نماینده مجلسی که الان سه سال از نمایندگی اش گذشته بروید به وعده هایی که در زمان انتخابات داده است از او بخواهید چه کرده است،حالا شاید دست مان به رئیس جمهور نرسد اما به شورای شهر و شهرداری به نماینده مجلسی که از شهر ما است کنار گوش ما هستند دست ما به اینها که می رسد اینها باید پاسخگو باشند حکومت مردم بر مردم یعنی ،اینکه من سرنوشت خودم در دست خودم هست و کسی را انتخاب کردم باید پاسخگوی به من باشد.

 

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران""نمازجمعه این هفته 12 بهمن ماه 1397  شهرستان عباس آباد شمال کشور همچون گذشته به امامت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی برگزار گردید.متن مشروح خطبه دوم بدین شرح میباشد

خودم و همه شما نمازگزاران را به تقوای الهی به دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.


همه موفقیت ها در پرتو تقوا بدست آمده است اگر انقلاب اسلامی پیروز شده است با سلاح ایمان و تقوا بوده است ایمان و تقوای شما مردم و ایمان و تقوای رهبر جامعه بود که امام راحل(ره) در ایمان کامل بودند که در پرتو همین ایمان است که نظام مقدس جمهوری اسلامی چهار دهه روی پای خود ایستاده است و دستاوردهای بزرگی داشته است که به چند دستاورد مهم چهار دهه انقلاب اشارتی داشته باشم.


اولین دستاورد نظام اسلامی؛ استقلال سیاسی است مهمترین گوهر وجودی برای یک کشور استقلال سیاسی است.اگر یک کشوری استقلال سیاسی نداشته باشد چه دارد؟ هیچ ندارد بدون استقلال سیاسی استقلال اقتصادی، استقلال نظامی و استقلال فرهنگی حاصل نمی شود. استقلال سیاسی مهمترین ارمغان انقلاب اسلامی برای کشور ما بوده است موجب رهایی کشور از وابستگی سیاسی و نظامی شده است.


دومین دستاورد نظام اسلامی؛ آزادی است دوران شاهنشاهی پهلوی، دورانی پر از خفقان بود کسی جرأت حرف زدن نداشت،کسی جرأت اعتراض نداشت دوران استبداد و شکنجه بوده است امروز نظام اسلامی این آزادی را به مردم داد که حرف بزنند،فریاد بزنند،نقد کنند و حتی مسئولین هم بایستی نقد پذیر باشند.


سومین دستاورد نظام اسلامی؛ سرنگونی نظام شاهنشاهی است ایران دوهزاروپانصد سال سابقه حکومت استبدادی و دیکتاتوری شاهنشاهی را داشت که قدرت در دست چندنفر بود و چندنفر بر همه مردم حکومت می کردند این نظام شاهنشاهی دوهزاروپانصد ساله را انقلاب اسلامی سرنگون کرد و فضای جدیدی را پیش روی کشور و ملت قهرمان ایران قرار داد که ملت و مردم بر خودشان حکومت می کنند.


چهارمین دستاورد نظام اسلامی؛برپایی جمهوری اسلامی است که جمهوری اسلامی میوه و ثمره اصلی انقلاب اسلامی است که در دوازدهم فروردین 58 با رای مردم به بار نشست که دمکراسی با دین عجین شده و امروز تحت عنوان مردم سالاری دینی الگوی حکومت ها است هیچ کشوری چنین دمکراسی ندارد که هم جمهوریت و هم اسلامیت در کنار هم قرار بگیرند و با هم باشند که با شکل جمهوریت و محتوای اسلامیت باشد یعنی هم مردمی است و هم با دین عجین شده است که جمهوریت را ولایت مشروعیت می بخشد و مقبولیت مردمی و مشروعیت دینی ، مردم سالاری دینی می شود.


پنجمین دستاورد نظام اسلامی؛ تغییر ساختار مهندسی سیاسی کشور است با برقراری جمهوری اسلامی کمتر از دوماه قانون اساسی جمهوری اسلامی تدوین شده و به رای گذاشته شد که ساختار سیاسی کشور را در تمام زمینه ها دچار تغییر رو تحول نموده حوزه وظایف قوا را با معماری جدیدی تعیین کردند با قرار دادن ولایت فقیه در رأس هرم آن حکومت نوین اسلامی را پایه گذاری کردند.


