پناهندگان سیاسی مورد ادعای حکومت اقلیم کردستان عراق، یک دوره دیگر تروریستی را به پایان رساندند.

دسته: تحولات عراق

چند روزی است مردم در کردستان عراق با یاس و ناامیدی به دو حزب عمده کرد عراقی یعنی حزب دموکرات کردستان عراق به رهبری مسعود بارزانی و...

دسته: تحولات عراق

وزارت کشور عراق از کشف و توقیف بیش از ۱۰ کامیون حامل تجهیزات نظامی مربوط به تانک و نفربر خبر داد که عازم شمال عراق بود.

دسته: تحولات عراق

عکس جدید ابوعزرائیل

عکس جدید ابوعزرائیل

دسته: تحولات عراق

حملات سازمان یافته تلویزیون کردستان ۲۴ به جمهوری اسلامی ایران؛

تلویزیون کردستان 24 اقلیم کردستان عراق منتسب به حزب دمکرات کردستان، جمهوری اسلامی ایران و سردار قاسم سلیمانی را اشغالگران کرکوک معرفی کرد.!

دسته: تحولات عراق

یک منبع امنیتی عراقی از شلیک سه موشک به نزدیکی کنسولگری آمریکا که در مجاورت فرودگاه بین المللی بصره قرار دارد، خبر داد.

دسته: تحولات عراق

شلیک7 فروند موشک فاتح 110 از فاصله 220 کیلومتری؛

پایگاه عدالت خواهان ایران  پایگاه عدالت خواهان ایران پایگاه عدالت خواهان ایران مستندات اصابت موشک‌های سپاه به مواضع تروریست‌ها در

مستندات اصابت موشک‌های سپاه به مواضع تروریست‌ها در "۲ نقطه" از اقلیم کردستان عراق، منتشر شد.

دسته: تحولات عراق

پایگاه عدالت خواهان ایراناگرچه که مسئولین حکومت محلی اقلیم کردستان عراق بارها اعلام کرده‌اندپایگاه عدالت خواهان ایران که به گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی گوشزد کرده‌اندپایگاه عدالت خواهان ایران که نباید از خاک این منطقه علیه ایران استفاده شود، پایگاه عدالت خواهان ایران اما واقعیات موجود در اقلیم کردستان بیانگر نفاق مسئولین این اقلیم است پایگاه عدالت خواهان ایران  پایگاه عدالت خواهان ایراناگرچه که مسئولین حکومت محلی اقلیم کردستان عراق بارها اعلام کرده‌اندپایگاه عدالت خواهان ایران که به گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی گوشزد کرده‌اندپایگاه عدالت خواهان ایران که نباید از خاک این منطقه علیه ایران استفاده شود، پایگاه عدالت خواهان ایران اما واقعیات موجود در اقلیم کردستان بیانگر نفاق مسئولین این اقلیم است پایگاه عدالت خواهان ایران

اگرچه که مسئولین حکومت محلی اقلیم کردستان عراق بارها اعلام کرده‌اند که به گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی گوشزد کرده‌اند که نباید از خاک این منطقه علیه ایران استفاده شود، اما واقعیات موجود در اقلیم کردستان بیانگر نفاق مسئولین این اقلیم است.

دسته: تحولات عراق

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"ش قبل از ظهر دیروز آسمان شهر ارومیه شاهد پرواز موشک‌هایی بر فراز خود بود. خبر به سرعت در رسانه های پخش شد: دقایقی قبل ، مقر اصلی حزب دموکرات در کویه واقع در حومه اربیل هدف موشک های سپاه پاسداران قرار گرفت، موشک هایی  از استان های شمالغربی شلیک شدند.

روز گذشته مقر اصلی حزب دموکرات در کویه اربیل هدف موشک های سپاه پاسداران قرار گرفت.

دسته: تحولات عراق

به گزارش

فیلمی منتشر شده از شبکه خبری NRT که مرکز آموزشی تروریست‌های حزب دموکرات کردستان در حومه اربیل اقلیم کردستان عراق را نشان میدهد. این مرکز روز گذشته با اصابت چند موشک از منشأ تاییدنشده، منهدم شد.

