قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۳ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان رسید.

دسته: اقتصادی روز

رونمایی نشدن از کانال مالی اروپا برای دور زدن تحریم‌های ایران و همچنین نپذیرفتن کشورها برای میزبانی از این اتاق تسویه مالی، نشانه‌هایی از این تحلیل‌ها درباره شکست این سامانه است.

دسته: اقتصادی روز

سحرگاه چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، سرانجام وحید مظلومین معروف به سلطان سکه و همدست اصلی اش محمد اسماعیل قاسمی معروف به محمد سالم به دار مجازات آویخته شدند تا برخورد با عوامل دخیل در التهابات ارزی وارد مرحله اجرایی شود.

دسته: اقتصادی روز

قیمت دلار در صرافی ها امروز به کانال ۱۱ هزار تومان سقوط کرد.

دسته: اقتصادی روز

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران:

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران اذعان کرد دولت کشورش مجبور شد برخی کشورها را از معافیت‌های نفتی علیه ایران معاف کند.

دسته: اقتصادی روز

توقع مردم این است که این بار به پرونده همه مرتبطان این افراد در سیستم بانکی و اجرایی قاطعانه و بدور از هرگونه مصلحت‌سنجی رسیدگی شود.

دسته: اقتصادی روز

رئیس جمهور در پایان نشست مشترک سران سه قوه تاکید کرد: مردم ایران یکبار دیگر با استقامت و ایستادگی خود، نقشه ها و توطئه های آمریکایی ها را که فکر می کردند 13 آبان مبدایی برای رسیدن به آرزوهای نادرست شان نسبت به ملت ایران خواهد بود، نقش بر آب کردند.

دسته: اقتصادی روز

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان رسید.

دسته: اقتصادی روز

دولت می خواهد با ارائه بسته حمایتی به بخشی از مردم ، کمکی به آنها برای بالا رفتن قیمت اجناس و کالاها انجام دهد اما آیا این طرح جز درمان موقت برای بخشی از مردم خاصیت دیگری هم دارد؟

دسته: اقتصادی روز

روزنامه آمریکایی واشنگتن فری‌بیکن به نقل از منابع آگاه گزارش داد مقامات ارشد وزارت خارجه آمریکا مایک پمپئو، وزیر امور خارجه، را برای عدم قطع دسترسی ایران به سوئیفت متقاعد کرده‌اند.

دسته: اقتصادی روز

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از اجرا نشدن بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر دادن وام تا سقف 10 میلیون تومان بدون نامه کسر از حقوق، در تذکری به رئیس جمهور خواستار اجرایی شدن این بخشنامه شد.

دسته: اقتصادی روز

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت : سفیر چین مشخص شده و همین هفته نام وی اعلام می شوند چون کارهای تایید صلاحیت وی باید انجام شود نمی توانم اسمش را بگویم.

دسته: اقتصادی روز

گرچه هنوز درصد افزایش حقوق کارکنان برای لایحه بودجه سال آینده نهایی و اعلام نشده است، ولی احتمالا این درصد افزایش تا ۲۵ درصد خواهد بود.

دسته: اقتصادی روز

چرا نرخ دلار عمدا بالا نگه داشته شده؟ چه کسانی نفع می برند؟ چرخ اقتصاد تا کی باید گروگان ‘بی قیمتی’ ارز بماند؟ آیا بوی خاصی به مشام نمی رسد؟

دسته: اقتصادی روز

سلطنت‌طلبانی که شعار می‌دادند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران توجه کنند

در سند به‌کلی سر‌ی از دربار شاهنشاهی، شاه ایران دستور می‌دهد به‌صورت ماهیانه حقوق، ماشین و ویلا برای پادشاه سابق یونان و افغانستان اختصاص یابد.

دسته: اقتصادی روز