درگیری مسلحانه روز سه شنبه در شهرستان شوش ۲ کشته و هشت مجروح بر جا گذاشت.

دسته: قتل

چند روز قبل جسد سوخته مردی داخل یک خودروی آتش گرفته در باغ‌فیض کشف و اکنون مشخص شد که وی شخصاً به زندگی‌اش پایان داده است.

دسته: قتل

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از قتل فجیع چهار نفر از اعضای یک خانواده در خیابان نبرد جنوبی و بازداشت قاتل خبر داد.

دسته: قتل

زنی که در مرداب رابطه شیطانی و با طرح نقشه ای شوم، همسرش را با همدستی یک جوان 24 ساله به قتل رسانده و جسد او را در منزل اجاره ای محل سکونت شان دفن کرده بود، با اعترافات وحشتناک، راز این قتل را در حالی فاش کرد که قاضی ویژه قتل عمد مشهد در پی احتمال وقوع جنایت در ماجرای کودک ربایی رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفت.

دسته: قتل

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری عامل قتل دختر بچه ۵ ساله در کمتر از ۲۴ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد و گفت: کودک خردسال در منزل فردی که از پدرش طلب داشتهف بر اثر اذیت و آزار شدید به قتل می‌رسد.

دسته: قتل

مرد متأهل که پس از دوستی با دختر ۱۴ ساله او را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود، به دار مجازات آویخته شد.

دسته: قتل

دختران جوانی که به همراه خواهرش در منزل پدری خود زندگی می‌کرد، با کیسه پلاستیکی خفه شد و جان خود را از دست داد.

دسته: قتل

جوان متاهلی که دختر خاله اش را با انگیزه‌ای نامعلوم به قتل رساند، پنج شنبه گذشته، گوشی تلفن مقتول را بعد از چندین روز از ماجرای جنایت، تحویل کارآگاهان داد.

دسته: قتل

پایگاه عدالت خواهان ایران ساعت ۸ روز شنبه مورخه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره قتل در پایگاه عدالت خواهان ایران خیابان مرزداران - خیابان ابراهیمی به کلانتری ۱۳۹ مرزداران اعلام شد. پایگاه عدالت خواهان ایران با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد پایگاه عدالت خواهان ایران خانمی ۳۰ ساله بنام آمنه در داخل منزلش با ضربات متعدد جسم تیز به قتل رسیده است پایگاه عدالت خواهان ایران

پلیس در جستجوی تنها مظنون و متهم پرونده قتل زن ۳۰ ساله‌ای است که ۸ اسفند ۹۵ با ضربات متعدد جسم تیز در داخل منزلش به قتل رسیده است.

دسته: قتل

به گزارش پایگاه جنبش عدالتخواهان ایران"به گزارش پایگاه جنبش عدالتخواهان ایران"

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۶ روز در اهواز خبر داد.

دسته: قتل

عامل یک جنایت مسلحانه که برای انحراف مسیر پرونده، به طرز مرموزی به عنوان شاهد جنایت، با پلیس همکاری می کرد طی 24 ساعت در تور اطلاعاتی کارآگاهان گرفتار شد و در نهایت راز قتل مسلحانه را فاش کرد.

دسته: قتل

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: علت فوت دختر 14 ساله‌ای که بر اثر دل درد به بینارستان مراجعه کرده بود، در دست بررسی است.

دسته: قتل

ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه ماجرای جنایی وحشتناکی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان ایثارگران مشهد به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد.

دسته: قتل

یکی از اعضای سابق شورای شهر ورامین که طی جنایتی هولناک همسر دومش را با خودرو زیر گرفته و به قتل رسانده است، در دادگاه مدعی شد حاضر است 600 میلیون تومان به عنوان دیه او بپردازد.

دسته: قتل

ساعت 11:30 دقیقه دوشنبه شب (15 مرداد) ساکنان مجتمع مسکونی در شهرک گلستان با پلیس تماس گرفته و از بوی تعفنی که از طبقه اول ساختمان به مشام می‌رسید شکایت کردند.

دسته: قتل

مرد کینه‌جو به تصور ارتباط نامشروع همسرش با مردی غریبه سناریوی هولناک قتل وی را طراحی و اجرا کرد. این مرد پس از دستگیری به اتهام قتل عمد در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

دسته: قتل

مردی که با فریب ۱۱ پسر نوجوان به آن‌ها تعرض کرده بود، پس از محاکمه به اعدام، ۲۴ سال حبس و یکصد ضربه شلاق محکوم شد.

دسته: قتل

رسیدگی به پرونده دختر 17 ساله‌ای که به طرز مرموزی از خودروی دوستش بیرون افتاده و جان باخته است در دادسرای جنایی تهران کلید خورد

دسته: قتل

پلیس بوشهر با کشف جسد دختر 10 ساله دشتستانی معمای ناپدید شدن او را حل کرد و از راز سیاه یک جنایت خانوادگی پرده برداشت.

دسته: قتل

رئیس پلیس آگاهی استان البرز جزئیات قتل «مریم فرجی» را تشریح کرد.

دسته: قتل

متهمان پرونده قتل «وحید مرادی» شرور معروف پایتخت در زندان رجایی شهر علت درگیری را کری خوانی‌های مقتول اعلام کردند.

دسته: قتل

به اتهام ترانزیت مواد مخدر به شرق آسیا دستگیر شدم و به اتهام حمل ۳۳ کیلوگرم شیشه به اعدام محکوم شدم. زمانی که دستگیر شدم، فرزند کوچکم یک ماه بود که به دنیا آمده بود و فرزند بزرگم حدود ۷ ساله‎اش بود.

دسته: قتل

جسد فردی مجهول الهویه و کارتن‌خواب در حالی صبح امروز در بلوار کشاورز تهران کشف شد که عوامل پزشکی قانونی 8 ساعت بعد، در حالی‌که جسد متعفن شده و بو گرفته بود، به بالین جسد آمده و وی را منتقل کردند.

دسته: قتل