نایب‌رئیس مجلس گفت: تعدادی از وزرا در نامه‌ای از رهبری درخواست کردند تا قبل از اتمام مهلت FATF برای تسریع پیگیری لوایح CFT و پالرمو به مجمع تشخیص تاکید کنند.

دسته: سیاسی روز

آقای رئیس جمهور شما خود نقش فیلتر را بازی کردید. از «آزادی» برباد رفته در رسانه می‌گویید تا کسی از آورده‌های برجام نپرسد! از شادی‌های فانتزی مردم در فضای مجازی می‌گویید تا کسی از شادی‌های واقعی داشتن درآمد مناسب و بازار بدون تورم حرفی نزند. خود به خود، مسکن و معیشت و اشتغال و استقلال را فیلتر می‌کنید و از شعر و ترانه و غزل می‌گویید.

دسته: سیاسی روز

شنبه شب مصادف با 29 دیماه صداوسیما مستند طراحی سوخته که در خصوص اظهارات اسماعیل بخشی بود را پخش کرد و پس از آن حمله علیه این مستند از سوی وکلای این منافق از جمله بی بی سی فارسی، رادیو فردا و فرزانه زیلابی وکیل مدافع وی آغاز گردید.

دسته: سیاسی روز

منبع : عصرامروز

محمد قوچانی می‌گوید که بخشی از هدف موسوی خوئینی‌ها از انتقادات سنگین علیه هاشمی رفسنجانی احتمالاً عبور از روحانی بوده است.

دسته: سیاسی روز

آقای روحانی! اصلاً شما خیلی خوبید. اما دو قطبی درست کردن آمیخته به تحریف صورت مسئله درباره موضوعاتی مانند فیلترینگ و حجاب و کارمند زن و مرد و شادی مردم، نه برای جوانان خوب ما شغل می شود، نه همسر و نه مسکن.

دسته: سیاسی روز

انتقادهای رئیس‌جمهور از فیلترینگ در حالی است که وی پیش‌تر در بخشنامه‌ای خواستار برخورد با فیلترشکن‌ها نیز شده بود.

دسته: سیاسی روز

در انقلاب اسلامی قرار شد که همه با مردم روراست و نوکر مردم باشند. من می‌گویم با اسم اصلاحات یا به اسم چیز دیگری این درست نمی‌شود، حقیقت ماجرا را باید پیگیری کرد.

دسته: سیاسی روز

حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی به استناد ماده ٥٠٠ قانون مجازات اسلامی، امروز اجرا شد.

دسته: سیاسی روز

امروز سومین سالگرد اجرای توافق هسته‌ای ایران (برجام) است و نشان داد که چقدر آمریکا غیرقابل اطمینان و غیرقابل اتکا است.

دسته: سیاسی روز

وقتی در پاره کردن برجام هم پای رهبری را وسط می‌کشند

با معضل شدن برجام برای جریان غرب گرا در کشور، مدافعین و تئورسین‌های برجام از چند ماه قبل، بدون در نظر گرفتن نقش خود در تحمیل برجام به مردم و جمهوری اسلامی، در اقدامی وقیحانه رهبری را مسئول و تایید کننده برجام معرفی کردند. اما حال که شرایط سخت تر نیز شده و بی فایده بودن آن بر همه ثابت شده، می گویند، رهبری در نهایت باید تصمیم بگیرد که برجام را آتش بزنیم!

دسته: سیاسی روز

المانیتور بررسی می‌کند؛

ماه گذشته دبیر شورای امنیت ملی ایران طی دیداری از افغانستان تایید کرد که ایران در حال مذاکره با طالبان است. مدت کوتاهی پس از این دیدار، نماینده طالبان به منظور مذاکره درباره روند صلح در افغانستان راهی تهران شد.

دسته: سیاسی روز

ادعای جدید روزنامه حامی دولت:

یک روزنامه حامی دولت روحانی پس از پنج سال توجیه اعتماد به غرب و بی‌عملی دولت ادعا کرد سوء عملکرد دولت مربوط به وزرا و معاونانی است که از دولت قبل از دولت روحانی باز مانده‌اند!!

دسته: سیاسی روز

اشاره نماینده البرز به اسپانسر تبلیغاتی در برنامه شبکه سه شائبه ای را ایجاد می نماید که این اسپانسرها با چه اهداف و نیاتی در تبلیغات حضور پیدا می کنند؟

دسته: سیاسی روز

 

در هفته جاری اتفاقات زیادی رخ داد و با توجه به وظیفه‌مان آن‌ها را پوشش دادیم؛ از آنجا بینندگان محترم الف با ارائه نظرات خود در ذیل اخبار و گزارشات منتشر شده، در تکمیل و تعمیق محتوای ارائه شده مشارکت کردند که در ادامه برخی از نظرات برتر را انتخاب کرده و در ادامه مشاهده‌ می‌کنید.

دسته: سیاسی روز