بارش شدید تگرگ در خوزستان باعث به راه افتادن رودخانه برفی شده است.

دسته: خوزستان

یک فعال رسانه ای  با انتشار فیلمی در اینستاگرام خود نوشت:

دسته: خوزستان

استاندار خوزستان با اعلام خبر دستگیری یک زن مرتبط با حادثه تروریستی اهواز می‌گوید در این رابطه تا به حال هیچ فعال مدنی بازداشت نشده است.

دسته: خوزستان

یک هلی‌شات که بدون مجوز در اطراف حوزه علمیه و بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان پرواز می‌کرد مورد هدف ماموران نیروی انتظامی قرار گرفت.

دسته: خوزستان

آنهايي كه مجروح شدند، مي‌گفتند كه اگر يك تفنگ در دست داشتند جلوي اين كار را مي‌گرفتند چون از صحنه‌هاي بدتر از اين در سوريه با پيروزي عبور كردند اما چون رژه بود آنها نمي‌توانستند تفنگ پر از فشنگ همراه داشته باشند. اين افراد قرباني تير خلاص شدند.

دسته: خوزستان

ادارات و دستگاه های دولتی شهرهای حمیدیه، سوسنگرد و هویزه به دلیل دود غلیظ ناشی از سوختن نیزارهای هورالعظیم تعطیل شدند.

دسته: خوزستان

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌گوید: سال گذشته قرارگاهی با حضور آمریکا، اسرائیل، عربستان و منافقین در سلیمانیه عراق برای رهبری اغتشاشات دی‌ماه ایران تشکیل شد.

دسته: خوزستان

یک فعال رسانه‌ای در توییتر تصویری از آب لوله کشی خرمشهر پس از تکمیل پروژه غدیر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا منتشر کرد که نشان می‌دهد کیفیت آب خرمشهر به وضعیت مطلوبی رسیده است.

دسته: خوزستان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغام شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای حل مشکل آب شرب این شهر، آبادان و روستاهای هم‌جوار آنها قدردانی کردند.

دسته: خوزستان

شریعتی درباره حوادث اخیر خرمشهر و تیراندازی‌های صورت گرفته نیز اظهار داشت: مجرمان اصلی این حادثه دستگیر شدند و شرایط در وضعیت عادی است.

دسته: خوزستان

 اسماعیل معنوی، فعال رسانه ای با انتشار تصویری از امام جمعه خرمشهر را به اشتراک گذاشت و در توییترش نوشت:

دسته: خوزستان

پس از ناآرامی های شنبه شب در خرمشهر، این شهر شب گذشته (یکشنبه) چهره آرامتری داشت.

دسته: خوزستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهاندر حالیکه براساس گفته های مسئولان 5 روز دیگر مشکل اب اشامیدنی خرمشهر و آبادان حل می شود ، شب گذشته عده ای به این بهانه در چهار راه مطهری و چند خیابان دیگر خرمشهر تجمع کردند

دسته: خوزستان

عصر دیروز جمعیتی قریب به 150 نفر در مرکز شهر خرمشهر در اعتراض به وضعیت آب شرب تجمع کردند و خواستار توجه ویژه مسئولین برای حل معضل شوری آب شدند.

دسته: خوزستان

عده ای فرصت طلب دیشب(شنبه) با سوء استفاده از موضوع آب در خرمشهر، اقدام به آتش زدن و تخریب اموال عمومی و داروخانه ها کردند، اغتشاش گران علاوه بر سنگ، چماق و سلاح سرد، سلاح گرم نیز به همراه داشتند.

دسته: خوزستان

 دزفول پرنده زنبورخوار کندوهای زنبورعسل  دزفول پرنده زنبورخوار کندوهای زنبورعسل

پایگاه عدالت خواهانبازداشت ۴ متخلف در دزفول که با رها کردن سم موجب کشته شدن ٢٣ قطعه پرنده زنبورخوار در اطراف کندوهای زنبور عسل شده بودند

دسته: خوزستان

عدالتخواهان  خوزستان مجلس خبرگان رهبری حوادث اخیر دشمنان قسم‌خورده نماینده خبرگان نظام و انقلاب دفاع از تمامیت ارضی اتحاد اقوام نماینده مجلس خبرگان رهبری آیت‌الله احمدی شاهرودی نماینده خوزستان نهی از منکر زیر سایه قانون اساسی جمهوری اسلامی تکریم و احترام ائمه طاهرین قانون و نظم عرب خوزستان نظم و امنیت طی بیانیه‌ای دشمنان ایران اسلامی حل و فصل ارزش‌های انقلاب اسلامی اقشار آسیب‌پذیر بحران‌های زیست‌محیطی امر به معروف نظام جمهوری اسلامی سالهای اخیر ادوار مختلف سنت پیامبر

پایگاه عدالت خواهان"نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری درباره حوادث اخیر این استان طی بیانیه‌ای تاکید کرد: مطالبات بحق مردم از حکومت زیر سایه پرچم اتحاد اقوام حول محور ولایت به نتیجه مطلوب خواهد رسید نه با تفرقه‌افکنی و آتش‌افروزی که توسط دشمنان قسم‌خورده نظام و انقلاب هدایت می‌شود.

دسته: خوزستان

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس گفت: کنتور خالی شدن جمعیت در استان خوزستان سرعت گرفته و ظرف ۲۰ سال آینده سرزمینی به این اسم نخواهیم داشت.

دسته: خوزستان

اعتراض منتقدین دلسوز آموزش و پرورش مسجد سلیمان بدین شرح میباشد:

دسته: خوزستان

بله لیست استخدامی ها به گواه همه و شواهد موجود سفارشی بسته شده بود حامیان انتخاباتی و سیاسی حامیان ایلی و طایفه ای خاص سود برده و پرونده های استخدامی سایرین مفقود یا برگشت داده شد

دسته: خوزستان

تغییر در اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان یک تصمیمی بود که جمعی منفعت طلب بر نماینده و مدیرکل تحمیل کردند و خوشبختانه این عزیزان از این فاجعه با خبر شدند

دسته: خوزستان

 

قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص تیراندازی در بیمارستان طالقانی در پی اعزام یک زندانی به این بیمارستان توضیحاتی ارائه کرد.

دسته: خوزستان

معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان عنوان کرد:

معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت:در سال ۹۴ و ۹۵ با افزایش صادرات نفت شاهد رشد قابل توجه درآمدهای ارزی وزارت نفت بودیم و شاید بخشی از این درآمدزایی بسیار در استان خوزستان بود.

دسته: خوزستان

سرهنگ صالحی خبرداد:

 

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر خبر داد.

دسته: خوزستان

زمین لرزه ای به قدرت ۳.۸ ریشتر امشب شهرستان هفتکل در استان خوزستان را لرزاند.

دسته: خوزستان