با وجود تخلفات تایید شده رئیس یکی از اتحادیه های صنفی گنبد کاووس و پیشنهاد مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان برای عزل وی، رئیس اداره صمت گنبد کاووس، همچنان از وی دفاع کرده و از عزل وی خودداری می نماید.

دسته: اجتماعی ویژه

مسئله ی انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی را می توان از جوانب گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار داد ولی یکی از داغ ترین این جوانب را باید گزینه های مطرح در انتخابات پیش رو دانست.

دسته: اجتماعی ویژه

هادی هاشمیان خبر داد

رئیس‌کل دادگستری گلستان گفت: با شکایت تعدادی از اهالی یکی از روستاهای گرگان، یک عملیات پول‌شویی شناسایی شد.

دسته: اجتماعی ویژه

سال گذشته 10 موکب در کربلا مستقر شده و موکبی هم در نجف که به زائران به خصوص زائران گلستانی خدمات می‌داد و در مرز هم یک موکب فعال بوده است .

دسته: اجتماعی ویژه

استاندار گلستان به اتفاق تعدادی از مدیران ارشد استان با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

دسته: اجتماعی ویژه

تجمع 20 هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان استان گلستان در قالب مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2 روز پنجشنبه 12 مهر ماه 1397 در ورزشگاه آزادی گرگان برگزار می شود.

دسته: اجتماعی ویژه

قرار شده با همکاری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان عواید حاصل از این اضافه قیمت ، به موکب استان گلستان در راهپیمایی اربعین اختصاص یابد .

دسته: اجتماعی ویژه

منبع : گاستان ما

 استاندار گلستان در کارگروه توسعه دولت الکترونیک:

استاندار گلستان گفت: مبارزه با رانت و فساد، ارائه خدمت شایسته به مردم و واگذاری امور به آنها در عمل تنها با استقرار دولت الکترونیک میسر می شود.

دسته: اجتماعی ویژه

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت :

استاندار گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس، با خانواده شهید مدافع حرم، سرهنگ پاسدار، شهید «حاج مصطفی خوش محمدی» دیدار کرد.

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان ایران بعد از سخنرانی سخنران مراسم سوگواری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در شیلات استان گلستان در رابطه با پایگاه عدالت خواهان ایران معیشت کارکنان و پرسنل زحمت کش شیلات از مدیرکل تقاضای مساعدت ویژه نمودنداما در کمال ناباوری پایگاه عدالت خواهان ایران جمع حاضر، سید جواد قدس علوی اقدام به برخورد ناشایست با نماینده ولی فقیه در شیلات نموده پایگاه عدالت خواهان ایران و از عباراتی چون ((شما به چه حقی در رابطه با این مسائلپایگاه عدالت خواهان ایران صحبت می کنید؟! ))و همچنین ((لازم است بعد از مراسم شما را متنبه کنم!؟))در پاسخ به توصیه ی مسئول پایگاه عدالت خواهان ایران دفتر نمایندگی ولی فقیه استفاده نمودند پایگاه عدالت خواهان ایران که این امر موجب ناراحتی و رنجش خاطر جمع حاضر گردیدپایگاه عدالت خواهان ایران

برخی از کارمندان اداره کل شیلات استان گلستان طی تماسی با سرویس خبری این پایگاه از برخورد ناشایست و توهین آمیز سید جواد قدس علوی مدیرکل شیلات استان گلستان در مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین ع در نمازخانه ی این اداره کل پرده برداری نمودند.

دسته: اجتماعی ویژه

سردار معروفی خبر داد :

فرمانده سپاه نینوا گلستان از حضور سرلشکر قاسم سلیمانی در پی درخواست های متعدد مردم استان گلستان به استان گلستان خبر داد.

دسته: اجتماعی ویژه

چرا باید در محیط کاری که بایستی سراسر خدمت به مردم ، دانش آموزان و ارباب رجوع باشد، محل این چنین اقداماتی همچون "جشن تولد" باشد ، تکرار چنین حرکتی یعنی برنامه ریزی برای یک فرهنگ سازی غلط و رویه نامناسب اداری .

