پدر یکی از دانشجویان جان‌باخته ر سانحه دانشگاه آزاد:

با چشمانی اشک‌بار و قلبی پر از غم، از آرزوها و خوبی‌های پسر رشیدش می‌گفت. از اینکه پسر دانشجویش یک هفته قبل از فوت پیامکی برای پدر می‌فرستد و می‌گوید"حلالم کن پدر اگر صبوری نکردم". از اینکه پسرش نذر کرده بود در اولین پروژه مهندسی‌اش برای یک عروس و داماد نیازمند سقف نو بسازد. از اینکه ...

دسته: تهران

بعد از حرمت شکنی شهرداری منطقه 17 در سالن همایش های این نهاد و برگزاری حرکات موزون بانوان در حضور مربی مرد این بار یک اقدام دیگر از شهرداری این منطقه این حرمت شکنی را بیشتر کرد!

دسته: تهران

شاید شما هم باورتان نشود بنای مدرنی که در چهارراه ولیعصر و در کنار تئاتر شهر ساخته شده، یک مسجد است. اما بد نیست بدانید این مسجد توسط چه کسانی ساخته شده است؟

دسته: تهران

در فیلم ضرب و شتم وحشیانه نوجوان دستفروش توسط ماموران سد معبر شهرداری تهران را مشاهده می کنید. این نوع برخوردها چه روزی به پایان خواهد رسید؟

دسته: تهران

یکی از ساکنان ده ونک به جهت اعتبار معاملات غیررسمی در نظام حقوقی و قضایی کشور، خانه ای در آن محله با قیمت یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان با قولنامه می‌خرد؛ اما پس از مدتی از سوی دانشگاه الزهرا(س) سندش ابطال و خانه وی تخریب می‌شود. این اتفاق یکی از مصادیق عدم رعایت حقوق مالکیت در کشور است.

دسته: تهران

راننده تاکسی اینترنتی اوایل اردیبهشت ماه جاری از خانه خارج شد اما دیگر به خانه بازنگشت.

دسته: تهران

طبق تصمیمات مدیریت شهری تهران قرار است ورود به طرح زوج و فرد هم پولی شود و احتمالاً بعد از این راه‌رفتن در خیابان پایتخت هم پولی می‌شود.

دسته: تهران

تا کنون بیش از ۲ هزار متقاضی شکار پرنده، از محیط زیست استان تهران مجوزی گرفته‌اند که به شکارچی اجازه می‌دهد طی سه ماه، پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها عازم طبیعت شده و هر روز ۴ پرنده شکار کند.

دسته: تهران

شهردار تهران در واکنش به حضور بستگانش در سازمان منافقین، گفت: کسی را در قبر کس دیگر نمی گذارند.

دسته: تهران

چندی پیش همسر دوم نجفی گفت که عاشق شدیم و ازدواج کردیم؛ اما در فضای مجازی شایع شد که شهردار اسبق تهران خودکشی کرده است اما همسر جدید به جد این موضوع را تکذیب کرد.

دسته: تهران

خدای نکرده و بر فرض محال! نظر کارشناسان وزارت اطلاعات درباره حناچی مشخص است ولی نویسندگان نامه وزرات اطلاعات برای رعایت جوانب فضای سیاسی بوجودآمده و یا بنا بر مصلحتی دیگر نامه خود را به صورت شفاف بیان نکرده اند. این فرض نیز باید باطل باشد! زیرا تحت تاثیر قرار گرفتن مجموعه وزارت به هیج وجه مطلوب نیست و همچنین وزارت اطلاعات محل تشخیص مصلحت نهایی نییست. کارشناسان دستگاه امنیتی باید بر اساس اسناد معتبر نظر خود را بدهند و اگر بنا بر مصلحت اندیشی نهایی باشد این نهاد و یا افراد دیگری هستند که در این زمینه تصمیم گیر هستند. وظیفه اصلی وزارت اطلاعات نظر قاطع درباره تایید امنیتی پیروز حناچی است.

دسته: تهران

روند سیاسی بازی اصلاح طلبان برای انتخاب سومین شهردار تهران طی دوره پنجم شورای شهر تهران آغاز شده است.

