برخی جریانات حوزوی نزدیک به دولت در تلاش هستند تا با کسب رضایت رئیس جمهور و برخی اطرافیان موثر او در زمینه انتخاب و معرفی استانداران، «حجت‌الاسلام محمودرضا جمشیدی» مدیر سابق حوزه علمیه خواهران را به عنوان استاندار جدید قم معرفی کنند.

دسته: قم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: استان قم با گستردگی مراکز علمی و فرهنگی و تولید محتواهای دینی در فضای مجازی می تواند آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

دسته: قم

با حضور مدیران عالی استان و نماینده ولی فقیه و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از پوستر و سایت جشنواره کالای ایرانی گامی به سوی بالندگی رونمایی شد.

دسته: قم

انتصاب 11 بازرس توسط شهردار، 2 برابر شدن پلیس فضای سبز ، افزایش نظارت بر دکه ها، معدوم شدن یک درصد از دام های ورودی به کشتارگاه قم و تکمیل طرح تقویت زیرساخت های خدماتی بلوار پیامبر اعظم اخبار شهرداری قم در آخرین روز رسمی چهارمین دوره شورای شهر بود.

دسته: قم

مهریه همسر شهید حججی 124 هزار صلوات بر محمد و آل محمد و حفظ قرآن با معانی است و شهید حججی موفق شد که نیمی از قرآن را به شکلی که همسرش شرط کرده بود حفظ کند.

دسته: قم

پدر فرانسوی به دیدار فرزند شهیدش آمد؛


اینجا دیگر همه کارها دست شهید است، وقتی پدر خم می شود تا مزار پسرش را بوسه بزند دست شهید را بر شانه پدر می توان دید، بوسه های پی در پی پدر بر سنگ مزار شهید به همه اطمینان میدهد آری "کمال" هم اینجاست، نمی دانم شاید روزها و سالها اینجا در انتظار بوده، شاید روزها و سالها من و تو مهمانش بوده ایم اما اینبار قصه فرق می کند پدر آمده برای دیدار چقدر تماشایی است دیدار یعقوب و یوسف که شنیده بودیم اما ندیده بودیم.

دسته: قم

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی قم با اعلام دستگیری یک کلاهبردار در قم گفت: متهم با تاسیس یک شرکت و تبلیغات گسترده پرداخت سود 43 درصد، از 800 تن بیش از 50 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

دسته: قم

پیمانکاری که روز گذشته در حیاط شهرداری منطقه قم اقدام به خودسوزی کرده بود جان خود را از دست داد.

دسته: قم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم مطرح کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: در سال ۹۵ به دلیل کاهش بارندگی و تشدید کم‌آبی آبرسانی سیار به ۵۹ روستا افزایش یافت و در سال جاری تاکنون ۴۰ روستا از طریق تانکر آبرسانی شده است.

دسته: قم

یک مادر باردار توانست بدون کوچک‌ترین مشکلی در پروسه زایمان، ۴ قلو به دنیا بیاورد.

دسته: قم

دادستان عمومی و انقلاب قم از بازداشت ۴۵ زن و مرد در پارتی شبانه یک کارگاه مبل‌سازی در قم خبر داد.

دسته: قم

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استعفای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم موافقت کرد.

دسته: قم

نامه جمعی از طلّاب حوزه علمیه قم در پی برگزاری کنسرت در شهر قم

جمعی از طلّاب حوزه علمیه قم در پی  برگزاری کنسرت در شهر قم نامه سرگشاده ای نوشتند.

دسته: قم

مرجع تقلید شیعیان برخورد جدی با برگزارکنندگان کنسرت در قم را خواستار شد و گفت: ‌حرمت قم باید حفظ شود و نباید در این موضوع سکوت کنید.

دسته: قم

مردی که تا آخرین لحظه عمر امام در کنار امام صادقانه خدمت کرد و غسل و کفن امام را هم با قلبی شکسته و چشمی اشکبار انجام داده حالا در گوشه ای شهر و در خلوتی غریبانه در بستر بیماری افتاده است.

دسته: قم

جشن میلاد امام زمان(عج) در مسجد جمکران

دسته: قم

لاریجانی باید ریزش سنگین آرائش و اختلاف قابل توجه با امیرآبادی که از قضا جزو اصولگرایان اصیلی است که لاریجانی و فراکسیونش آنها را "تندرو" می‌خوانند را در حمایتهای بی‌دریغش از دولت جستجو کند. پیام مهم مردم قم به لاریجانی "نه به وکیل‌الدولگی" است. شاید وکیل‌الدوله بودن و عکس یادگاری با ظریف برای برخی رای‌آور باشد، اما اختلاف شصت‌هزار رای لاریجانی با نفر اول نشان داد مردم قم دوست ندارند نماینده‌شان وکیل‌الدوله باشد.

دسته: قم