شنیده شدن نام سید مجتبی نورمفیدی(عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز تشکل حامی فتنه88)در پس انتصابات مهم استانداری گلستان به خبری عادی برای مردم شریف استان گلستان تبدیل شده است.

دسته: سیاسی ویژه

طی احکامی قابل نقد از سوی دکتر مناف هاشمی استاندار گلستان عبدالرضا چراغعلی!بعنوان سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی و مهندس غراوی بعنوان سرپرست معاونت اقتصادی منصوب شدند!

دسته: سیاسی ویژه

متاسفانه غله منطقه 2 کشوربه مرکزیت مازندران  45 نیروی حفاظت فیزیکی غله استان گلستان را با تنزل خدمتی مواجه کرده و قرار است آنها را که بالای 15 سال سابقه خدمتی و دو تن نیز در مرز بازنشستگی قرار دارند را به یک شرکت پیمانکاری بسپارد .

دسته: اقتصادی ویژه

منبع : گلستان ما

با توجه به قانون منع بکارگیری بازنشستگان و بازنشسته شدن معاون سیاسی-امنیتی وزارت کشور وفق این قانون،با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران سرمست مدیرکل پیشین سیاسی-انتظامی این وزارتخانه به سمت معاون سیاسی-امنیتی وزارت کشور منصوب شد.

دسته: سیاسی ویژه

با داغ شدن مسئله ی خداحافظی دو معاون بازنشسته استانداری گلستان یعنی پاسوار و طهماسبی فضای سیاسی استان شاهد اخبار داغی در رابطه با جایگزین های احتمالی این دو معاون بازنشسته بود.

دسته: سیاسی ویژه

بعد از تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان قانون مشخص کرد که علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی-امنیتی استانداری گلستان باید با جایگاه خویش خداحافظی کند.

دسته: سیاسی ویژه


بعد از واگذاری های قرار داد های بیمه ای اداره کل شیلات گلستان به مدیریت سید جواد قدس علوی به برادرزاده اش سیده فاطمه قدس علوی در سالهای گذشته متاسفانه با وجود حجم گسترده ای از انتقادات در فضای مجازی این رویه در سال 1397ادامه یافته است.

دسته: اقتصادی ویژه

سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان و برخی ادارات و شرکت های وابسته به حیاط خلوتی برای استخدام های فامیلی و سیاسی بدل شده اند.

دسته: سیاسی ویژه

در اوج تلاش های سیاسی بدنه ی اصلاح طلبان گلستان برای انتصاب گزینه های بومی در سمت های معاونت سیاسی-امنیتی و اقتصادی استانداری گلستان برخی منفعت طلبی ها و نگاه های کاسبکارانه منجر به باز شدن باب جدیدی از معامله گری توسط برخی چهره ها با مناف هاشمی بعنوان استاندار می شود.

دسته: سیاسی ویژه

سید مجتبی نور مفیدی فرزند آیت الله نورمفیدی امام جمعه ی گرگان و عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز(تشکل حامی فتنه88)در فضای سیاسی گلستان بعنوان محل بسیاری از مذاکرات و لابی های سیاسی شناخته می شود.

دسته: سیاسی ویژه

اقدام جالب کانال تلگرامی خبری گلستان تا توسعه با مدیریت حامد صمدلویی در یک گاف خبری از پشت پرده ی بسیاری از علامت سوال ها در حملات سازمان یافته به استاندار در چند روز اخیر رونمایی می کند!و بیش از پیش نقاب از چهره ی قدرت طلب برخی افراد سیاسی در بیخ گوش استاندار گلستان بر می دارد.

دسته: سیاسی ویژه

پیرو درج اخبار قبلی در خصوص تحرکات سیاسی اصلاح طلبان و گروه های سیاسی نزدیک به دولت در استان گلستان،به برخی اخبار دیگر در این رابطه می پردازیم:

دسته: سیاسی ویژه

تحولات و تحرکات سیاسی اصلاح طلب گلستان و عناصر این جریان به در فضای سیاسی استان به اوج خود رسیده و از تشتت و اختلاف شدید در اردوگاه اصلاح طلبان حکایت می کند.

دسته: سیاسی ویژه

انتصاب

نورمحمد تربتی نژاد نماینده ی مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در اقدامی کم سابقه نامه را به مناف هاشمی استاندار گلستان نوشته است.

دسته: سیاسی ویژه

تولد مجمع توسعه ی شرق گلستان با وجود چهره های مطرح اصلاح طلب گلستان می تواند در کنار برخی اهداف فرهنگی و سیاسی نوعی آرایش پررنگ انتخاباتی برای دو نماینده ی مرکز استان گلستان یعنی نبی هزارجریبی و نورمحمد تربتی نژاد بشمار رود.

دسته: سیاسی ویژه