ششمین دستاورد نظام اسلامی؛ رفع وابستگی و گفتمان نه شرقی و نه غربی است با پیروزی انقلاب اسلامی این وابستگی شرق و غرب ازبین رفت از وابستگی دو ابرقدرت شرق و غرب ما خارج شدیم و بعنوان یک قدرت برتر در منطقه و جهان محسوب شدیم تا دیروز یا غرب برای ما تصمیم می گرفت یا شرق برای ما تصمیم می گرفت در مقطعی کشورمان را به چند قسمت تقسیم کردند قسمتی برای امریکا بود، قسمتی برای روسیه بود،بخشی برای انگلیس بود و هر قسمت را آنها حکمفرمانی می کردند اما امروز جرأت ندارند به نظام مقدس اسلامی چپ نگاه کنند و بعنوان یک قدرت بزرگ می بینند.

هفتمین دستاورد نظام اسلامی؛ گفتمان وحدت و انسجام در جامعه است،گفتمان وحدت مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی است که امروز این گفتمان مهمترین راهبرد برای پیروزی ملت در همه عرصه ها و ثبات نظام به حساب می آید برای همین است که می خواهند فضای کشور را تغییر بدهند،اختلاف و تفرقه ایجاد کنند و فضای کشور را دوقطبی کنند اما با گفتمان وحدت می توانیم در تداوم نظام کمک کنیم و بقای نظام را تضمین کنیم.

هشتمین دستاورد نظام اسلامی؛احیای شخصیت زنان است،زنی که در حکومت گذشته بعنوان خدمتکار و ابزاری برای کامروایی مردان بود به عنصر انسان ساز و تاثیرگذار بر روند پیشرفت و تعالی جامعه درآمده است.در انقلاب اسلامی زن بعنوان مربی انسان ساز معرفی شد که از دامن او انسان های پاک به معراج می روند.

نهمین دستاورد نظام اسلامی؛تحول روحی ملت ایران است،ملت ایران از حالت خمودگی خارج شدند و به تحول روحی و معنوی دست پیدا کردند روح ایمان و تقوا ،روح معنویت و اخلاق ایثار و ازخود گذشتگی،فداکاری و تعاون و روحیه ایثار شهادت طلبی در راه آرمان های انقلاب اسلامی در مردم شکل گرفت و ملت بیدار شدند به خودآگهی انقلابی که برای تعیین سرنوشت خود رسیدند که در دفاع مقدس در برابر توطئه های دشمنان داخلی و خارجی با همین ویژگی ها ایستادگی کردند و این ویژگی ها را به نمایش گذاشتند.

دهمین دستاورد نظام اسلامی؛حاکمیت قانون است قبل از انقلاب اسلامی شاه قانون بود و حتی شاه فراتر از قانون بود،کوچکترین مخالفت و انتقادی با نظام شاهنشاهی موجب می شد بدون داشتن حق دفاع سالها در چنگال رژیم مانده و عدالت همواره قربانی قدرت طلبی افراد بانفوذ می شد.انقلاب اسلامی به جامعه قانون و قانونمندی بخشید و قانون را در جامعه حاکمیت داد و هیچ کس امروز فراتر از قانون نیست و قانون برای همه یکی است کسی درمقابل قانون نورچشمی نخواهد بود و بایستی باید بیدار و آگاه باشیم نگذاریم کسانی از قانون سوءاستفاده کنند.


یازدهمین دستاورد نظام اسلامی؛ بیداری ملت ها و دولت ها است انقلاب اسلامی نه تنها ملت ایران را بیدار و آگاه کرده بلکه در اثر درخشش انقلاب اسلامی ملت های دیگرجهان بیدار شدند،آگاه شدند حتی نور پرفروغ انقلاب زمینه بیداری ازخواب غفلت برای بسیاری از دولت های جهان را فراهم آورد.


