بازهم برخوردهای زننده از طرف مسئولین

شجاعی با وجود اینکه هنوز مهر حکمش خشک نشده و انتصابش بعنوان استاندار خراسان شمالی به دو ماه نرسیده، نه تنها خود را صاحب استان می داند بلکه خطاب به وزیر صنعت می گوید که ما نمی گذاریم!

دسته: خراسان شمالی

استاندار ناموفق بالاخره عزل شد ؛

اعضای دولت آقای محمدرضا خباز را به عنوان استاندار خراسان شمالی منصوب و از زحمات و خدمات استاندار پیشین تشکر کردند.

دسته: خراسان شمالی

نماینده ۵ شهر استان خراسان شمالی گفت: استاندار خراسان شمالی به زودی تغییر می‌کند.

دسته: خراسان شمالی

نقدی بر گفتگوی تلویزیونی محمدرضا صالحی ؛

محمدرضا صالحی استاندار فعلی خراسان شمالی با حضور در یکی از برنامه‌های صداوسیمای استان به ارائه گزارش به مردم پرداخت که نکته قابل‌توجه این گزارش انداختن بار کم‌کاری‌ها بر دوش مردم و نمایندگان مجلس بود.

دسته: خراسان شمالی

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری خطاب به مسؤولان گفت: نجابت ملت را مغتنم بشمارید؛ دادهای مردم به جا و به حق است، مردم بی مورد و به ناحق فریاد نمی‌زنند.

دسته: خراسان شمالی

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: در روند بهبود آسیب‌های اجتماعی، عدم مدیریت هماهنگ، بیشترین ضربه را به این حوزه وارد می‌کند.

دسته: خراسان شمالی

کار محمدرضا صالحی در خراسان شمالی دقیقا دو سال بعد از انتصابش در بجنورد را باید تمام شده دانست و همه منتظرند ببینند وزیر کشور اهل شیروان چه کسی را جایگزین این استاندار گرگانی می کند .

دسته: خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

سطح آب منابع زیر زمینی در دشت های استان سالانه 70 سانتی متر پایین می رود.

دسته: خراسان شمالی

حکم طاهره محمدی بانوی جوان اهل سنت توسط بخشدار جرگلان صادر شده است و او به عنوان دهیار روستای چال تلپک از توابع بخش جرگلان شهرستان مرزی راز و جرگلان کار خود را آغاز می کند.

دسته: خراسان شمالی

شنیده ها حاکی از این است که شماری از فرمانداران، بخشداران و مدیران کل این استان در لیست تغییرات قرار دارند.

دسته: خراسان شمالی

با شروع موج تغییرات استانداری‌ها در سراسر کشور٬ گمانه‌زنی در مورد جابه‌جایی استاندار خراسان شمالی نیز آغاز شده اما شنیده‌ها حکایت از ابقا محمدرضا صالحی در سمت استانداری خراسان‌ شمالی دارد.

دسته: خراسان شمالی

مسئول ستاد مردمی اربعین خراسان شمالی:

مسئول ستاد مردمی اربعین خراسان شمالی از آغاز ثبت نام متقاضیان سفر اربعین در سامانه سماح خبرداد و گفت: داشتن گذرنامه معتبر با حداقل ۴ ماه اعتبار برای این سفر ضروری است.

دسته: خراسان شمالی

فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

 فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۹ کلاهبردار حرفه ای با ۳ میلیارد و ۸۵۱ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

دسته: خراسان شمالی

مدیرکل ثبت احوال خراسان‌ شمالی از افزایش آمار ازدواج در استان با ثبت سه هزار و ۳۶۱ مورد خبر داد.

دسته: خراسان شمالی

استاندار خراسان شمالی:

استاندارخراسان شمالی با اشاره به اینکه فرودگاه بجنورد به لحاظ جغرافیایی درمکان خوبی ساخته نشده ونمی‌توان به توسعه آن چندان امیدوار بود ازآمادگی استانداری برای جابجایی فرودگاه خبرداد.

دسته: خراسان شمالی

 رئیس سازمان جهادکشاورزی از برگزاری همایش ملی انگور درخراسان‌شمالی خبر داد و گفت: ۱۲ درصد از اقتصاد کشاورزی استان به این محصول وابسته است.

دسته: خراسان شمالی


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: اجرای رامبل استریپ در 2 کیلومتر از جاده های این استان برنامه ریزی و هدف گذاری شده است.

دسته: خراسان شمالی

رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی:

رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت ها برای توسعه صنعت اسب اصیل ترکمن، سرمایه های بخش خصوصی است گفت: به همین منظور کارگروه اسب در استان تشکیل شده است.

دسته: خراسان شمالی

مدیرشعب بانک مسکن خراسان شمالی خبر داد:

مدیرشعب بانک مسکن خراسان شمالی از موافقت هیات مدیره بانک مسکن با استمهال 2 ساله بازپرداخت بدهی از تاریخ ابلاغ مصوبه خبرداد و گفت: براین اساس چنانچه واحدهای آماده تحویل نسبت به فروش اقساطی تسهیلات خود اقدام کنند سررسید اولین قسط پرداختی آنان از 19 تیرماه 98 خواهد بود.

دسته: خراسان شمالی

مدیر امور شعب بانک مسکن خراسان شمالی خبر داد:

مدیر امور شعب بانک مسکن خراسان شمالی از پیگیری به منظور اعطای دو سال تنفس به واحدهایی خبر داد که هنوز تحویل متقاضیان داده نشده اند.

دسته: خراسان شمالی

رئیس هیئت سوارکاری خراسان شمالی:

رئیس هیئت سوارکاری خراسان شمالی گفت: زیرساخت‌های توسعه صنعت اسب ترکمن در استان فراهم نشده و ضعیف است.

دسته: خراسان شمالی

معاون سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی در خصوص مشکلات احداث پیست سوارکاری در استان گفت: تصمیم به احداث پیست سوارکاری داریم اما تاکنون زمینی با ابعاد 300 در 800 متر پیدا نکرده‌ایم.

دسته: خراسان شمالی

مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی:

مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی از افزایش پنج برابری تعداد متوفیان ناشی از مسمومیت گاز مونواکسید کربن در استان خبر داد.

دسته: خراسان شمالی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: این شرکت برای اجرای طرح ساماندهی سیلاب در گلستان شهر بجنورد با مشکل تامین اعتبار مواجه است.

دسته: خراسان شمالی

بر اثر سیل در دو استان خراسان شمالی و رضوی تاکنون یک زن ۴۵ ساله و پیرمرد ۷۰ ساله جان خود را از دست داده اند.

دسته: خراسان شمالی

بر اثر جاری شدن سیل جاده درگز به قوچان، درگز به کلات و مسیر چهل میر درگز مسدود شد

رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: به دلیل جاری شدن سیل جاده مسدود شدن محورهای ارتباطی درگز به قوچان و کلاتدرگز مسدود و امکان تردد در آن وجود ندارد.

دسته: خراسان شمالی

رئیس سازمان امداد و نجات اعلام کرد

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به آخرین جزئیات وقوع زمین‌لرزه در خراسان شمالی گفت: در اثر این حادثه دو نفر جان خود را از دست داده و 210 نفر مصدوم شدند.

دسته: خراسان شمالی