دسته: تهران

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران از حمله افراد مسلح به درمانگاه بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این افراد، بیماری را که از زندان به بیمارستان منتقل شده بود فراری دادند.

دسته: تهران

یکی از اعضای شورای شهر تهران ماشین بیت المال را که در اختیارش بوده به برادرش داد تا به شمال برود. پژو پارس شهرداری به جای شمال سر از اوراق چی ها در آورد و برخی اعضا در خصوص این حادثه سکوت کردند.

دسته: تهران

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در خصوص استقرار مأموران یگان ویژه ناجا در نقاط مرکزی پایتخت به خصوص چند ایستگاه مترو توضیحاتی ارائه داد.

دسته: تهران

مدیریت شهری اصلاح طلبان باز هم حاشیه آفرید:

این اقدام از منظری دیگر نیز قابل تأمل است و آن اینکه درست در ایام شروع عزاداری سید و سالار شهیدان و سیاهپوش شدن هرکوی و برزن، شهرداری با این تبلیغات خواستار حذف رنگ مشکی از شهر شده است.

این اقدام از منظری دیگر نیز قابل تأمل است و آن اینکه درست در ایام شروع عزاداری سید و سالار شهیدان و سیاهپوش شدن هرکوی و برزن، شهرداری با این تبلیغات خواستار حذف رنگ مشکی از شهر شده است.

دسته: تهران

استانداری تهران اعلام کردکه۹ عضو پنجمین دوره شوراهای شهر در استان تهران به جرم ارتشاء وتبانی درمعاملات شهرداری دستگیر و ۶نفر به اتهام جعل مدرک تحصیلی وکارت پایان خدمت سلب عضویت شدند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهانعلی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران گفت: تخلفات پروژه ایران مال از سوی شهرداری به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شده است، رای این پرونده به زودی صادر خواهد شد.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهاناصلاح طلبان درحالی به حدادعادل درباره فروش لیست این جریان در شورای شهر تهران حمله ور شده اند که در گذشته بارها هم جناحی های خودشان به این مسئله تاکید و صحت آن را تایید کرده‌اند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهانشهردار جدید تهران کیست؟ | شهردار بعدی تهران تا چند روز دیگر توسط شورای شهر انتخاب می شود. پس از استعفای محمدعلی نجفی، حالا شورای شهر به ریاست محسن هاشمی رفسنجانی، باید شهردار جدید تهران را انتخاب کند. محمدعلی افشانی، حجت میرزایی، سمیع الله حسینی مکارم، پیروز حناچی و محمود حسینی 5 نفری هستند که احتمالا شهردار بعدی تهران روز 23 اردیبهشت 97 از میان آنها انتخاب می شود...

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهانعضو شورای شهر تهران نسبت به انتصابات جوانان و زنان در شهر تهران در مجموعه شهرداری انتقاد کرد و گفت: این انتصابات به صورت جرثقیلی بوده و ظلم آشکاری به جوانان و زنان است.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"آتش سوزی در یکی از برج‌های بلندمرتبه شهرک آفتاب پرند توسط آتش‌نشانان خاموش شد.

دسته: تهران

 تهران شهرداری تهران رای اکثریت کمیسیون عمران و حمل‌ونقل نامزدهای شهرداری تهران گزینه‌های شهرداری تهران حسینی مکارم حمل‌ونقل شورای شهر رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران

پایگاه عدالت خواهان"رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران گفت: برای شهرداری تهران لیست قوی‌ای بسته نشد ولی باید به رأی اکثریت احترام بگذاریم.

دسته: تهران

پربیننده‌ترین خبر, عدالت خواهان گلستان, پایگاه خبری عدالتخواهان, عدالت خواهی, عدالت خواهان, عدالتخواه،عدالت طلبان, عدالت محوری ،مطالبه گر، داغ ترین خبر امروز, جنبش عدالت خواه دانشجویی, عدالت خواه, گلستان, مبارزه با زمین خواری, مبارزه با رانتخواری, خون دل

پایگاه عدالت خواهانکاری به مردم و مصلحت تهران ندارند. گوششان هم به نصیحت های بزرگان بده کار نیست. اما آنها نمی دانند که مردم تمامی این اقدامات و تحرکات را می بینند تا برای انتخابات 1400 تصمیم بهتری بگیرند. 

دسته: تهران