برکناری محمد بن سلمان, خبری که توسط رسانه های منطقه ای منتشر شد، اما تاکنون مقامات عربستان سعودی نسبت به آن هیچ واکنشی نشان نداده‌اند/ شاهزاده خالد سفیر عربستان در واشنگتن جانشین بن سلمان می‌شود؟!

دسته: تحولات منطقه

فیلمی از رابطه غیر اخلاقی کادر بلند پایه گروهک تروریستی دمکرات و مسئول آموزش(پرورده) بدست آمده است.

دسته: تحولات منطقه

سانسور اخبار و وقایع در گروهک های تروریست ضد انقلاب امری معمول و متداول است.

دسته: تحولات منطقه

منبع : بولتن نیوز

پازل میدان سیاسی عراق با انتخاب «عادل عبدالمهدی» به‌عنوان نخست‌وزیر و «برهم صالح» به سمت ریاست جمهوری، سرانجام سامان گرفت و قطار رقابت‌های سیاسی این کشور به ایستگاه آخر رسید. اگر بخواهیم تحلیل واقع‌بینانه‌ای از شطرنج سیاسی همسایه غربی ایران ارائه دهیم، باید به چند ماه قبل بازگردیم؛ زمانی که نتایج انتخابات پارلمانی عراق اعلام شد.

دسته: تحولات منطقه

نیروهای عراقی مردی را در بغداد دستگیر کردند که با انتشار فایل‌های ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی مدعی شده بود عیسی مسیح است

دسته: تحولات منطقه

کشورهای عربی جنوب خلیج فارس واکنش های متفاوتی به احتمال قطع صدور نفت از 'تنگه هرمز' نشان دادند، برخی آنرا نگران کننده دانستند، شماری در قبال آن سکوت کردند و برخی هم فرار به جلو را ترجیح داده اند.

دسته: تحولات منطقه

حمله جنگنده‌های ائتلاف سعودی به مراسم عروسی در استان «صعده» یمن ۸ شهید و ۶ زخمی برجای گذاشت.

دسته: تحولات منطقه

روحانی در جمع ایرانیان مقیم سوئیس:

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ملت ایران هیچ گاه مقابل فشار خارجی به زانو درنخواهد آمد، از ایرانیان مقیم خارج خواست در بیان واقعیات و سرمایه‌گذاری و تداوم روابط علمی و تجاری به ایرانیان داخل کمک کنند.

دسته: تحولات منطقه

یک مقام بلندپایه در کشورهای عربی خلیج فارس از دیدار بین ولیعهد سعودی و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اردن خبر داد.

دسته: تحولات منطقه

امروز منتشر شد:

حاج قاسم سلیمانی آمریکا تهدیدات آمریکا تهدیدات جدید آمریکا سوریه صفحه اینستاگرام

پایگاه عدالت خواهان"هرکاری که برای خدا انجام گرد، مالی که دراین راه هزینه شود از ارزش واقعی و ماندگاری برخوردار است و در این راستا هر چه انجام کاری برای خدا سخت تر و نیت خالص تر باشد ارزش و اثر آن بیشتر است.بنابر این ، هرگونه اهتمام و تلاش در این راه خدا مصداق جهاد فی سبیل الله است.

دسته: تحولات منطقه

 بغداد زائران کاظمین فرد انتحاری شمال بغداد عملیات بغداد

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"فرماندهی ستاد عملیات بغداد اعلام کرد دو فرد انتحاری پیش از حمله به زائران کاظمین در شمال بغداد کشته شدند.

دسته: تحولات منطقه

 ریاض انفجار در ریاض الجزیره منابع خبری اسپوتنیک روسیه شبکه الجزیره عربستان پایتخت عربستان

پایگاه عدالت خواهان"منابع خبری از شنیده شدن صدای چندین رشته انفجار در ریاض خبر دادند.