دوازدهمین دستاورد نظام اسلامی؛صدور انقلاب اسلامی است امام راحل فرمودند ما انقلاب اسلامی را به جهان صادر می کنیم آن روز نفهمیدند منظور امام از صدور انقلاب چیست،فکر می کردند منظور امام این است که ما می خواهیم به دیگر کشورها حمله کنیم و فکر میکردند صدور نظامی است منظور امام است نه اینگونه نبود بلکه صدور انقلاب به معنای صدور ارزش ها و باورهای انقلابی بود صدور تفکر و اندیشه انقلابی بود.امروز دیدید امواج خروشان انقلاب اسلامی جهان را درنوردیده است بیداری اسلامی فراگیر شده است این انقلاب صادر شده است که در نیجریه نور انقلاب تلالو پیدا کرد مردم آن کشور آفریقایی برای اندیشه انقلاب، اندیشه امام ،گفتمان انقلاب اسلامی جان خود را فدا می کنند شما در جاهای مختلف جهان این موضوع را می بینید در سوریه در عراق،در لبنان،در کشمیر هندوستان ،در بخش هایی از پاکستان و افغانستان و در یمن و بحرین ما می بینیم این روحیه ایثار، روحیه شهادت، روحیه ازخودگذشتگی، روحیه جان فدا کردن ، روحیه شهادت طلبی که انقلاب اسلامی برای ما به ارمغان آورده است در کشورهای دیگر مشاهده می شود.


