محمدعلی نجفی به طور رسمی با حضور وزیر کشور به عنوان استاندار البرز معرفی شد.

دسته: البرز

صالحی در شورای اداری استان البرز

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه توجیه‌کردن برجام توسط دولت قابل دفاع است و باید برجام را لطف الهی بدانیم، گفت: چند بانک بزرگ هنوز به کشور نیامده ولی موانع بانکی و کشتیرانی در حال رفع است.

دسته: البرز

کرج - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز گفت: تصادف در تونل کندوان، منجر به آتش گرفتن خودروی پراید و فوت هر دو سرنشین آن شد.

دسته: البرز

*کسی فکر و خیال نکند که می‌شود با ملت بزرگ ایران با رهبری ایران با نیروهای مسلح با ملت متحد و منسجم شوخی کرد./ *آن روز که ما کار را شروع کردیم و تورم 45 درصد بود وقتی می‌گفتیم یه عدد تک رقمی برسیم عده‌ای به ما لبخند می‌زدند. بعضی‌ها هم می‌گفتند آرزو بر جوانان عیب نیست با اینکه سن ما سن جوانی نبود/ *مسئله محیط زیست و آلودگی هوا در کلانشهرها از جمله کرج دامن ما را گرفته است. هر ساله در این ایام به خاطر وارونگی به مشکل آلودگی هوا برمی‌خوریم/ انتخاب رئیس جمهور دیگر کشورها بر سرنوشت ایران تاثیری ندارد

دسته: البرز

یکی از اهالی عشایر استان البرز که تنها پسرش شهید شده در گفتگو با خبرنگار تلویزیون استانی سخنانی شنیدنی و قابل تأمل مطرح کرد، هرچند که تلاش می شد این سخنان ادامه پیدا نکند.

دسته: البرز

یک فروند هواپیمای آموزشی در حوالی شرکت محور خودرو شهرستان نظرآباد در استان البرز سقوط کرد. این هواپیمای آموزشی سبک از فرودگاه پیام استان البرز برای پروازی آموزشی بلند شده بود.

دسته: البرز