یک نفر مشکوک به بیماری تب کریمه کنگو در بندرعباس جان باخت. مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام این خبر گفت: این مرد ۷۲ ساله پس از مراجعه به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس همه علائم بیماری تب کریمه کنگو را داشته است.

دسته: هرمزگان

 اعضای دستگیر شده گروه تروریستی انصار الفرقان در چابهار (عکس)

دسته: هرمزگان

مدتهاست ابهام و عدم شفافیت در کارخانه آلومینیوم المهدی مسئله اول استان شده، مسئله ای که توسط هیچ مسئول بلند پایه ای آنچنان که بايد و شاید مورد توجه قرار نگرفت.(بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان نسبت واگذاری و روند خصوصی سازی، عدم شفافیت اقتصادی و اخراج کارگران کارخانه المهدی

دسته: هرمزگان

گزارش-تصویری-ازخسارت-سنگین-بارندگی-روزهای-اخیر-در-هرمزگان

بارندگی روزهای اخیر در هرمزگان علاوه بر از بین بردن برخی از زیرساخت‌ها به ویژه در روستاها به بخش کشاورزی منطقه نیز آسیب‌های فراوانی را وارد آورده است.

دسته: هرمزگان

سفر یک روزه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به استان هرمزگان دارای  حاشیه‌های جالب توجهی بود که در ادامه می‌آید:

دسته: هرمزگان

مراسم تشییع پیکر دو محیط بان شهید هرمزگانی، محمد دهقانی و پرویز هرمزی از لحظاتی قبل و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور و انبوه مردم در گلزار شهدای بندرعباس آغاز شد.

دسته: هرمزگان

خانواده داماد وقتی شاباش های شب عروسی را شمردند، مبلغ نزدیک دو میلیاردی هدایا، آنها را غافلگیر کرد.

دسته: هرمزگان

بزرگترین سفره هفت سین خاکی در جزیره هرمز رونمایی شد.

دسته: هرمزگان

خبرگزاری فارس: هزینه تبلیغات انتخاباتی یک کاندیدا صرف درمان دختر روستایی شد

در یک حرکت جالب و خدا پسندانه یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در غرب هرمزگان، هزینه های تبلیغاتی خود را جهت احیا و درمان قلب مجروح آمنه اهدا کرد.

دسته: هرمزگان