دسته: تحولات عراق

به گزارش

تصاویری جدید از محوطه مقرهای حزب دمکرات کردستان در عراق که مورد حمله موشکی واقع شده است.

دسته: تحولات عراق

برخی منابع رسانه ای اقلیم کردستان عراق اعلام کردند که مقر گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب موسوم به حزب دموکرات کردستان (ایران) در عمق خاک اقلیم کردستان عراق هدف حملات موشکی قرار گرفته است.

دسته: تحولات عراق

نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران می‌گوید حمله امروز به مقر حزب منحله دموکرات کردستان، واکنش به اقدامات اخیر آن‌ها در مریوان و اشنویه بوده است.

دسته: تحولات عراق

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" گزارش های تصویری اولیه از تلفات سنگین تروریست ها به ویژه در سطح سران گروهک حکایت می کند. مصطفی مولودی سرکرده فعلی و خالدعزیزی سرکرده سابق گروهک تروریستی در میان مجروحان هستند.

گزارش های تصویری اولیه از تلفات سنگین تروریست ها به ویژه در سطح سران گروهک حکایت می کند. مصطفی مولودی سرکرده فعلی و خالدعزیزی سرکرده سابق گروهک تروریستی در میان مجروحان هستند.

دسته: تحولات عراق

منابع محلی خبر دادند:

به گزارش

منابع محلی کردستان عراق از اصابت چند موشک به مقرهای حزب دمکرات کردستان در حومه اربیل خبر داده‌اند. برخی منابع منشأ این حملات را ایران اعلام کرده‌اند.

دسته: تحولات عراق

به گزارش

در جریان انتخابات اخیر، مردم بصره بیش از تمام گروه‌های سیاسی به ائتلاف فتح رأی دادند که ریاست آن را هادی العامری بر عهده داشت. حال سوال اینجاست چرا شعارها برخلاف نتایج انتخابات مطرح می‌شود؟

دسته: تحولات عراق

آخرین تحولات عراق

در پی کشته شدن چندین تن در اعتراضات به (فساد دولتی و ضعف خدمات عمومی)، معترضان به ساختمان استانداری بصره در جنوب عراق یورش برده و این ساختمان را به آتش کشیدند.

دسته: تحولات عراق

عرصه سیاسی عراق دیشب خواب را به چشم خود ندید. علاوه بر تحرکات سیاسی گسترده میان گروه‌های مختلف، فشارهای بی‌امان آمریکا برای جذب فراکسیون اهل تسنن به سمت اردوگاه جریان صدر و العبادی لحظه‌ای متوقف نشد.

دسته: تحولات عراق

به گزارش پایگاه جنبش عدالتخواهان ایران

بعد از انتخابات پر حرف و حدیث عراق، امروز پارلمان این کشور افتتاح می شود؛ دستور کار پارلمان عراق، انتخاب رئیس جمهور، رئیس پارلمان و نخست وزیر می باشد. همزمان برخی جریانات سیاسی در عراق و کشورهای خارجی در تلاشند تا ایران را به عنوان مشکل اصلی این کشور معرفی کنند و از رهگذر این اتفاق ارتباط بین دو کشور را خدشه دار سازند.

دسته: تحولات عراق

همراه با دعوت گروههای مردمی برای تظاهرات ضد فساد در استان‌های مختلف عراق، مسئولان امنیتی نیز تدابیر ویژه‌ای در پیش گرفته‌اند.

 

دسته: تحولات عراق

رسانه‌های عراقی از وقوع دو انفجار در شهر کرکوک عراق خبر دادند.

دسته: تحولات عراق

عراق از حدود دو هفته پیش صحنه اعتراضات عمومی به وضعیت نابسامان خدماتی به ویژه مشکل برق و نیز معضلات کهنه‌ای همچون بیکاری و فساد است که کانون اعتراضات هم جنوب این کشور و به ویژه استان بصره بوده است.

دسته: تحولات عراق

رئیس جریان حکمت ملی عراق تاکید کرد که تشکیل دولت اکثریت ملی تنها راهکار حل مشکلات عراق است.

دسته: تحولات عراق