فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به حادثه تیراندازی در مراسم عروسی گفت: در این حادثه چهار نفر کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" به نقل از مهر، منوچهر امان اللهی اظهار داشت: حادثه تیراندازی شب گذشته در جریان برگزاری مراسم عروسی واقع در شهرک چمن کرمانشاه اتفاق افتاد که متاسفانه منجر به کشته و زخمی شدن ۲۰ نفر شد.

وی افزود: در تحقیقات به‌عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد در جریان برگزاری مراسم عروسی، یکی از مهمانان که سابقه شرارت و قتل نیز داشته پس از درگیری با چند نفر از مهمانان و تهیه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سوی حاضران در مراسم می کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: به دنبال این تیراندازی ۲۰ نفر زخمی می شوند که پس از انتقال به بیمارستان چهار نفر آن ها شامل یک خانم و سه آقا، جان خود را از دست می دهند.

وی تصریح کرد: با حضور به موقوع پلیس در محل حادثه، سه نفر از منازعین دستگیر و تلاش پلیس برای دستگیری فرد ضارب که این حادثه تلخ را رقم زد، با جدیت ادامه دارد.

 

#پلیس #تیراندازی در عروسی #منوچهر امان اللهي #فرمانده انتظامی استان کرمانشاه #بیمارستان #فرمانده انتظامی استان #پرونده قتل #کشته و زخمی #عروسی خونین #درگیری در مراسم عروسی #اجتماعي #مراسم عروسي #درگيري #استان كرمانشاه #سردار منوچهر امان اللهی #تیراندازی در مراسم عروسی #4 نفر کشته و 16 نفر زخمی در مراسم عروسی #قتل در مراسم عروسی #حوادث #نیروی انتظامی #تیراندازی 10 متر بانوان
 
 
 


نوشتن دیدگاه