آیت‌لله عاملی در خطبه های نماز جمعه این هفته اردبیل گفت: رئیس جمهور اول مشکل گرانی مواد پتروشیمی در تولید بطری واحدهای تولیدی را حل کند بعد به اردبیل سفر کند

دسته: اردبیل

نزاع دسته‌جمعی خونین در یکی از محلات حاشیه شهر اردبیل شش کشته و مجروح برجای گذاشت

دسته: اردبیل

معاون درمان علوم پزشکی اردبیل"

اردبیل - معاون درمان علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۹ سال اخیر سه هزار عمل قلب باز در مراکز درمانی این استان انجام شده است.

دسته: اردبیل

مدیریت درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مورد حادثه شب گذشته بیمارستان امام خمینی(ره) توضیحاتی ارائه کرد.

دسته: اردبیل

     اردبیل زلزله آذربایجان شهرهای مرزیپی تلفات زلزله اردبیل زلزله اردبیل زمین لرزه اردبیل زمین لرزه دیشب اردبیل اخبار زلزله اردبیل اردبیل زلزله خبر زلزله اردبیل آمار زلزله اردبیل زلزله در اردبیل خرین اخبار زلزله اردبیل عکس زلزله اردبیل آخرین اخبار زلزله اردبیل

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: زمین لرزه‌ای که دقایقی پیش به وقع پیوست باعث ترک خوردگی برخی از ساختمان‌های شهرستان پارس آباد شده است.

دسته: اردبیل

گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی مسئولیت استانداری‌های اردبیل، اصفهان، مازندران و یزد معرفی و با تصویب هیئت وزیران برای این مسئولیت انتخاب شدندhttp://www.emtedadnews.com/857898/%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%AC%D9%88-%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AF/

در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی مسئولیت استانداری‌های اردبیل، اصفهان، مازندران و یزد معرفی و با تصویب هیئت وزیران برای این مسئولیت انتخاب شدند

دسته: اردبیل

جلسه محاکمه قاتل آتنا اصلانی

دسته: اردبیل

جلسه محاکمه اسماعیل، قاتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی در دادگاه کیفری یک استان اردبیل امروز (4 شهریور ) برگزار شد.

دسته: اردبیل

نماینده مردم اردبیل در مجلس:

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عسل اردبیل این قابلیت را دارد که به برند ملی تبدیل شود.

دسته: اردبیل

نماینده ولی فقیه در اردبیل:

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل خواستار احداث باغ موزه مفاخر در استان شد.

دسته: اردبیل

نماینده ولی فقیه در استان در بازدید از طرحهای اجرایی پارس آباد:

نماینده ولی فقیه در استان گفت: آب یک مسئله حیاتی برای کشور ماست بنابراین مهار و جلوگیری از هدر رفت آب از ضروریات است.

دسته: اردبیل

امام جمعه اردبیل ‌ با تسلیت درگذشت آتنا اصلانی گفت: آتنا را فرزند خودم می‌دانم و تا مغز استخوان در سوگ او می‌سوزم و از اینکه استان ما مبتلا به چنین تنزلی شده ‌قلبا و روحا حسرت و تاسف می‌خورم و آن را هشدار بزرگ فرهنگی می‌دانم.

دسته: اردبیل

روستای هدف گردشگری کزج؛

خلخال- روستای هدف گردشگری کزج یکی از جاذبه‌های گردشگری کمتر شناخته شده کشور است؛ روستایی که در ابعاد مختلف مهمانان خود را شگفت زده می‌کند.

دسته: اردبیل

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با ارسال نامه‌ای به دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل خواستار رسیدکی به  طرح برخی شبهات و ایرادات از طرف نامزدهای انتخاباتی شورای شهر و روستا به ویژه مرکز استان به روند برگزاری و شمارش آرا شد.

دسته: اردبیل

زمین لرزه‌ای به بزرگی 5 ریشتر استان اردبیل را لرزاند.

دسته: اردبیل

وضعیت ارائه خدمات بیمارستان‌های اردبیل؛

با وجود تدارک تمهیدات لازم برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مسافران نوروزی، برخی مسافران از نحوه خدمات درمانی در بیمارستان‌های اردبیل رضایت ندارند.

دسته: اردبیل

رحمانی فضلی اضافه کرد: با بازدیدها و نشست‌های مکرر ضعف‌ها و کاستی‌ها را به خوبی مورد ارزیابی قرار دادیم و سعی و تلاشمان بر این است تا در بازگشت به تهران نسبت به رفع بسیاری از موانع و مشکلات در سر راه تولید، اشتغال، کارآفرینی و مسیر توسعه استان اردبیل گام‌های جدی‌تر و عملیاتی را برداریم.

دسته: اردبیل

بعد از نزدیک به یک ماه سرگردانی در تعیین تکلیف شهردار اردبیل، اعضای شورای شهر اکبر نیکزاد استاندار سابق را به عنوان شهردار اردبیل انتخاب کردند.

دسته: اردبیل

امام جمعه اردبیل گفت:بی‌تردید دولت درخصوص گمرک اصلاندوز بی‌دقتی کرده و اطرافیان تصمیم‌گیر به دولت خیانت کرده‌اند که این خیانت باید جبران شود.

دسته: اردبیل

مردم منطقه علی الخصوص قشر متوسط و مستضعف منطقه به خاطر تشابه اسمی و به خاطر چهره مردمی دکتر ایرج فیضی خانکندی، رای خود را با نام دکتر محمد فیضی زنگیر به صندوق ها می اندازند.

دسته: اردبیل

ترافیک رفت و آمد بزرگان اصلاح‌طلب برای جلب رای مردم در دو حوزه انتخابیه اردبیل نیر، نمین و سرعین و پارس آباد و بیله‌سوار در حالی ادامه‌دارد که نظرسنجی‌ها حکایت از این دارد که مردم اردبیل دوست ندارند منتخبشان تحت‌ قیومیت کسی باشد.

دسته: اردبیل

زمین لرزه‌ای به بزرگی 3.3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) کلر، اردبیل را لرزاند.

دسته: اردبیل

شهردار اردبیل از سوی همسر یکی از اعضای شورای شهر این استان، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

دسته: اردبیل

در پی اعتراض به جذب نیروی غیربومی صورت گرفت؛

اهالی روستای گرده از توابع بخش مرکزی شهرستان نمین برای دومین بار در مقابل کارخانه سیمان اردبیل تجمع کردند.

دسته: اردبیل