با دستور حسن روحانی ستاد احیای زاینده رود برای تصویب در هیئت دولت مطرح می‌شود و نمایندگان مستعفی اصفهان به هدف خود رسیدند.

دسته: اصفهان

هتک حرمت خانواده شهدا به خاطر اعتراض به دفن امضاکننده نامه جام زهر به رهبری در گلزار شهدا

دسته: اصفهان

مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: طی عملیات مرمت سازی مسجد تاریخی «حاج‌آقا میرزا احمد» واقع در «بازار تاریخی نیماورد» اصفهان یک کوزه کاملاً سالم و چند سفال کشف‌شده است.

دسته: اصفهان

بنر جالب هواداران استقلال در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان که برای بازی تیم محبوبشان برابر ذوب آهن اصفهان در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تهیه کرده اند.

دسته: اصفهان

پایگاه عدالت خواهان"وقتی دادستان پرونده‌ای برای یک فرد آماده می‌کند باید اول ببیند آیا عنوان مجرمانه‌ای برای آن وجود دارد یا خیر و آیا فرد به عنوان یک فرد حقیقی این کار را انجام داده یا یک فرد حقوقی؟ تا جایی که من می‌دانم این ماجرا در قانون تعریف نشده است و عنوان مجرمانه‌ای ندارد

دسته: اصفهان

پایگاه عدالت خواهان"روز گذشته در حالی اعتراض کشاورزان اصفهانی به وضعیت بی آبی شهرشان در نماز جمعه به تیتر یک برخی رسانه‌ها مبدل شد که نباید از یاد ببریم اعتراضان این قشر مظلوم جامعه فراجناحی بوده و در راستای احقاق حق آنان صورت گرفته است.

دسته: اصفهان

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بگومگو بین دانش‌آموزان و مشاور در دبیرستان ناحیه 5 به زد و خورد منتهی شد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند.

دسته: اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای نمایندگان استان در گرو تشکیل مجمع و تصمیم‌گیری در این جلسه است و هنوز در این ارتباط نظر نهایی گرفته نشده است.

دسته: اصفهان

رابطه دختران اصفهانی با دو پسر؛ دلیل خودکشی در اصفهان؟ | رابطه دو دختر اصفهانی با دو پسر که نامشان در فیلم خودکشی می آید، به یک رو کم کنی بچگانه مبدل شده بود. بازی کودکانه دو دختر اصفهانی با این دو پسر به خودکشی برای رو کم کنی انجامید... نیلوفر دختر اصفهانی از مرگ نجات یافت اما دوستش نه...

دسته: اصفهان

در حالی که به گفته برخی افراد مطلع، بسته کشف شده هیچ گونه خطری نداشته و کارشناسان چیز خاصی را در داخل آن پیدا نکرده اند ولی برخی رسانه ها و فعالین فضای مجازی تلاش دارند این حادثه کم اهمیت را با پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی مرتبط کرده و به نوعی توجه فضای مجازی را منحرف کنند.

دسته: اصفهان

ماموران امنیتی یک خودروی مظنون به بمب گذاری را در نزدیکی منزل پدر شهید حججی در نجف آباد مورد بررسی قرار دادند و در حال حاضر عملیات خنثی سازی در حال اجرا است.

دسته: اصفهان

معاون سرمایه‌گذاری توسعه روستایی ریاست جمهوری:

معاون سرمایه‌گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: در برنامه ششم که دولت آن را تهیه کرده مشخص شده است که دولت باید سالانه برای 5000 روستا برنامه‌ریزی اقتصادی داشته باشد و سالانه 380 هزار شغل در روستاها ایجاد کند.

دسته: اصفهان

اصفهان - بخشی از پالایشگاه اصفهان که گویا انبار گوگرد این واحد است، امروز در آتش سوخت.

دسته: اصفهان

رییس اتحادیه صنایع‌دستی اصفهان در واکنش به حواشی مربوط به عرضه صنایع‌دستی به گردشگران خارجی، از عدم پیگیری تخلفات از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان گلایه کرد.

دسته: اصفهان

رئیس‌کل دادگستری اصفهان خبر داد

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به تخلفات انتخاباتی در این استان گفت: ۱۶۶ پرونده در استان تشکیل شد که ۱۰ پرونده با صدور حکم از دادگاه بدوی و ۳ نفر از فرمانداران استان به پرداخت جزای نقدی و حبس محکوم شدند.

دسته: اصفهان

در حال حاضر شرایط در سیتی سنتر اصفهان عادی است و تعطیلی این مرکز به دلایل امنیتی در هنگام بررسی موضوع بمب گذاری بوده است.

دسته: اصفهان

جسد داخل وکیوم و تابوت پلاستیکی پِرِس شده و در عمق ۳ متری زمین با شفته آهک دفن شد. تدفین متوفی مبتلا به تب کریمه کنگو توسط شبکه بهداشت و بودن حضور مردم تا فاصله ۱۰ متری انجام شد.

دسته: اصفهان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان گفت: تا کنون ۴ مورد بیماری تب کریمه کنگو در استان اصفهان مشاهده شده است.

دسته: اصفهان

با اعلام پایان زمان رای گیری در سراسر کشور، کار شمارش آرا در شعب شهرستان‎‌های استان اصفهان آغاز شد که بنا به گفته رئیس انتخاباتی استان میزان مشارکت نهایی استان اصفهان ۷۲ درصد بود.

دسته: اصفهان

 

 

 

ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی یکشنبه شب در اصفهان افتتاح شد.

دسته: اصفهان

بغض دوستداران زاینده‌رود کم بود، تصویر پارکینگ شدن بستر خشک زاینده‌رود که از روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، بیش از گذشته نمک به زخم شهروندان پاشید.

دسته: اصفهان

برخورد یک شاهین با شبکه برق فشارقوی در شهرستان نطنز منجر به کشته شدنش شد.

دسته: اصفهان

ساعت ۱۰:۱۷:۳۷ امروز یکشنبه ۳ بهمن ۹۵ زلزله ای به قدرت ۴.۵ ریشتر در عمق ۱۰کیلومتری سطح زمین، فریدون‌شهر در استان اصفهان را لرزاند.

دسته: اصفهان

چند روز پیش جانباز اصفهانی در حالیکه نوشته ای اعتراض آمیز در دست داشت مقابل استانداری بوشهر لحظاتی تحصن کرد.

دسته: اصفهان

مأموران اورژانس برخوار اصفهان پس از مرگ جوان ٢٠ساله، در محاصره دوستان و آشنایان این پسر قرار گرفتند.

دسته: اصفهان

پس از درج مطلب نظرسنجی در مورد زمان برگزاری همایشها ( ساعات اداری یا غیر اداری ) و رأی قاطع مردم به برگزاری همایشها در غیر ساعات اداری ، حجت الاسلام صالحیان مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان به دفاع از برگزاری همایشها و سالگردها در زمان اداری پرداخت !

دسته: اصفهان