رئیس شورای اسلامی شهر دیر از توابع استان بوشهر گفت: یکی از اعضای این شورا که به اتفاق خواهر بیمارش به مرکز بهداشت درمان این شهر مراجعه کرده بود پس از مشاجره لفظی با پزشک همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

دسته: بوشهر

شماری از مردم شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان در اعتراض نسبت به آنچه قطعی و جیره بندی آب نامیدند یکشنبه شب برای دومین بار با تجمع در میدان 17 شهریور این شهر خواستار اقدام عملی مسوولان برای رفع مشکل کمبود آب شدند.

دسته: بوشهر

یک منبع آگاه از معرفی سه گزینه نهایی به وزارت کشور جهت تصدی استانداری بوشهر خبر داد.

دسته: بوشهر

امام جمعه بوشهر:

نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، از عملکرد نیروی انتظامی در خصوص برقراری امنیت در جای جای کشور تقدیر و تشکر کرد و گفت: همه باید در برقراری امنیت به ناجا کمک کنند.

دسته: بوشهر

روابط عمومی نیروی انتظامی بوشهر در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی انتشار عکس خانمی بدحجاب در یکی از خیابانهای شهر بوشهر در فضای مجازی به اطلاع می رساند، این خانم که ساکن یکی از بخش های شهر بوشهر و دارای اختلال حواس بود توسط مامورین کلانتری 11 شهر بوشهر هدایت و به پلیس Police امنیت اخلاقی منتقل شد.

دسته: بوشهر

ماشین عروس با آذین بندی خاص در بندرگناوه ، استان بوشهر.

دسته: بوشهر

معاون صنعت، معدن و تجارت بوشهر:

بوشهر - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: مهلت ترخیص، اعتبار ثبت سفارش برنج وارداتی تا اول شهریور تمدید شد.

دسته: بوشهر

جزیره خارگ - ایجاد موج‌شکن به عنوان یکی از مهمترین مطالبات صیادان خارگ مطرح بوده است و مسئولان وعده‌های زیادی در این زمینه داده بود که پس از ۱۰ سال رنگ واقعیت به خود گرفته است.

دسته: بوشهر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بوشهر شایعه وقوع حادثه تروریستی در اطراف روستای گلدشت شهرستان دشتستان را که در فضای مجازی منتشر شده تکذیب کرد.

دسته: بوشهر

پسر ۲۵ ساله‌ای بامداد امروز در یکی از روستاهای دشتستان با فشردن گلو و ضربات عمدی، مادرش را مصدوم کرد.این زن به علت شدت ضربات عمدی که دریافت کرده بود در بیمارستان درگذشت. پس از این اتفاق، پسر ۲۵ ساله از سوی ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

دسته: بوشهر

:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که هفته گذشته با اسلحه ساچمه زنی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لامرد را به شهادت رسانده بود در کنگان شناسایی و دستگیر شد

دسته: بوشهر

لخ لخ از غذاهای محلی استان بوشهر است. این غذا به دو صورت درست می‌شود یکی با لیمو عمانی و دیگری با تمر هندی. لخ لخ از کلمه عربی “لخلخه” گرفته شده و به معنای بوی خوش است. این غذا از سواحل عربی “خلیج فارس” گرفته شده، و بیشتر در سواحل ایران جا افتاده است.

دسته: بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود، با صدور دستورات، هوشیاری و توصیه‌های لازم تیم ویژه کشف جرم پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان اقدامات پلیسی و تخصصی خود را آغاز کردند.

دسته: بوشهر

 

مسئول هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر گفت: در انتخابات گذشته شورای نگهبان هاشمی را با بهانه کذایی رد صلاحیت کرد اما در حال حاظر مثلث سید حسن خمینی، هاشمی رفسنجانی و روحانی حضور دارند.

دسته: بوشهر

سپاس از منابع مطلع خود شنیده است که سالاری چند روز پیش در یکی از سفرهای خود به تهران به دیدار یکی از سران فتنه یعنی رئیس دولت اصلاحات رفته و حدود یک ساعت با او صحبت کرده است.

دسته: بوشهر