روز سه‌شنبه ششم آذرماه ۹۷ در شهر سبزوار، سارقین با نقاب و قمه از موتور پیاده و وارد یکی از مغازه‌ها می‌شوند، اما در اتفاقی جالب یک خانم به همراه چند شهروند دیگر در مقابل آنها می‌ایستند و آنها را مجبور به فرار می‌کنند.

دسته: سرقت مسلحانه

مرد تحصیلکرده وقتی برای پیدا کردن شغل به بن‌بست خورد با خرید اسلحه به سراغ ثروتمندان رفت تا با سرقت از آنها پول بدست آورد.

دسته: سرقت مسلحانه

تیراندازی افراد مسلح ناشناس به آمبولانس اورژانس 115 نوبندیان چابهار در حین انجام ماموریت راننده و تکنسین فوریت‌های پزشکی زخمی شدند.

دسته: سرقت مسلحانه

با دستور دادستانی مرکز استان خراسان رضوی باند ۱۳ نفره اشرار مسلح در مشهد متلاشی و تمام اعضای آن توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شدند.

دسته: سرقت مسلحانه

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از شناسایی و دستگیری گروهی از سارقین مسلح خبر داد که با تهیه سلاح گرم و تحت پوشش پلیس اقدام به سرقت ۱۵۰۰۰ هزار دلاری در منطقه پاسگاه نعمت آباد کرده بودند.

دسته: سرقت مسلحانه

پایگاه عدالت خواهان"ماجرای خفاش شب رشت | لقبش خفاش شب رشت است، اما روزهای آفتابی از خانه بیرون می آمد و طعمه هایش را برای سرقت و تجاوز انتخاب می کرد. زنان آرایشگر، فروشنده یا منشی شرکت که در آن ساعت هنوز سرکار بودند، طعمه های خفاش شب رشت قرار می گرفتند. ماجرای خفاش شب رشت که مدتی موجب نگرانی مردم شده بود، با دستگیری خفاش به پایان رسید. جزییات ماجرای خفاش شب رشت را در ادامه بخوانید...

دسته: سرقت مسلحانه

اعضای این باند قبل از اجرای نقشه سرقت، از زن جوان که قبلاً به‌عنوان مستخدم خانگی هرازگاهی به خانه زوج سالمند رفت وآمد داشته است اطلاعات لازم را درباره اموال و دارایی این زن و شوهر سالخورده کسب کرده‌ا

دسته: سرقت مسلحانه

عاملان تیراندازی به سمت ترانس برق کمتر از یک ساعت در شهرستان اهوازشناسایی و دستگیر شدند

دسته: سرقت مسلحانه

تیراندازی به بانک | شب گذشته چند نفر با تفنگ ساچمه ای به چند بانک در تهران حمله کردند. دو نفر از حمله کنندگان به بانک های تهران دستگیر شده اند. طی ساعت بعدازظهر تا شب روز گذشته (چهاردهم مهرماه) در برخی از نقاط شمال شهر تهران از جمله محدوده میدان ونک، عده ای به شکستن شیشه های 6 بانک و یک صرافی مبادرت کردند.

دسته: سرقت مسلحانه

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان ایذه در تشریح جزئیات تیراندازی در بانک ملی این شهرستان گفت: یک ورزشکار در درگیری با یکی از کارمندان بانک وی را مجروح و روانه بیمارستان کرد.

دسته: سرقت مسلحانه

اعضای یک باند شیادی که برای مخفی ماندن مشخصاتشان کلاه گیس می گذاشتند به دام افتادند.. شیادان با کلاه گیس شکار می کردند.

دسته: سرقت مسلحانه