شهید مدافع حرم علیرضا بریری با حضور هزاران نفر از مردم بابلسر و مازندران، صبح دوشنبه تشییع شد تا در امام‌زاده ابراهیم (ع) به خاک سپرده شود.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" امروز روز وداع مردم شهیدپرور و نجیب بابلسر با یکی دیگر از شهدای مدافع حرم، شهید علیرضا بُریری بود که سه سال پیش در خان طومان با توطئه عوامل نفوذی همراه با تعدادی دیگر از شهدای مدافع حرم مازندرانی، به دست تروریستهای داعش به شهادت رسید.

 

https://www.bultannews.com/files/fa/news/1397/10/17/1040294_704.jpg

 

سیل جمعیت در میدان معلم شهر بابلسر بر پیکر این شهید دلاور نماز را بجا آوردند و او را تا امامزاده ابراهیم (ع) تشییع کردند

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"  از بابلسر، مردم شهیدپرور و ولایتمدار بابلسر، پیکر پاک شهید مدافع حرم علیرضا بُریری از شهدای منطقه خانطومان سوریه را باشکوه خاصی تشییع کردند. مراسم وداع با این شهيد مدافع حرم ديشب بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلي بزرگ شهرستان بابلسر برگزار شد.

 

شهید علیرضا بریری هم نام عموی شهیدش بود که سه سال قبل از به دنیا آمدن وی در جبهه‌های نبرد علیه صدام به درجه رفیع شهادت رسیده بود. پدر نام برادر شهیدش را بعد از سه سال برای فرزند انتخاب کرد تا ادامه‌دهنده راه شهدا باشد؛ الحق او رهرویی راستین عموی شهیدش بود.

 

https://www.bultannews.com/files/fa/news/1397/10/17/1040285_978.jpg

 

سیل جمعیت در میدان معلم شهر بابلسر بر پیکر این شهید دلاور نماز را بجا آوردند و او را تا امامزاده ابراهیم (ع) تشییع کردند. در نهایت با حضور پرشکوه مردم، همسران، فرزندان و پدران و مادران دیگر شهدای مدافع حرم، شهید علیرضا بریری در جوار امام‌زاده ابراهیم (س) بابلسر در قطعه شهدا به خاک سپرده شد.

 

هرگز تصور نمی‌شد یک شهید در مازندران آن‌هم در شهر بابلسر که قطب شهرهای توریستی مازندران است، توسط مردم اینچنین باشکوه و بی سابقه تشییع شود. براستی امروز بابلسر به احترام شهید مدافع حرم یکپارچه ایستاده بود و در عزای این شهید قیام کرد.

 

https://www.bultannews.com/files/fa/news/1397/10/17/1040286_154.jpg

 

براستی شهید زنده کننده همه خوبیها و فطرت پاک مردم است. در این مراسم مردان، زنان و جوانانی حضور داشتند که فریاد یا حسین (ع) و یا زینب (س) آنها گوش آسمانیان را پرکرده بود. آنها یک‌صدا از مدافعین حرم یاد می‌کردند و با اشک و آه شهید بُریری عزیز را بدرقه می‌کردند. این مردان و زنان بر استقامت خود در حفظ این انقلاب شعار می‌دادند؛ مرگ بر امریکا، مرگ بر همه تروریستهای عالم، مرگ بر آل سعود جنایتکار.

 

https://www.bultannews.com/files/fa/news/1397/10/17/1040297_521.png

 

امروز این جمعیت باشکوه یک‌صدا فریاد می زدند «منم می‌خوام بیام» و به حضرت زینب (س) با این شعار ارادت خود را نشان می دادند که در راه حفظ حرمین و پاسداری از انقلاب اسلامی جان بهای ناقابلی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه