بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"«شرم بر این مجلس» عبارتی بود که حجت الاسلام زائری در برنامه فرمول یک و در واکنش به رفتارهای زننده و دور از شان درازهی نماینده هتاک سراوان به زبان آورد. شاید خود زائری هم فکر نمی کرد این عبارت سه کلمه ای باعث جنجالی در مجلس شود و به احضار رئیس رسانه ملی و علی ضیا هم برسد. احضاری که رنجبرزاده، نماینده مجلس درباره آن گفت: «من فکر می‌کنم از برنامه‌های آتی صدا و سیما از حضور آقای زائری که شأن مجلس و جایگاه آن را زیرسؤال برد استفاده نکنند. در روز گذشته در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید.»

واکنش زائری به خبر ممنوع التصویری
زائری هم در واکنش به اعلام خبر ممنوع التصویری، در صفحه اینستاگرامش نوشت: در چهل سالگي انقلابي كه اساسا براي آزادي رخ داده است، كار به جايي رسيده كه معاون سيما بابت يك ديالوگ ساده انتقادي در يك برنامه تلويزيوني به مجلس احضار شودو تعهد بدهد. ببينيد لطفا سريال ارعاب و تهديد، تطميع و تخويف، تكذيب صوري احضار و ... را، همه چي آرومه!
#شرم_بر_این_مجلساین برخورد عصبانی نمایندگان در حالی است که پس از ماجرای هتاکی درازهی، آقای نماینده اصلاح طلب مدعیانه و صریحا اعلام کرد که برای اخراج کارمند گمرک تا استیضاح وزیر اقتصاد از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و 40 نفر از نمایندگان هم در اقدامی عجیب حامی وی شدند.

مجلس که قصد جدی برای ورود به پرونده هتاکی و رفتار دور از شان نمایندگی درازهی نداشت، در پی مطالبه جدی افکارعمومی با محکومیت این نماینده به تذکر کتبی و درج در پرونده کفایت کرد!

 

دریافت فیلم انتقاد زائری از نماینده سراوان در فرمول یک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه