبت به مناف هاشمی استاندار گلستان مطرح نموده است.

دسته: سیاسی ویژه

برخی منابع مطلع از تلاش هایی برای کسب مجدد قدرت سیاسی تیم اصلاح طلبان و گروه های نزدیک به دولت در استان گلستان خبر می دهند.

دسته: سیاسی ویژه

به تازگی مناف هاشمی استاندار گلستان عبدالرضا چراغعلی و غراوی را در دو معاونت سیاسی-امنیتی و اقتصادی بعنوان سرپرست منصوب نمود.

دسته: سیاسی ویژه

علی اصغر طهماسبی معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری گلستان بعد از بازنشستگی و برکناری پرحاشیه ی خویش به علت بازنشستگی ضیافت شامی را ترتیب داده است.

دسته: سیاسی ویژه

جمعی از افراد موثر توسعه شرق گرگان  تحت عنوان مجمع توسعه شرق گلستان با صدور بیانیه و درج تصویر صورتجلسه ایی  که آنرا در گروه خود انتشار نمودند نسبت به پیمان شکنی  توسعه شرق گرگان انتقاد نمودند

دسته: سیاسی ویژه

بالاخره انتظار و صبر  اصلاح طلبان شرق گرگان از بي توجهي ها و باندبازي ها بسر آمد و با جلسه چهارشنبه شب اين مجمع شرق  و انتخاب اعضاي شوراي مركزي ٥٠نفره كه ظاهرا درحال حاضر بيست نفر آنان انتخاب شدند

دسته: سیاسی ویژه

کاملا عیان است که جبهه ی استکبار به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم جهانی همواره از بین بردن باور های دینی و عقیدتی و سیاسی مردم شریف ایران اسلامی و البته سایر ملل مستقل و آزادیخواه را نشانه گرفته اند.

دسته: سیاسی ویژه

سردار معروفی فرمانده ی معزز سپاه نینوای استان گلستان به تازگی طی سخنانی قابل تقدیر در دو بخش سیاسی و اقتصادی مواردی مهم را مطرح نمودند.

دسته: سیاسی ویژه

شنیده شدن نام سید مجتبی نورمفیدی(عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز تشکل حامی فتنه88)در پس انتصابات مهم استانداری گلستان به خبری عادی برای مردم شریف استان گلستان تبدیل شده است.

دسته: سیاسی ویژه