سیزدهمین دستاورد نظام اسلامی؛انتخابات و تعیین حق سرنوشت است ،یکی از ثمرات پربار انقلاب اسلامی سپردن امور جامعه به دست مردم و به دست منتخبین مردم با روش انتخابات است از شورای شهر تا نماینده مجلس تا رئیس جمهور و نمایندگان خبرگان رهبری که واسطه انتخاب رهبری هستند همه به دست شما مردم انتخاب می شوند همه باید در مقابل شما مردم پاسخگو باشند.
اگر شورای شهر وعده داده است باید پاسخگو باشد.
اگر شورای شهر وعده هایی که داده است باید بروید وعده های شورای شهر و شهرداری را بخوانید،ببنید در دو سال گذشته چه کردند به این وعده هایی که دادند عمل کردند یا نکردند از یک جایی باید شروع کرد.
نماینده مجلسی که الان سه سال از نمایندگی اش گذشته بروید به وعده هایی که در زمان انتخابات داده است از او بخواهید چه کرده است،حالا شاید دست مان به رئیس جمهور نرسد اما به شورای شهر و شهرداری به نماینده مجلسی که از شهر ما است کنار گوش ما هستند دست ما به اینها که می رسد اینها باید پاسخگو باشند حکومت مردم بر مردم یعنی ،اینکه من سرنوشت خودم در دست خودم هست و کسی را انتخاب کردم باید پاسخگوی به من باشد.
چهاردهمین دستاورد نظام اسلامی؛ دستاوردهای علمی و جهش علمی کشور قدم نهادن در مسیر هسته ای،دستاوردهای اقتصادی،نظامی ،فضایی،پزشکی،دارویی،سلول های بنیادین،نانوتکنولوژی و جنبش نرم افزاری که شما شاهد هستید که هر روز داریم پیشرفت می کنیم و در جهان رتبه داریم.
پانزدهمین دستاورد نظام اسلامی؛ پایان بخشیدن به نظام ارباب رعیتی است که این دستاورد بزرگی بود انقلاب اسلامی مدیریت را بر محور خدمت رسانی نمایان می کند مدیران جامعه باید خود را خادم مردم معرفی کنند امام راحل خود را خادم مردم معرفی می کند می فرماید: بجای اینکه بهتر است به من رهبر بگوئید به من خدمتگذار و یا خادم بگویید ،مقام معظم رهبری خود را خدمتگذار مردم معرفی می کند وقتی ولایت فقیه خود را خدمتگذار مردم معرفی می کنند بایستی چنین منشی در همه مسئولین جمهوری اسلامی توقع داشته باشیم خود را خادم مردم بدانند چه شورا چه، شهرداری ،چه نماینده مجلس همه دولتمردان خادم مردمند.
نه اینکه به منصب رسیدند، به میز رسیدند ،به صندلی رسیدند، مردم را نبینند دور و بریهای خود را ببینند باند خود را ببینند زدوبند داشته باشند نه باید به مردم خدمت کنند خصوصا مردم مستضعف که تاکید امام بر خدمت مردم مستضعف بوده است نه اینکه فقط به مردم خدمت کنند بلکه ،به انقلاب خدمت کنند، به نظام خدمت کنند ،به اسلام خدمت کنند ،به فرهنگ دینی ما خدمت کنند، کار فرهنگی بکنند وظیفه همه اینها کار فرهنگی است هیچ اداری نیست که فقط بگوید من در راستای کار اداری خودم هست من کار به کار فرهنگی ندارم همه ادارت باید برنامه فرهنگی داشته باشد باید به این مردم و نظام و انقلاب و ارزش ها خدمت کرد نه خیانت.
اینکه امروز به دین و دیانت به ارزش ها به خون شهدا دهن کجی می کنند در جشنواره فجر انقلاب که بنام دهه فجر بنام فجر پیروزی انقلاب اسلامی است علیه انقلاب و ارزش های انقلاب برنامه اجرا می شود این خیانت است که در آن جشنواره فیلم فجر ،شوخی های مبتذل جنسی، حضور بانوان با روسری های افتاده و اینکه خانمی در بین آن همه جمعیت مرد تک خوانی می کند این حرام شرعی است.این حکم امروز و دیروز نیست این حکم الهی است 1400 سال پیش پیامبر اسلام از سوی خدا به مردم ابلاغ کرده است 1440 سال انقلاب محمدی و فاطمی و در چهل سالگی انقلاب اسلامی به این حکم شرعی دهن کجی بشود آیا جزء خیانت به انقلاب و اسلام و خون شهدا است.
در افتتاحیه این جشنواره ،از یک خانم سلبریتی تجلیل می شود که به انقلاب اسلامی توهین می کند که این انقلاب چهل سال است من را متوقف کرده است محدود کرده است عجب انسان نمک نشناسی هستی؟
