پایگاه عدالت خواهاندر پی تنش‌های ایجاد شده در شهرستان شاهرود با انتشار خبر ادغام اداره کل راه و ترابری استان سمنان با اداره کل مسکن و شهرسازی این استان و استقرار اداره کل جدید راه و شهرسازی در مرکز استان، رئیس‌جمهور دستور توقف اجرای این موضوع را صادر کرد.

دسته: سمنان

عامل انتشار تصاویر بانوان در صفحه اینستاگرام،از سوی ماموران پلیس فتاشاهرود شناسایی شد.

دسته: سمنان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: دو هتل و سه اقامتگاه بوم گردی در هفته دولت در استان سمنان افتتاح می‌شود.

دسته: سمنان

کمبود منابع آب در شاهرود به زنگ خطری جدی تبدیل شده و تامین آب آشامیدنی مردم نخستین اولویت مسوولان این شهرستان است؛ اما هریک از مردم هم در مصرف صحیح این مایه حیات، وظیفه ای برعهده دارند.

دسته: سمنان

رئیس دفتر نمایندگی آستان قدس در استان سمنان با اشاره به اینکه نباید برای خدمت به مردم منتظر دولت‌ها ماند گفت: خدمات آستان قدس رضوی مصداق بارز آتش به اختیار است.

دسته: سمنان

معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان:

سمنان - معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه زلزله دامغان خسارتی در پی نداشت، گفت: دو اکیپ جستجو و ارزیابی به مناطق زلزله زده شمال این شهرستان اعزام شد.

دسته: سمنان

فرماندار دامغان:

دامغان-فرماندار دامغان گفت: حادثه زمین لرزه ۴.۵ ریشتری در مرز بین استان های مازندران و سمنان، در شمال دامغان نیز به شدت احساس شد که ابعاد این حادثه و خسارات احتمالی در دست بررسی است.

دسته: سمنان

مدیرکل حفاظت محیط زیست سمنان از مشاهده یک قلاده یوزپلنگ آسیایی ماده به همراه دو توله یوز یکساله در پارک ملی توران در منطقه زمان آباد خبر داد.

دسته: سمنان

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از خروج از جاده یک دستگاه ولوو با ٣٧ سرنشین در محور دامغان - شاهرود خبرداد.

دسته: سمنان

شاهرود - رئیس ذخیرگاه زیستکره خارتوران گفت: چهار قلاده یوز شامل یک یوز ماده و سه توله در حاشیه جاده خارتوران و در محدوده منطقه دلبر و بر روی جاده آسفالت مشاهده و شکار دوربین عکاسی شدند.

دسته: سمنان

 

آتش سوزی در پالایشگاه شاهرود از ساعت ۲:۳۰بامداد جمعه آغاز و تا ۷:۳۰ درجریان بود که خوشبختانه با تلاش یگان اطفای حریق این پالایشکاه و آتش نشانی شاهرود، شعله های آتش مهار شد.

دسته: سمنان

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه این استان پهناور مشکلات اساسی از جمله خشکسالی دارد و زمین ها تشنه اند، گفت: برای رفع این تشنگی سمنان را به خزر وصل کنید.

دسته: سمنان

اسید پاشی در سمنان امروز دو دختر جوان را راهی بیمارستان کرد.

دسته: سمنان