آموزشگاه پیشمرگی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران بعد از حملات موشکی سپاه به شاخه دیگر دمکرات از ترس حملات احتمالی سپاه مدتی تعطیل شد.

دسته: کردستان

منبع : بولتن نیوز

توافق عجیب اقلیم کردستان با حزب دمکرات؛

گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران طیق توافق با حکومت اقلیم کردستان عراق، در ازای هر عضوگیری، پول و مستمری دریافت می کند.

دسته: کردستان

مرگ دلخراش «دنیا ویسی» روزهای گذشته یکی از موضوعات پرتاب‌وتب فضای مجازی بود. عده‌ای خبر فوت این دختر ۷ساله را ریزش دیوار دانستند و برخی مدعی تجاوز منجر به قتل شدند؛ اما اصل ماجرا چه بود؟

دسته: کردستان

رئیس اتاق اصناف سنندج گفت: برخی تعطیلی‌ها در بازار سنندج در یکی دو ماه اخیر دال بر مخالفت مردم و بازاریان با نظام نیست بلکه با تهدیدی افرادی مجبور به این کار بودند.

دسته: کردستان

قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نزسا خبر داد:

به گزارش

قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی استان کردستان و هلاکت ۶ تروریست و زخمی و متواری شدن بقایای آن خبر داد.

دسته: کردستان

پایگاه عدالت خواهانسرپرست شبکه بهداشت و درمان مریوان گفت: ظهر امروز دو خواهر 30 و 35 ساله مریوانی با حلق آویزن کردن خود به زندگیشان پایان دادند.

دسته: کردستان

پایگاه عدالت خواهان"معلم اشنویه ای به مناسبت روز معلم به تمامی دانش‌آموزان مدرسه گل و هدیه داد.

دسته: کردستان

دقایقی پیش زلزله‌ای استان کردستان و به ویژه سنندج را لرزاند و مردم این شهر پس از احساس زلزله به خیابان‌ها آمدند.

دسته: کردستان

 چندی است مرگ یک کولبر کورد به واسطه شلیک مستقیم نیروهای_مرزبانی،  وضعیت امنیتی شهر بانه و سنندج را ملتهب کرده است. مهم این است که معمولا این حوادث از طرف مقامات اجرایی منطقه و کشور با تحلیل های امنیتی همراه است و لذا "سِر درونی جامعه کورد" که آبستن چنین حوادثی است نادیده گرفته می شود.

دسته: کردستان

رئیس مرکز آموزش علمی- کاربردی کردستان خبر داد:

 

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی از آغاز ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع تحصیلی کارشناسی نیم سال اول تحصیلی ۹۷-۹۶(ترم مهرماه)، مرکز آموزشی متبوع خود خبر داد.

دسته: کردستان

واژگونی و انفجار تانکر حمل سوخت در جاده سنندج به سروآباد، خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

دسته: کردستان

در این راهپیمایی هیچ مقام و مسئولی را ندیدم ... خبری از دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، معاون زنان رئیس جمهور، معاون حقوقی رئیس جمهور، رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و سایر دوستان و آشنایان همیشگی رسانه ها نبودند.

دسته: کردستان

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خبر داد:

سنندج – فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به شلیک شش موشک به قلب تروریست ها از کردستان و کرمانشاه، گفت: این اقدام در راستای خنثی کردن توطئه صهیونیست ها در مورد کردها صورت گرفت.

دسته: کردستان

روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) خبر داد:

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از انهدام یک تیم تروریستی بامداد امروز (جمعه) در کردستان خبر داد.

دسته: کردستان

حضور مقتدرانه نیروهای انقلابی سپاه "مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران است

امام جمعه دیواندره گفت: حمله موشکی نشانه «وحدت و یکدلی» و پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای حامیان داعش و کسانی که قصد ضربه زدن به امنیت ایران را دارند بود.

دسته: کردستان

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بانه گفت: ابلاغ "قطع اضافه‌کاری و کارانه" باهدف الگوسازی و حساس شدن کارکنان در جهت کاهش وزن و تشویق عملی برای اجرای برنامه‌های طرح نظام سلامت بود.

دسته: کردستان

استان كردستان به علت نداشتن كارخانه‌هاي صنعتي و بي‌توجهي بخش دولتي به صنعت اين منطقه،‌ از استان‌هاي محروم كشور در بخش صنعت به شمار مي‌آيد

دسته: کردستان

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان درباره چگونگی پرتاب شی انفجاری به داخل خودروی گشت نیروی انتظامی توضیحاتی را ارائه کرد.

دسته: کردستان

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که آمارهای مختلفی در خصوص میزان بیکاری در کردستان منتشر می شود که آمار واقعی بالای ۴۵ درصد است.

دسته: کردستان

فرمانده سپاه کردستان از هلاکت دو عضو دیگر تیم اشرار وابسته به گروهک‌های معاند و ضدانقلاب در شهرستان سروآباد این استان خبر داد.

دسته: کردستان

فرمانده سپاه کردستان از انهدام یک تیم ۱۱ نفره ضدانقلاب وابسته به حزب منحله دموکرات در شهرستان سروآباد خبر داد و گفت: ۱۱ نفر عضو این تیم توسط پاسداران بومی استان به هلاکت رسیدند.در این عملیات سه نفر از نیروهای بومی سپاه کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

دسته: کردستان

سردشت بیشترین حجم جانبازان شیمیایی را در خود دارد اما مردم این شهر از کوچکترین امکانات اولیه بهداشتی و درمانی رنج می برند و صدایشان در این سال ها به هیچ جایی نرسیده است.

دسته: کردستان