یک خانم مسلمان آمریکایی می رود در آمریکا خانم مسلمانی که از انقلاب ایران می گوید و دستگیر می شود از انقلاب دفاع می کند اما شمایی که در این مواهب نظام استفاده می کنید در این نظام ارتزاق می کنید دستمزدهای آنچنانی از دقایقی بازی کردن در فیلم می گیرید علیه نظام لجن پراکنی می کنید و گستاخی می کنید چرا اینگونه شدید ؟
شما می گویید ما را محدود کردند هر نوع عکسی از شما در فضای مجازی وجود دارد ،تو که در خارج از کشور کشف حجاب کردی،تو که در خارج از کشور با مردها روبوسی کردی،تو که در همه جای جهان به راحتی رفت و آمد می کنی،تو که با رهبر بودائیان میانمار که دستور آتش زدن به مسلمانان را داده است و مسلمانان را زنده زنده کباب می کنند عکس سلفی گرفتی ،در انتخابات88 با جنبش سبز بودی ،بعد از انتخابات هم که در صف فتنه گران قرار گرفتی ،درسال 92 و96 همین دولت امید را که ما را ناامید کرده است حمایت کردی و تبلیغ می کردی و همواره در کشور از تو تجلیل می کنند و در جلسه تجلیل باز می گویی من را متوقف کردند چقدر نمک نشناسی،چقدر شما نمک نشناسی که در جشنواره انقلاب علیه انقلاب لجن پراکنی می کنی.
تا کجا باید نظام و انقلاب با این اینگونه افراد مدارا کند؟
سینما و صداوسینما در اختیار این گروه و افراد است اکثر برنامه ها مال همین ها است ،تبلیغ همین ها است،داروهای غیر مجاز شیر خشک انواع و اقسام قاچاق را در کشورهمین ها وارد می کنند تا کی باید لیلی به لالای این افراد لاابالی و چند سلبریتی بگذاریم که هرگونه حرکتی علیه نظام انجام بدهند و ما سکوت کنیم .
اینها برای انقلاب چه کردند ؟کجای انقلاب بودند؟ قبل از انقلاب چه کردند بعد از انقلاب چه حرکتی انجام دادند اگر حرکتی کردند علیه انقلاب بود در زمان جنگ چه کردند که زبانشان دراز است؟
به قول شهید بهشتی که تو برای انقلاب چه کردی که می گویی انقلاب برای ما چه کرده است؟
 آنهایی که برای انقلاب زحمت کشیدند آنهایی که خون دادند،آنهایی که جوان دادند آنهایی که فداکاری کردند،نجیبانه سکوت می کنند، نجیبانه پشت این نظام هستند، نجیبانه در مقابل مشکلات معیشتی سکوت می کنند،اما آن کسی که برای انقلاب کاری نکرده است برای این نظام کاری نکرده است در جنگ نبوده است از سفره انقلاب بیشترین بهره هم برده است و زبانش دارزتر است و نانجیبانه علیه نظام هجوم و هجمه می کنند .
چرا ارشاد اسلامی این برنامه ها را اجرا می کند که سنخیتی با انقلاب اسلامی ندارد؟ از افرادی تجلیل می کند که ضدیت با انقلاب دارند ؟ مگر ما هنرمند انقلابی نداریم که تجلیل کنیم؟ ما منتظر عذرخواهی وزارت ارشاد هستیم.(تکبیر حضار)
ما منتظر عذرخواهی وزارت ارشاد هستیم که داد مراجع درآمده است تا کی باید به انقلاب و خون شهدا ظلم بشود؟ و هرچرندیاتی علیه نظام و انقلاب گفته شود این مظلومیت نظام است در این نظام شهید دادیم همین دو روز مقام معظم رهبری سر مزار شهیدی رفت که در 24مرداد 61 توسط منافقین ربوده شد سه پاسدار کمیته انقلاب اسلامی را منافقین دستگیر کردند، شکنجه کردند یکی همین شهید 17 ساله ابوطالب طاهری بود که رهبری بر سر مزارش رفتند می گویند او را زنده زنده گوشش را بریدند، زنده زنده بینی اش را بریدند، زنده زنده یک چشمش را از حلقه درآوردند،با اتو کل بدنش را داغ کردند، آبجوش روی تمام بدنش ریختند و بعد از آن با خورده شیشیه پوستش را زنده زنده کندند و او را زنده به گورش کردند.
آیا سلبریتی های بی درد می فهمند اینها برای چه رفتند؟
آیا آنها می فهمند که شهدا برای حجاب و عفاف و اجرای احکام اسلامی و احیای ارزش های دینی جان خود را فدا کردند؟
حالا برخی از بازی گران صداوسیما و سینما از این نظام از بیت المال مسلمین ارتزاق می کنند خون همین شهدا را پایمال می کنند.دین و اسلام و حجاب را به تمسخر می گیرند یعنی نظام جمهوری اسلامی قدرت برخورد با این سلبریتی هایی که دین را به تمسخر گرفتند ندارد؟


