اتوبوس مسافری که در محور شریانی تهران- مشهد تردد می‌کرد، در کیلومتر 12 جاده آرادان- سرخه با 31 سرنشین دچار واژگونی شد.

دسته: تصادف

اتوبوس زائران ایرانی در عراق تصادف کرده است و ۱۳ تن از زائران مجروح شده اند در ادامه جزئیاتی از این تصادف را در این پایگاه  بخوانید

دسته: تصادف

آخرین اطلاعات تصادف اتوبوس با تانکر در محور کاشان-نطنز

 

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان شامگاه گذشته برخورد مرگبار اتوبوس اسکانیا مسافربری شرکت همسفر با یک تانکر حامل مشتقات نفتی در محور بادرود نطنز ۲۱ کشته بر جای گذاشت

دسته: تصادف

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر سبزوار به شاهرود 7 نفر کشته و 17 نفر مصدوم شدند

دسته: تصادف

یک اتوبوس از تهران راهی ایلام و اتوبوسی دیگر از اهواز راهی کرمانشاه بود که در شهرستان اسلام آباد غرب، با یکدیگر به صورت شاخ به شاخ برخورد کردند. این حادثه، مرگ 7 تن و مجروحیت 31 تن را در پی داشت.

دسته: تصادف

پایگاه عدالت خواهان"رئیس پلیس راه استان از شهادت دو مامور گشت در محور زنجان – میانه به علت برخورد با یک دستگاه کامیون خبر داد.

دسته: تصادف

 بیمارستان شهید رجایی گچساران واژگونی مینی‌بوس رئیس بیمارستان شهید رجایی نفت و گاز پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان گچساران پرشین خودرو دوگنبدان دیلم بی‌بی حکیمه محسن حیدرپور انتقال به بیمارستان شرکت ملی حفاری شهرستان دیلم صحنه تصادف تحت درمان حال عمومی

پایگاه عدالت خواهان" رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران از افزایش فوتی‌های واژگونی مینی‌بوس کارکنان نفت و گاز گچساران به 3 نفر خبر داد.

دسته: تصادف

جدیدترین تصاویر از سقوط اتوبوس به دره در محور یاسوج-سمیرم که 3 کشته برجا گذاشت، منتشر شد.

دسته: تصادف

اتوبوس حامل ۴۵ نفر از زائرین طرح مهر رضا صبح روز گذشته از گچساران عازم مشهد مقدس بود که بامداد امروز در نزدیکی فردوس دچار واژگونی شد.

دسته: تصادف

بزرگترین کشتی جنگی ایران در دریای خزر دچار حادثه شد.

دسته: تصادف

یک موتور سوار در اعتراض به توقف موتورسیکلتش توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اقدام به آتش زدن آن کرد.

دسته: تصادف

برخورد قطار با اتوبوس مدرسه در فرانسه 6 کشته در پی داشت.

دسته: تصادف

تلفات تصادف راهیان نور | در پی تصادف اتوبوس دانش آموزان دختر اردوی راهیان نور در محور سوسنگرد - بستان استان خوزستان، 8 دختر دانش آموز کشته و 42 تن مجروح شدند. گفته می شود انحراف به چپ خودروی تویوتا، عامل تصادف با اتوبوس دانش آموزان راهیان نور و بروز این فاجعه بوده است...

دسته: تصادف

اتوبوس راهیان نور دانش آموزان دختر در خوزستان تصادف کرده است و در این حادثه، تعدادی کشته شدند.

دسته: تصادف

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: یک دستگاه ون حامل زائران ایرانی که همه اصفهانی هستند در ۱۵ کیلومتری مرز چذابه و در نزدیکی شهر المشرح عراق بر اثر خواب‌آلودگی راننده واژگون می‌شود.

دسته: تصادف

رییس دادگستری شهرستان جاسک بر اثر تصادف با شتر ساعتی پیش در گذشت.

دسته: تصادف

یک دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی صبح امروز درحالی که از تهران عازم نجف بود در نزدیکی مرز مهران واژگون شد

یک دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی صبح امروز درحالی که عازم نجف بود در نزدیکی مرز مهران واژگون شد.

دسته: تصادف

رئیس هلال احمر دشت آزادگان گفت: یک دستگاه اتوبوس که حامل زائران ایرانی به مقصد کربلای معلی بود در منطقه کمیت العماره عراق واژگون شد.

دسته: تصادف

14 زائر اربعین حسینی شامگاه دوشنبه بر اثر واژگونی خودرو در مسیر پایانه شیب عراق به شهر العماره مرکز استان میسان مصدوم شدند.

 14 زائر اربعین حسینی شامگاه دوشنبه بر اثر واژگونی خودرو در مسیر پایانه شیب عراق به شهر العماره مرکز استان میسان مصدوم شدند.

دسته: تصادف

فرماندار لنجان گفت: مسئول آتش‌نشانی و رئیس شورای اسلامی شهر فولادشهر شهرستان لنجان صبح امروز در پایان مانور جان باختند.

دسته: تصادف

چند نفر از دانش آموزان نخبه هرمزگانی که در حادثه واژگونی اتوبوس هنوز در بیمارستان بستری هستند از وضعیت درمان خود گفتند و اظهار کردند: از شرایط خوبی برخوردار هستیم.

دسته: تصادف

بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس که از کرج به مقصد ساری در حال حرکت بود، ناگهان در جاجرود به ته دره سقوط کرد. بر اثر این حادثه 11 تن جان باختند و 28 تن نیز مجروح شدند.

دسته: تصادف

محدثه شب‌راه یکی از دانش‌آموزان هرمزگانی که در حادثه اخیر دست و پایش را از دست داد، می‌گوید:‌ مسئولان می‌آیند و می‌روند، وعده می‌دهند اما امیدوارم فراموش نکنند.

دسته: تصادف

بیست و دو  دانش آموز حیران و مات و زخمی بهت زده در تخت بیمارستان، خیره مانده به سقف، به مرگ و زندگی و  به لحظه حادثه می اندیشند و باز هیچکس پاسخ نمی دهد که  چرا اتوبوس  دختران دانش آموز، همچون اتوبوس سربازان جان باخته ای که چند سال پیش در جاده های استان فارس به دره افتاد، در نیمه شب به حرکت خود در جاده ادامه می داده است!؟

دسته: تصادف