نام بردن از گزینه ای همانند شهیندخت مولاوردی برای استانداری و آن هم خراسان رضوی، سوءنیت مضاعف اصلاح طلبان را مشخص می سازد.

دسته: سیاسی روز

راستش را بخواهید هر وقت میگویند آمریکا تحریم کرده است، اتحادیه اروپا همکاری نمیکند، داعش گفته از ایران انتقام میگیریم، اسرائیل تهدید میکند هیچ کدام از این ها مرا نمی ترساند

دسته: سیاسی روز

مدعیان اصلاحات همین‌اند. ایام انتخابات خود را تضمین روحانی معرفی می‌کنند، کشور که در اثر بی‌تدبیری و سوءمدیریت دولت درگیر نابسامانی‌های اقتصادی شد، در اوج بی‌شرافتی و به‌جای پذیرش مسئولیت حمایت از کاندیدایشان، می‌گویند روحانی اختیار ندارد!

دسته: سیاسی روز

یک کابر فضای مجازی در توییتر با انتشار فیلمی از هشدار رهبرانقلاب به محمود احمدی نژاد، نوشت:

دسته: سیاسی روز

«نه» بزرگ یک فعال اصلاح‌طلب به تکرار فتنه‌انگیزی؛ محمد سلامتی می‌گوید: مردم به هر صورت نظام را قبول دارند، انقلاب را قبول دارند و نمی‌خواهند این نظام صدمه ببیند.

دسته: سیاسی روز

منبع : مشرق نیوز

مسئولیت مذاکرات FATF در این سال ها با فردی غرب گرا بوده که طبق صحبت این نماینده مجلس درصدد دریافت پناهندگی و استخدام در سازمان ملل بوده است!

دسته: سیاسی روز

درباره وقت‌کشی اروپا برای راه‌اندازی و میزبانی SPV

فرض که این کشور ذره بینی اروپایی و تنها با جمعیتی 600 هزار نفری هم پذیرفت که میزبان دفتر کانال مبادلات مالی بشود، ولی محتمل مقامات این کشور با اولین فشار آمریکا کانال مالی ایران و اروپا یک جا در اسید ذوب خواهند کرد!

دسته: سیاسی روز

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت روز یکشنبه در احکامی مسعود کرباسیان وزیر سابق اقتصاد را برای مدت ۲ سال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت و زهرا گودرزی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.

دسته: سیاسی روز

یک مقام آگاه گفت: مذاکره کننده ارشد ایران در کارگروه ویژه اقدام مالی FATF و رئیس مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی، مستقر در وزارت امور اقتصادی و دارایی ممنوع الخروج شد.

دسته: سیاسی روز

این در حالی است که حتی رسانه‌های صهیونیست و همچنین یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی، پاسخ موشکی حماس علیه اسرائیل را دلیل پذیرش آتش‌بس، به تبع آن استعفای لیبرمن و فروپاشی کابینه نتانیاهو می‌دانند.

دسته: سیاسی روز

وزیر نفت در حکمی، مسعود کرباسیان را به مدت چهار سال به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.

دسته: سیاسی روز

پس از تأیید طرح قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان توسط شورای نگهبان‌ و ابلاغ این قانوان از سوی رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی، هنوز برخی از بازنشستگان ‌مسئولیت‌ را رها نکرده اند.

دسته: سیاسی روز

تعجیل ذلت‌بار در پیوستن به قراردادهای بین‌المللی:

این شور و شوق ذلت‌بار برای رسیدن به دروازه‌های جهانی و دست همکاری دادن به هر عهدنامه خفت باری از کدام ذهن علیل و غرب‌زده‌ای بیرون زده است؟

دسته: سیاسی روز

مسعود کرباسیان را خیلی ها می شناسند. کسی که در دولت قبل، رئیس گمرک کل کشور بود و در کنار ضعف های مدیریتی فراوان...

دسته: سیاسی روز