در زمان امام جبهه ملی با لایحه قصاص مخالف کرد و امام فرمود این جبهه ملی از امروز مرتد است محکوم به ارتداد هست پس چرا قوه قضائیه دادگاه های ما ،مدعی العموم سکوت می کند مگر قرآن و اسلام سگ را نجس اعلام نکرده است؟ سلبریتی ها ما سگ گردانی را در جامعه ما ترویج می دهند.


مگر قرآن و اسلام دست دادن زن به مردم نامحرم را حرام اعلام نکرده است؟ این حکم الهی را در صداوسیمای جمهوری اسلامی به سخره می گیرند.آن خانم بازیگر سینما به مرد مجری صداوسیما جمهوری اسلامی ایران می گوید حالا اگر من با شما دست بدهم چه می شود؟ چرا باید اجازه بدهیم در صداوسیما اینگونه علیه احکام دین اسلام گستاخی کنند و احکام الهی را به سخره بگیرند.و در فضای مجازی هرگونه هنجارشکنی از اینها دیده می شود بایستی صداوسیما و سینمای ما پاک سازی و تصویه بشود.(تکبیرحضار)


بی عرضگی بعضی از مسئولین است که اینها جرأت کردند احکام اسلامی را به سخره بگیرند این از عملکرد مسئولین با تفکر لیبرالی نشأت می گیرد که برای آزادی فضای مجازی حجاب و عفاف و دین و دیانت را زیر سئوال می برند که داد مراجع را هم درآوردند حالا هم تصمیم دارند کنسرت خیابانی راه بیندازند پشت آن هم چه برنامه و چه فساد و چه رانتی خوابیده است خدا می داند.
البته این تک خوانی زن ها و به ورزشگاه کشاندن بانوان و اینگونه سلبریتی ها را به صف کردن که علیه نظام حاشیه سازی کنند علیه احکام دین حاشیه سازی کنند برای فرار از پاسخگویی به مشکلات اقتصادی است که مردم را به حاشیه ها توجه بدهند،مشکل معیشتی ،گرانی ارزاق ،گرانی مواد غذایی را مردم توجهی نکنند.وقتی ریاست دولت در نقد دولت قبل در انتخابات 92 مشکلات اقتصادی دولت را عدم مشورت و خودشیفتگی و عدم استفاده از ابزار علمی برای اداره کشور اعلام می کند که اقتصاد آن روز به افتضاحی اقتصاد امروز نبود اما امروز مشکلات اقتصادی کشور را مرتبط با امریکا اعلام می کنند و طلبکارانه می گوید چرا بجای محکوم کردن امریکا دولت خدمتگذار را مورد سرزنش قرار می دهید؟
باید به او گفت که فشار امریکا و تحریم امریکا همیشه بوده است اما این دوگانگی شما از عدم صداقت شما است مشکلات اقتصادی کشور همه اش مال امریکا نیست شاید 5 درصد یا شاید 10 درصد مال تحریم ها باشد اما از ناکارآمدی و مدیریت غلط دولتمردان و فساد اقتصادی است.
وقتی می گویید مبارزه با خواست عموم مردم نه شرعی و نه قانونی است خواست عموم مردم امروز چیست؟
خواست عموم مردم امروز فضای مجازی نیست.
خواست عموم مردم امروز کنسرت نیست.
خواست عموم مردم امروز رفتن بانوان به ورزشگاه نیست.
خواست عموم مردم ارزاق ارزان ،رفع فساد،رفع تبعیض،رفع گرانی و تورم،حل مشکل معیشتی،برگرداندن قیمت اجناس به همان سال 92 ،خودرو مناسب با قیمت مناسب ،برگرداندن قیمت خودرو ،تهیه مسکن ایجاد ،اشتغال،برگرداندن عزت ملی و برگرداندن ارزش پول ملی است این چیزهایی است که مردم می خواهند. نباید در مقابل خواسته های این مردم ایستادگی کنید که به قول شما نه شرعی و نه قانونی است.
حتی پاسخگوی خواست مردم هم نیستید اگر پاسخگوی مردم نیستید چرا دین و دیانت و ارزش ها را زیر سئوال می برید؟
چرا مراجع را زیر سئوال می برید که آنها از آسمان آمدند؟
 آنها که ادعا نکردند که از آسمان آمدیم اما احکام آسمانی را برای مردم و برای شما اعلام می کند که باید پذیرای حکم مراجع باشید که حکم آنها آسمانی و الهی است.
از آن سو یک نماینده مجلس می گوید مجمع تشخیص مصلحت نظام باید تبعات تصویب نشدن لوایح مرتبط با FATF را بپذیرد. واقعا گستاخانه حرف می زنند.
مگر شما با تصویب 20 دقیقه ای برجام ،این همه خسارت به نظام زده اید ،چرخ هسته ای و چرخ اقتصاد کشور را تعطیل کردید،عزت نظام را به باد دادید به تیم مذاکرات مدال افتخار و 750 سکه جایزه دادید،تبعات آن خسارت محض را پذیرفتید و اگر برجام و خسارت های برجام عمدی باشد تبعاتش کمتر از اعدام نیست تا کی باید یک نماینده مجلس نفهمیده حرف بزند؟ تا کی باید به این مردم دروغ بگویند؟ که برخی سکوت کنند و برخی تشویق کنند.
متاسفانه روی برنامه موشکی هم به مذاکره نشستند،عربستان سعودی دارد موشک بالستیک تولید می کند
اما مسئولین ما می گویند چه نیاز به موشک بابرد بالای 300 کیلومتر و موشک بالستیک داریم. حتی با اروپا درباره توان موشکی و توان نظامی به مذاکره نشستند که فرانسه افشا کرده است و گفته که ما خواستار توقف و تولید موشک های بالستیک ایران هستیم اگر این مذاکرات موشکی و نظامی با ایران به نتتیجه نرسد آماده اعمال تحریم های سخت علیه ایران هستیم.
 چه کسی به شما اجازه داد بروید برای توان موشکی مذاکره کنید.مگر رهبری نفرمودند توان موشکی ما خط قرمز ما است و مذاکره پذیر نیست؟ به شما چه کسی اجازه داد که محرمانه و مخفیانه بر سر توان دفاعی ایران به مذاکره و به معامله بنشینید؟ دشمنان ما دندان تیز کردند که ایران را بدرند شما دارید ابزار دفاعی را تحویل کشورهای دیگر می دهید.بدا بحال تان آن بلایی که بر سر سوریه و عراق و یمن و بحرین آوردند بر سر ما بیاورند.
اما مردم ما همچنان مقاوم در برابر دشمن ایستادگی می کنند و با حضور در راهپیمایی 22 بهمن چهل سالگی انقلاب را جشن می گیرند و از مسئولین و رهبری هم می خواهند که نظام را در مسیر پیشرفت همچنان حرکت دهند و در تعالی و معنویت و پیشرفت برسیم که شایسته برپایی نظام اسلامی و مهدوی باشیم..ان شاءالله

 

 

 

 نوشتن دیدگاه