نیروهای مردمی و ارتش سوریه عملیات جدید و گسترده ای را در محور منطقه«تلول الصفا» با پشتیبانی هوایی روسیه آغاز کردند.

دسته: تحولات سوریه

فرمانده هوافضای سپاه تشریح کرد؛

فرمانده هوافضای سپاه گفت: ما در کاری بزرگ توانسته‌‌ایم از فاصله ۳۰۰، ۵۰۰ و ۷۰۰ کیلومتری اتاق جلسات تروریست‌ها را بزنیم که نماینده رژیم صهیونیستی نیز در این جلسه حضور داشت.

دسته: اخبار داعش

حملات سازمان یافته تلویزیون کردستان ۲۴ به جمهوری اسلامی ایران؛

تلویزیون کردستان 24 اقلیم کردستان عراق منتسب به حزب دمکرات کردستان، جمهوری اسلامی ایران و سردار قاسم سلیمانی را اشغالگران کرکوک معرفی کرد.!

دسته: تحولات عراق

رسانه‌های آمریکا اعلام کردند، پایگاه بعدی داعش پس از سوریه و عراق کشور اردن خواهد بود.

دسته: اخبار داعش

برکناری محمد بن سلمان, خبری که توسط رسانه های منطقه ای منتشر شد، اما تاکنون مقامات عربستان سعودی نسبت به آن هیچ واکنشی نشان نداده‌اند/ شاهزاده خالد سفیر عربستان در واشنگتن جانشین بن سلمان می‌شود؟!

دسته: تحولات منطقه

منطقه شرق فرات در سوریه از اهمیت به سزایی برخوردار است و همین موضوع سبب توجه بازیگران مهم منطقه ای و بین المللی به آن شده است.

دسته: تحولات سوریه

دست آخر اینکه،یک مسئول عراقی اعلام کرد که جنگنده‌های روسی با کمک یک گروه اطلاعاتی وابسته به وزارت کشور عراق توانستند برنامه داعش برای نفوذ به ایران، ترکیه، عراق و برخی کشورهای اروپایی را خنثی کنند.

دسته: اخبار داعش

عناصر گروه‌های تروریستی داعش و طالبان در بزرگ‌ترین زندان افغانستان صحبت‌های عجیبی درباره عقاید خود مطرح کردند.

دسته: اخبار داعش

فیلمی از رابطه غیر اخلاقی کادر بلند پایه گروهک تروریستی دمکرات و مسئول آموزش(پرورده) بدست آمده است.

دسته: تحولات منطقه

سانسور اخبار و وقایع در گروهک های تروریست ضد انقلاب امری معمول و متداول است.

دسته: تحولات منطقه

منبع : بولتن نیوز

منابع خبری از انفجاری بزرگ در شمال استان حلب در شمال سوریه خبر دادند که دست‌کم پنج نفر در آن جان خود را از دست داده‌اند.

دسته: تحولات سوریه

پازل میدان سیاسی عراق با انتخاب «عادل عبدالمهدی» به‌عنوان نخست‌وزیر و «برهم صالح» به سمت ریاست جمهوری، سرانجام سامان گرفت و قطار رقابت‌های سیاسی این کشور به ایستگاه آخر رسید. اگر بخواهیم تحلیل واقع‌بینانه‌ای از شطرنج سیاسی همسایه غربی ایران ارائه دهیم، باید به چند ماه قبل بازگردیم؛ زمانی که نتایج انتخابات پارلمانی عراق اعلام شد.

دسته: تحولات منطقه

جبار المعموری' یکی از فرماندهان الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که 'ابوبکر بغدادی' سرکرده گروهک تروریستی داعش در جریان موشک باران اخیر پایگاه های تروریستی در شرق فرات توسط جمهوری اسلامی ایران بشکل اتفاقی جان سالم بدر برد.

دسته: اخبار داعش

یک فرمانده عراقی گفته پسر کوچک «ابوبکر البغدادی»، سرکرده گروهک تروریستی داعش در یک حمله هوایی روسیه کشته شده است.

دسته: اخبار داعش

روسیه کار انتقال تجهیزات سامانه دفاع موشکی «اس-300» به سوریه را با به کارگیری بزرگ‌ترین هواپیمای باری نظامی جهان، آغاز کرده است.

دسته: تحولات سوریه