دسته: اجتماعی ویژه

منبع : گلستان ما

شورا باید به فکر آشتی مردم با پارلمان محلی باشد ؛

حضور دو طیف اصلی و یک طیف خودمحور پیچیدگی های انتخاب هیئت رئیسه سال دوم شورای شهر گرگان را پیچیده کرده است، هر چند در این میان قهر مردم با شورا ثمره عملکرد یک سال گذشته شورا بوده است .

دسته: اجتماعی ویژه

استاندار گلستان

بدون تردید نقش و جایگاه خبرنگاران در بیان واقعیات و به تصویر کشیدن رویدادها از اهمیت و تاثیر بسیار بالایی در آگاه‌ سازی مردم برخوردار است و رشد و ارتقای سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان می باشد.

دسته: اجتماعی ویژه

یک سرمایه گذار خارجی با گلایه از رئیس اتاق بازرگانی استان گلستان گفت : بنده تمام زندگی و سرمایه ام را در این استان صرفکردم و در طرح آفتاب دو با آقای چوپانی شریک شدم اما الان 6 میلیارد پول مرا نمی دهند .

دسته: اجتماعی ویژه

منبع : گلستان ما

91 نماینده مجلس بابت مشکلات اقتصادی و شرایط معیشتی مردم از رئیس جمهور سوال کردند اما جالب است نام هیچکام از نمایندگان استان گلستان در این طرح دیده نمی شود ، گویا دوستان دغدغه معیشت و اقتصاد مردم را ندارند .

دسته: اجتماعی ویژه

منبع : گلستان ما

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست: مدیران دستگاه های اجرایی نظارت بر زیرمجموعه خود را جدی بگیرند و هر جا حس کردند نمی توانند با افرادی که سبب ایجاد فساد می شوند برخورد کنند به دستگاه قضایی ارجاع دهند .

دسته: اجتماعی ویژه

هاشمی گفت: در دستگاه‌های اجرایی داریم کارمندانی که خیانت می‌کنند و اگر رئیس دستگاه اجرایی نماینده دولت است باید با این متخلف برخورد قاطع داشته باشد و اگر می‌دانیم و برخورد نمی‌کنیم ما هم خیانت می‌کنیم.

دسته: اجتماعی ویژه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان به میزان خبر داد

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا سیدحسنی از قلع و قمع 15 بنای غیرمجاز در 12 روستای اطراف گرگان خبر داد.

دسته: اجتماعی ویژه

رئیس کل دادگستری گلستان عنوان کرد؛

اعضای این باند با ادعای این که می توانند روی نتیجه ی پرونده ها اثر بگذارند از افراد پول می گرفتند .

دسته: اجتماعی ویژه

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان درباره نحوه ورودش به دستگاه قضا، خاطرات فعالیتش در بیرجند، قوچان و گلستان و مجازات‌های جایگزین حبس سخن گفته است.

دسته: اجتماعی ویژه

این مقام مسئول با بیان اینکه مردم ما با معضلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند تاکید کرد: زندان های ما طوری امروز پر شده که حتی در سرویس بهداشتی های زندان افراد در حال استراحت هستند و همین طور در معضل اعتیاد مشکلات فراوانی داریم. امروزه تنها راه دامن زدن این مشکلات اشتغال است.

دسته: اجتماعی ویژه

توجیه قابل تامل استاندار گلستان در خصوص انتصاب مدیر کل ارشاد :

استاندار گلستان گفت : من یه سوال از شما می کنم آیا نفرات قبلی این مقدار تجربه که این خانم دارد ، آیا به همین مقدار از هنر و فرهنگ و رسانه سر در آورده بودند ؟ خواسته ها و نیازهای شما را تامین کردند ؟

دسته: اجتماعی ویژه

پس از برد تیم ملی فوتبال کشورمان برابر مراکش در نخستین دیدار در جام جهانی فوتبال، با حضور در خیابان به شادی و پایکوبی پرداختند.

دسته: اجتماعی ویژه

مراسم خاکسپاری پیکر پاک "سیدرضا حسینی نوده" هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان صبح امروز در روستای نوده ملک گرگان برگزار شد.

دسته: اجتماعی ویژه

مراسم تشییع پیکر پاک هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان صبح امروز با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور استان از مقابل بهداری ناحیه مقاومت بسج سپاه گرگان (معراج الشهدای گرگان) تا امامزاده عبدالله تشییع برگزار گردید.

دسته: اجتماعی ویژه