دسته: تحولات منطقه

 یمن عربستان شلیک موشک به عربستان موشک‌های بالستیک یمنی انصارالله یمن محمد بن سلمان ولیعهد سعودی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن سامانه دفاعی رئیس شورای سیاسی صالح الصماد صنعا الجزیره شورای سیاسی انصارالله ریاض مواضع سعودی‌ها دیدار با استاندار حملات موشکی شبکه قطری تجاوز زمینی ائتلاف عربی اعلام برائت مواد غذایی جبهه داخلی مناطق مسکونی آمریکا کشورهای عربی مشکلات اقتصادی

پایگاه عدالت خواهان"رئیس شورای سیاسی گروه انصارالله یمن گفت سال‌جاری میلادی سال موشک‌های بالستیک یمنی خواهد بود و سعودی‌ها هر میزان هم سامانه دفاعی تهیه کنند، بازهم از تیررس موشک‌های مادر امان نخواهند بود

دسته: تحولات منطقه

به گزارش پایگاه عدالت خواهانبشار اسد رئیس جمهوری سوریهروزگذشته با حضور در خطوط مقدم نبرد در غوطه شرقی میان نیروهای ارتش سوریه حضور پیدا کرد.

دسته: تحولات منطقه

پایگاه عدالت خواهان"پس از اشغال شهر عفرین و تضعیف شدید روحیه نیروهای شبه نظامی کرد، تمامی مناطق حومه غربی عفرین سقوط و به اشغال نیروهای ارتش ترکیه درآمد.

دسته: تحولات منطقه

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات خود در غوطه شرقی دمشق موفق شدند، چند شهرک دیگر را آزاد کنند.

دسته: تحولات منطقه

هنگامی که تجاوز نظامی ترکیه به منطقه عفرین شروع شد، کردهای عفرین هم با ارسال پیام برای سپاه تقاضای کمک کرده، خواستار مذاکره شده و در پیام خود گفتند که فقط به سپاه و ایران اعتماد دارند.

دسته: تحولات منطقه

با اعلام شکست و فروپاشی «داعش» درعراق، چالش تروریستی دیگری در این کشور به نام «پرچم‌های سفید» ظهور کرده که بسیاری از کارشناسان آن را «داعش کردستان» می‌دانند

دسته: تحولات منطقه

بر اساس اطلاعات منابع آگاه، سردار ‏سلیمانی، یکی از افسران بلند پایه نیروهای قدس را به سوی فرمانده ارتش ترکیه در سوریه فرستاد تا ‏پیامی را به او برساند، مبنی بر اینکه ایران نیز در حلب حضور داشته و از حمایت نیروهای حزب الله و نیروهای عراقی، برخوردار است و ارتش ترکیه پیش از نزدیک ‏شدن به این مناطق باید با سردار سلیمانی هماهنگ کند.‏

دسته: تحولات منطقه

وزیر اسبق دفاع متذکر شد: حضور نامشروع آمریکا در شمال سوریه موجب اتفاقات اخیر در مرز سوریه شده، البته ترکیه هم باید حواسش به حساسیت‌های موجود منطقه باشد.

دسته: تحولات منطقه

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های  مردمی یمن کاخ یمامه را در ریاض هدف قرار داد.

دسته: تحولات منطقه

رایت البیضاء متشکل از تروریست‌های مزدورِ مسعود بارزانی می‌باشند.

دسته: تحولات منطقه

در حالی که چند روزی از اعلام پایان نهایی گروه تروریستی داعش در عراق نمی گذرد، یک گروه مسلح جدید در شمال عراق با عنوان 'فدائی ها' اعلام موجودیت کرده که برای اولین بار اعضای این گروه تروریستی، ترکیبی از کردها و عرب های سنی است.

دسته: تحولات منطقه

نیروهای ارتش، بسیج مردمی و پلیس فدرال عراق پس از درگیری های سنگین با آخرین بقایای عناصر تروریستی موفق شدند خود را به مرزهای مشترک با سوریه برساندند و به ۴ سال اشغالگری گروه تروریستی داعش در این کشور پایان دادند.

دسته: تحولات منطقه