مسابقات انتخابی کشتی استان قزوین به دلیل زدوخورد، چاقوکشی و فحاشی نیمه‌تمام ماند تا کشتی هم از حال بد این روزهای ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی بی‌نصیب نماند.

دسته: قزوین

امام جمعه موقت قزوین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر قزوین گفت: برخی از قطار انقلاب پیاده شده و با فتنه گران در ارتباط اند.

دسته: قزوین

وزیر کشور علی صفری را بنا به پیشنهاد شورای اسلامی شهر قزوین به سمت شهردار قزوین منصوب کرد

دسته: قزوین

حواشی مراسم معارفه استاندار جدید قزوین با مطایبه آیت الله تاکندی و نصیحت به وزیر کشور فضایی شاداب را رقم زد.

دسته: قزوین

معاون وزیر اطلاعات:

معاون وزارت اطلاعات با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ به کشور گفت: وزارت اطلاعات اقدامات سنگینی برای خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن انجام داد.

دسته: قزوین

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین:

 مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان قزوین در حوزه حمل‌ونقل ریلی، این استان به همراه دو استان دیگر به عنوان پایلوت اجرای طرح TOD در کشور انتخاب شد.

دسته: قزوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: عملیات برداشت محصول بادام از سطح یک هزار و ۱۷۰ هکتار از باغات این شهرستان آغاز شده است.

دسته: قزوین

طی چند روز گذشته برخی رسانه‌های محلی در قزوین، گزارش‌هایی از اتفاقات عجیب و غریب در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) منتشر کردند.

دسته: قزوین

در خطبه‌های نمازجمعه استان قزوین مطرح شد که اگر انتخابات بهتر مدیریت می‌شد و اگر برخی از تخلف‌های آزار دهنده در انتخابات پیش نمی‌آمد، حتماً مردم بیش از این در انتخابات مشارکت می‌کردند.

دسته: قزوین

بنیاد شهید قزوین

 
اینجانب مادر شهیدان محمدرضا ومحمدحسن فیاضی هستم که در عملیات کربلای 5 سال 1365 به شهادت رسیدند. بنیاد شهید و بسیج قزوین نزدیک به 31سال است که از شهادت پسرم می گذرد، هیچ کاری برای ما نکردند.   ونمی کنند.. نمی دانم چه قدر پول وبودجه از تهران به ایشان داده می شود. راه می افتند  ومی آیند منزل ماو می گویند  می خواهیم کتابی کامل در مورد زندگینامه آن شهید بزرگوار بنویسیم

دسته: قزوین

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پیامی مردم استان قزوین را به حضور پرشور در انتخابات و همدلی دعوت کرد.

دسته: قزوین

 

در دیدار استاندار قزوین با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با واگذاری و معاوضه 200 هکتار از زمین دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برای احداث بیمارستان 1000 تختخوابی در قزوین موافقت شد.

دسته: قزوین

 

امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید باید بدون رودربایستی و در اسرع وقت جلوی غارتگران بیت‌المال را بگیرد گفت: متخلفان زمین‌خواری در هفت‌سنگان رفتارهای بچگانه را کنار بگذارید تا بیش از این ضرر نکنید.

دسته: قزوین

در حادثه واژگونی خودروی سمند ساعتی قبل

در حادثه واژگونی خودروی سمند ساعتی قبل در مقابل دانشگاه آزاد قزوین ۳ دختر دانشجو به طرز دلخراشی جان باختند.

دسته: قزوین