سرپرست فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان‌غربی ماجرای مرگ کودک ۶ ساله در نقطه صفر مرزی شهرستان ماکو به علت برودت هوا را تشریح کرد.

دسته: آذربایجان غربی

پایگاه عدالت خواهان"در این شرایط بحرانی که عملا باید کاری برای وضعیت محیط زیستی ایران انجام شود، معاون رئیس‌جمهور در طرحی نمادین به ماکت دریاچه ارومیه آب ریخت و مشکل این دریاچه را حل کرد.

دسته: آذربایجان غربی

در پی طوفان در ارومیه رخ داد؛

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"فرار حیوانات وحشی از باغ وحش ارومیه | طوفان شنبه شب در آذربایجان غربی، خسارات زیادی به ارومیه، خوی و برخی شهرها و روستاهای این استان وارد کرد، اما یک مورد، کمی عجیب بود؛ فروریختن دیوار باغ وحش در پی طوفان، و فرار حیوانات وحشی از باغ وحش ارومیه! حالا ماموران محیط زیست، تفنگ بیهوشی در دست، دارند دنبال 4 گرگ، یک گربه وحشی، یک کرکس و دو قوچ ارمنی می گردند!

دسته: آذربایجان غربی

ارومیه تندباد طوفان نمک

وزش تندباد در ارومیه علاوه بر ایجاد خسارت در این شهر، باعث ایجاد طوفان نمک در حاشیه دریاچه ارومیه شد.

دسته: آذربایجان غربی

نایب رئیس اتحادیه مواد پروتئینی و گوشتی ارومیه گفت: علت گرانی تخم مرغ تولیدات کم آن در ارومیه است.

دسته: آذربایجان غربی

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: هر قلمی که به نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی توهین کند می‌شکنم.

 

دسته: آذربایجان غربی

رئیس هیئت کوهنوردی آذربایجان غربی

رئیس هیئت کوهنوردی آذربایجان غربی گفت: دو شهروند مهابادی با سقوط از ارتفاعات قلات شاه پیرانشهر جان خود را از دست دادند.

دسته: آذربایجان غربی

طی بیانیه ای اعلام شد؛

ارومیه- گروهک تروریستی پژاک امروز دوشنبه با حضور در منزل یکی از نیروهای ویژه سپاه ماکو دست به اقدام تروریستی زد.

دسته: آذربایجان غربی

دستگیری ۴۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب

دسته: آذربایجان غربی

ناخوش دریاچه ارومیه

آنچه در پایان دولت یازدهم باقی مانده است، ارائه آمار متناقضی از سوی سازمان محیط‌زیست در مورد دریاچه ارومیه است تا این‌چنین دستاوردهای محیط‌زیستی دولت تدبیر و امید در قالب کمیت قابل‌توجه‌تری قرار گیرد.

دسته: آذربایجان غربی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از درگیری و تیراندازی پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در چهار راه بهشتی تبریز را تشریح کرد.

دسته: آذربایجان غربی

حسن روحانی رییس جمهور صبح امروز از مناطق سیل زده آذربایجان شرقی بازدید کرد.

دسته: آذربایجان غربی

نگاهی به حواشی نشست خبری رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه ؛

رئیس دانشگاه ارومیه، اکنون باید انتخاب کند با تشکل خاطی که از مجرم حامی گروهک تروریستی پژاک و سازمان منافقین حمایت کرده، داخل دانشگاه برخورد می شود یا پرونده این تخلف به نهادهای قانونی و مراجع قضایی خارج از دانشگاه محول خواهد شد.

دسته: آذربایجان غربی

 

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه از دستگیری عوامل تیراندازی امروز ارومیه خبرداد.

دسته: آذربایجان غربی

در سال 89 شرکتی بانام شرکت مبتکران صنعت سولدوز با مدیر عاملی خانم فاطمه چناشکی که گفته میشود برادر خانم آقای ولی اله دینی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در رونامه رسمی به ثبت می رسد

دسته: آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان",دریاچه ارومیه ، کمپین مردمی ، پویش همگانی ، من دریاچه ارومیه هستم ، I am Urmia Lake ، افزایش سطح تراز آب ، حمایت هنرمندان ، بازیگران ، ورزشکاران ، مردم ، ارومیه ، Urmia Lake ، سازمان ملل ، آذربایجان غربی ، کاهش سطح آب دریاچه

همه با هم کمپین من دریاچه ارومیه هستم رو جدی بگیریم اگر یک میلیون امضا جمع بشه سازمان ملل موظف میشه تمام توان خود را برای احیای دریاچه ارومیه بکار بگیره، لطفا با این کمپین همراه بشین، یک همراهی گروهی دریاچه ارومیه را نجات خواهد داد.

دسته: آذربایجان غربی

مرتضی سلیمی

 

قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به مهم‌ترین حوادث شبانه‌روز گذشته گفت:‌ علاوه بر وقوع تصادفات در جاده‌های کشور، سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی ۱۴ نفر را مصدوم کرد.

دسته: آذربایجان غربی

خانواده‌ها نسبت به کنترل فرزندان خود و جلوگیری از شنای فرزندانشان در منطقی که احتمال خطر دارد، اقدام کنند.

دسته: آذربایجان غربی

معاون عملیات سپاه شهدای آذربایجان غربی اخبار منتشر شده در خصوص کشف بمب در شهرستان پیرانشهر را تکذیب کرد.

دسته: آذربایجان غربی

سردار سرتیپ دوم رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه  درباره آخرین درگیری‌های شمال غرب کشور با اشرار مسلح عنوان داشت: در درگیری اول سپاه پاسداران با اشرار مسلح ما سه شهید داشتیم و آنها 12 کشته داشتند و در درگیری دوم 7 تا 8 نفر از اشرار مسلح به هلاکت رسیدند.

دسته: آذربایجان غربی

5 تن از اشرار مسلح وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب از جمله 2 فرمانده آنها در درگیری شب گذشته با سپاه در شمالغرب کشور به هلاکت رسیدند.

دسته: آذربایجان غربی

نیروهای سپاه پاسداران شهرستان مهاباد عصر جمعه با شماری از اعضای گروهک ضد انقلاب دمکرات در یکی از روستاهای شهرستان مهاباد درگیر شدند.

دسته: آذربایجان غربی

شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت توسط رئیس جمهور و برخی از اعضای هیئت دولت

اگر بخواهیم وعده های روحانی در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، بین المللی و ... را بررسی کنیم "مثنوی هفتاد من کاغذ" هم کم است اما براستی چنین شیوه ای که رئیس جمهور و برخی از اعضای هیئت دولت در پیش گرفته اند به نوعی "شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت" نیست؟!

دسته: آذربایجان غربی

حضور پررنگ دانش آموزان در استقبال از رئیس جمهور

سفر رئیس جمهوری به شهرستان مهاباد و استقبال پرشور و کم سابقه مردم این شهر از رئیس دولت تدبیر و امید با حاشیه های زیبایی مانند موسیقی محلی و صحبت کردن رئیس جمهوری به زبان کردی همراه بود.

دسته: آذربایجان غربی

کوشکی در پاتوق کتاب تبریز؛

 

عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین گفت: عده‌ای از روی عَمد با اجرای طرح یکسان‌سازی مزار شهدا به صورت دقیق و عالی در سطح کشور، آثار را از بین بردند تا تفکر انقلابی خاموش شود.

دسته: آذربایجان غربی

طغیان رودخانه سیمینه رود(تاتائو) میاندوآب و جاری شدن سیل سبب بروز خسارت به زمین های کشاورزی و خانه های روستایی در این شهرستان شد.

دسته: آذربایجان غربی