سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله که چندی پیش وارد واشنگتن شده بود، دیدار مهمی با ماموران عالی رتبه سیا انجام داد.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" عبدالله مهتدی که اخیرا با حاشیه های جدی روبرو شده و متهم به طراحی ترور رهبران گروهک کمونیست کارگری و حکمتیست شده است، با تعدادی از عوامل سازمان جاسوسی آمریکا " سیا "، نشستی برگزار کرده است.

 

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" ، در دیدار ماموران سرویس اطلاعاتی آمریکا با سرکرده کومله، تعدادی از مزدوران و عوامل دمکرات نیز حضور داشتند از جمله صلاح بایزیدی نماینده رسمی گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله در آمریکا، رحیم رشیدی از عوامل گروهک تروریستی دمکرات که دوستی بسیار نزدیکی با ترامپ نیز دارد و در یک کنفرانس مطبوعاتی، ترامپ از او بعنوان " مستر کرد" نام برده بود و از آن روز به بعد مرتبا در ساختمان سیا و سنای آمریکا دیده می شود و آرش صالح نماینده حزب منحله دمکرات کردستان ایران در آمریکا از جمله شرکت کنندگان در این جلسه مهم بودند.

 

گفته می شود در این نشست، عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله از ماموران سیا خواسته تا مقدمات دیدار او با ترامپ را فراهم کنند تا به این شکل توجه رسانه ها به او جلب شود و بعنوان رهبر کومله شناخته شود.

در این خصوص لازم به توضیح است که با توجه به انشعابات مکرر در گروهک تروریستی کومله، این گروه دارای چند شاخه است و هر شاخه ای تلاش می کند تا در مجامع بین المللی و بخصوص نزد رئیس جمهور آمریکا بعنوان رهبر واقعی کومله شناخته شود.

 

سرکرده گروهک کومله همچنین خواستار آن شد تا نیروهای آمریکایی حاضر در اقلیم کردستان عراق به پیشمرگان این گروهک دوره های ویژه ای آموزش بدهند و آنها را آماده انجام عملیات های تروریستی در داخل ایران کنند.

نماینده گروهک تروریستی دمکرات در آمریکا، آرش صالح نیز بطور جداگانه با ماموران سیا و موساد دیدار کرد که از جزئیات این دیدار فعلا خبری در دست نیست.

 

اما با توجه به سابقه این گروهک، محتوای این جلسه قابل پیش بینی است، بزودی در این ارتباط گزارش مفصلی منتشر می شود.

 

در خصوص این جلسه در روزهای آینده و به محض دریافت اطلاعات تکمیلی، جزئیات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

 
منبع: بولتن نیوز
 
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه