امروز روزی است که عوامل انتصاب مناف هاشمی در شام جردن می بایست نسبت به آنچه بعنوان نسخه ای برای مردم استان دیدند عملکردی آماری ارائه دهند و نسبت به استاندار دست نشانده خویش در قبال افکار عمومی پاسخی روشن ارائه نمایند.

دسته: سیاسی ویژه

سخنان اخیر نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا و لیست امید در مجلس شورای اسلامی در خصوص باج گرفتن برخی مدیران واکنش های مختلفی را به همراه داشت .

دسته: سیاسی ویژه

آیت الله نورمفیدی در دیدار اخیر خود با دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در آستانه ی سفر ریاست جمهوری در اظهاراتی قابل که نهایتا با تیتر-برخی اقدامات دولت در گلستان فراتر از پیش بینی ها بود/مردم گلستان از دولت راضی اند-در برخی رسانه های گلستان منعکس گردید-باز افکار عمومی مردم شریف و ولایی استان را متوجه خود نمودند.و موجی از بحث و تبادل نظر را در رابطه با چرایی چنین اظهار نظری را ایجاد نمودند.

دسته: سیاسی ویژه

متاسفانه در حال حاضر یکی از شرکتهای با نفوذ بنام فواکه با استفاده از رانت اطلاعاتی، زمینی به متراژ75 هکتار را تصاحب کرده و با دیوار کشی محوطه 75 هکتار از اراضی مرزی ، طرح ملی بندر خشک که برای برون رفت از تهدیدات تحریمی استکبار جهانی پایه ریزی شده است به تاخیر افتاده و موجب شده امنیت کشور با تاخیر افتادن پروژه های عمرانی ملی به خطر بیافتد

دسته: اقتصادی ویژه

از بدو پیروزی دولت تدبیر و امید همواره واژه هایی نظیر و یا مترادف آزادی بیان و تحمل مخالف یکی از مهمترین شعار ها بشمار رفته است و اکنون نیز یک شعار کاملا روشن از سوی مسئولین ارشد اجرایی دولت بشمار می رود.

دسته: سیاسی ویژه

یک منبع موثق گفت بخشدار مرکزی گرگان به سه دلیل انصراف داده است : 1 )  با آمدن وی به بخشداری مبلغ زیادی از حقوق وی که از دانشگاه علوم پزشکی پرداخت می شد ، کم می شد ؛ 2 ) بیماری 3) مسائل خانوادگی .

دسته: سیاسی ویژه

پس از حواشی مربوط به تعاونی چند منظوره ی شیلات در جلسه ی به اصطلاح پرسش و پاسخ!!! با مدیرکل شیلات گلستان در تاریخ5/10/1397 حواشی مربوط به ابطال غیر قانونی رای واضح کارکنان شیلات گلستان هم چنان ادامه دارد.

دسته: اقتصادی ویژه

سجاد پور باقر که در اوایل دی ماه سال جاری به عنوان سرپرست بخشدار مرکزی گرگان منصوب شده بود،از سمت خود استعفا داد.

دسته: سیاسی ویژه

از سوری شیخ معصومی فر مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد گلستان

در حکمی معنا دار توسط شیخ معصومی فر مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد گلستان به شماره1/180363مورخ15/10/1397،جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در گلستان به عنوان عضو شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان منصوب شده است!

دسته: سیاسی ویژه

سردار کریمی جانشین سابق سپاه نینواگلستان

به بهانه سخنان کوبنده سردار معروفی درواکنش به سخن مسئول استانی درباره سخنرانان 9 دی زبان تو بریده شود سردار کریمی جانشین سابق سپاه نینواگلستان نوشت:

دسته: سیاسی ویژه

نقدی بر رفتار نماینده گرگان و آق قلا :

 نقدی بر رفتار نماینده گرگان و آق قلا : حمایت معنادار نماینده گرگان از فواکه / تربتی نژاد چرا از کیسه نماینده ولی فقیه خرج می کند؟ + سند

این شرکت ابتدا برای جاانداختن خود در استان برای اقناع نماینده ولی فقیه در استان بیان کردند که می خواهند بیش از 4 هزار نفر را اشتغالزایی کنند اما چرا در نامه به شما گفتند که 300 نفر مشغول بکار می شوند !!

دسته: سیاسی ویژه

 

بی تردید نهم دی ماه یکی از مهمترین روزهای نظام اسلامی بشمار می رود روزی که ایادی فتنه مایوس از همه ی خیانت ها و جنایت های خویش با مشت محکم ملت ولایت مدار و بصیر ایران اسلامی مواجه شدند.

دسته: سیاسی ویژه

یک چهره امنیتی سابق استان مطرح کرد؛

اما با آغاز رسمی دولت دوازدهم و انتصاب دقیقه نودی سید مناف هاشمی بعنوان استاندار گلستان این راهبرد نظام و رهبری مورد خدشه و آسیب جدی قرار گرفت.مروری بر انتصابات و تدارک بعض دیدارها و ملاقات نشان می دهد که سید مناف هاشمی دو خط قرمز نظام در فتنه و فتنه گران و همچنین نفوذ فردی و جریانی را شکسته است.

دسته: سیاسی ویژه

امسال نیز مانند چندسال گذشته بازهم در هفته‌ی بصیرت نمازجمعه بدون حضور نماینده ولی‌فقیه برگزار شد !

دسته: سیاسی ویژه

شرکت" ف" که مدعی در اختیار گرفتن 75 هکتار از اراضی ملی اینچه برون جهت احداث پایانه غلات شده است ، اخیرا در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان شو مضحکی را مجددا راه انداخته است .

دسته: مطالب ویژه

منبع : گلستان ما