۴ لکسوسی که در کشورهای ایتالیا، سوئد و روسیه اعلام سرقت شده و پس از ترخیص از گمرکات وارد ایران شده بودند، شناسایی شدند.

دسته: سرقت

رئيس پليس فتا استان گلستان:

رئيس پليس فتا استان گلستان ضمن هشدار به كاربران فضاي مجازي در خصوص رعايت نكات امنيتي و حفظ اطلاعات شخصي، از برداشت غيرمجاز مبلغ 60 ميليون ريالي از حساب بانكي شهروند گلستاني، بواسطه نصب فيلترشكن بر روي گوشي وي، خبر داد.

دسته: سرقت

چند روایت از اوباش پایتخت!

پایگاه عدالت خواهان"ماجرای همکاری تصویربردار زن صدا و سیما با سارقان حرفه ای | زنی که ادعا می کند تصویر بردار صدا و سیما بودهو دست به کار خلافی نزده است، یکی از 140 سازق و زورگیری است که در ماموریت پلیس آگاهی دستگیر شدند. روایت های دزدان حرفه ایرا از سرقت های عجیب و غریبشان بخوانید...

دسته: سرقت

فردا قرار است پرونده دکل نفتی گمشده در مجتمع ویژه اقتصادی بررسی شود اما درخصوص اتهامات فرزند وزیر لندن نشین و همچنین ۸۷ میلیون دلاری که قرار بوده به شرکت سازنده داده شود ابهاماتی وجود دارد.

دسته: سرقت

مرد 37 ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری 20 میلیون تومان سرقت کرده و آنها را 5 روز در خانه بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

دسته: سرقت

 اخبار حوادث جوان ماشین اراذل فیلم یک خانواده

گروهی از اراذل اوباش در خیابان های برزیل با هجوم به سمت یک خانواده، ماشین آن ها را سرقت کرد.

دسته: سرقت

قاتل سمند و ۴۰۵ از تجربه ۸۰۰ دزدی‌اش می‌گوید

مثل آب خوردن «ECU» سمند و ۴۰۵ را باز می‌کند؛ در کمتر از یک دقیقه؛ آنقدر راحت که با دزدیدن «ECU» سمند و ۴۰۵، روزانه حدود ۲ میلیون تومان درآمد دارد؛ نابغه‌ای که توصیه‌های کم هزینه‌اش به ایران خودرو می‌تواند آمار سرقت این دو خودرو را کم کند...

دسته: سرقت

خودروی فراری یک ساعت بعد از خرید اسقاطی شد.

دسته: سرقت

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ خبر داد:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااعلام اینکه در طرح امنیت محله محور از دیروز تا قبل از ظهر امروز، ۳۰ باندبزرگ سرقت و سرقت مسلحانه و کیف قاپی شناسایی شده‌اند، گفت: طرح پلیس همچنان ادامه دارد.

دسته: سرقت

باند اراذل موتور سوار آزادانه در خیابان‌ها جولان داده و روز روشن با تهدید گوشی‌های موبایل مردم را ربوده اند.

دسته: سرقت