دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از دستگیری دو نفر از عوامل آزار و اذیت یک دختر جوان در سیرجان که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است، خبر داد.

دسته: تجاوز به عنف

در پی وقوع حادثه آزار و اذیت جنسی تعدادی از دانش‌آموزان دبستانی در شهر اصفهان، مدیر ناحیه ۴ آموزش‌وپرورش اصفهان گفت: تمام کادر مدرسه خانم هستند و متهم اصلی نایب رئیس انجمن اولیا و مربیان بود.

دسته: تجاوز به عنف

دادستان اصفهان گفت: پرونده قضایی برای متهم حادثه اذیت و آزار تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس ابتدایی اصفهان تشکیل شده است.

دسته: تجاوز به عنف

میلیون‌ها بیننده ناگهان در شبکه‌های مجازی با چهره جنون‌آمیز مرد غول‌آسایی روبه‌رو شدند که در صحنه‌هایی هولناک پسربچه‌هایی را در چنگ خود اسیر کرده بود و اعمال وحشیانه‌اش با این کودکان چنان هراسناک و تکان‌دهنده بود که بسیاری از اعضای خانواده‌ها از جمله زنان و دختران تاب تماشای چنین صحنه‌های شنیعی را نداشتند.

دسته: تجاوز به عنف

پسری که به اتهام آزار و اذیت دو کودک دستگیر شده در بازجویی‌ها مدعی شد خودش در کودکی قربانی تعرض شده بود.

دسته: تجاوز به عنف

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مشاور تحصیلی به اتهام آزار جنسی زنی جوان خبر داد.

دسته: تجاوز به عنف

زن جوان در حالی که فریاد می‌زد «فرهاد» غرورم را شکست و مرا در میان بستگانم سرافکنده کرد، به کارشناس اجتماعی کلانتری سجاد مشهد گفت: پدرم از وضعیت مالی خوبی برخوردار بود به طوری که من و دو برادرم از هر نوع امکانات تفریحی و رفاهی برخوردار بودیم.

دسته: تجاوز به عنف

اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات تازه‌ای از پرونده اتهامات «س.ح.» یکی از فعالان موسیقی پاپ ارائه کرد و از شکات احتمالی خواست تا برای پیگیری شکایات خود به این اداره مراجعه کنند.

دسته: تجاوز به عنف

یکی از خواننده های پاپ ایران به اتهام آزار و اذیت چند زن دستگیر شد.

دسته: تجاوز به عنف

یکی از دخترانی که در ایرانشهر هدف تجاوز قرار گرفته از خانواده اش خواسته تا قبل از کشتنش عاملان این اقدام سیاه را به مجازات برسانند

دسته: تجاوز به عنف

آنها هر روز از تفریحات هیجان انگیز و شادی‌های دخترانه و مجردی شان می‌گفتند و کم کم زمزمه اینکه از شوهرت جدا شو و بیا با ما در خانه مجردی زندگی کن را در گوشم می‌خواندند. من هم وسوسه شدم و فریب وعده‌های قشنگ آنها را خوردم. آنها عکس‌هایی که در لحظه‌های مختلف با هم بودن می‌انداختند را برایم ارسال می‌کردند...

دسته: تجاوز به عنف

«اتفاقی که هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود. کمرنگ شده ولی همچنان در ذهنش باقی مانده است. همچنان هم از پراید خاکستری می‌ترسد. از نشستن روی صندلی عقب خودرویی که دو مرد سرنشین جلو هستند، می‌ترسد. از غریبه‌ها می‌ترسد، از نشستن درون تاکسی می‌ترسد. ٣‌سال گذشته و نمی‌تواند فراموش کند.»

دسته: تجاوز به عنف

پسر جوانی که در اقدامی خشن کودکی را به خانه کشانده و با ده‌ها ضربه چاقو به قتل رساند، در جلسه رسیدگی به پرونده‌اش توضیح داد که چطور در کودکی مورد تجاوز قرار گرفت و زندگی‌اش دگرگون شد.

دسته: تجاوز به عنف

مدتی از ازدواجم با «امیر» گذشته بود که به‌خاطر بی‌مهری‌های او، در فضای مجازی به مرد غریبه‌ای اعتماد کردم و به‌خاطر یک اشتباه احمقانه زندگی‌ام را به تباهی کشاندم.

دسته: تجاوز به عنف

دادستان مرکزی استان سیستان و بلوچستان از ادامه رسیدگی به پرونده هتک حرمت در ایرانشهر از طریق بررسی ارتباطات متهم و شاکی خبر داد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه کثیف زن شوهردار با دوست صمیمیش | مردی که همسرش را به خاطر ارتباط نزدیکش با یک زن کشته بود، دستگیر شد. مرد 49 ساله ای در بیرمنگام به جرم قتل همسرش دستگیر شد و علت قتل را خیانت مقتول با علاقه مند شدن به همجنس خود بوده است و ....

دسته: تجاوز به عنف

مولانا محمد طیب ملازهی درباره تجاوز صورت گرفته به چند دختر ایرانشهری، توصیه مهمی به مردم کرد.

دسته: تجاوز به عنف

کارگردان سرشناس به خاطر تجاوز به یک دختر دانشجوی دکترا بازداشت شد.

دسته: تجاوز به عنف

تجاوز وحشتناک به دختر دانشجو در پشت سطل آشغال | پدر"براک ترنر" صدور حکم 14 سال زندان را برای پسرش تنها بخاطر 20 دقیقه تجاوز به زنی را عادلانه نمی داند.

دسته: تجاوز به عنف

کار کثیف زن جوان با مرد بی نوا در خانه مجردیش + عکس | زن جوان که پس از آشنایی اینستاگرامی با مردی پولدار، میوه‌فروش‌های محل‌شان را برای اخاذی از وی اجیر کرده بود، بازداشت شد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل | دختر نوجوان که تصور می کرد پسر مجردی خواستگارش است در دام شیطانی مرد متاهل افتاد. این دختر که آبرویش در خطر بود با طرح شکایتی خواستار مجازات مرد فریبکار شد.

دسته: تجاوز به عنف

رابطه نامشروع زن شوهردار با رییس کاروان های زیارتی | همه چیز از دوسال پیش شروع شد. از همان زمان متوجه علاقه همسرم به مدیر کاروان شدم اما خودم را گول می‌زدم. او به من خیانت کرد و زندگی‌ام را به تباهی کشاند. چند روز پیش متوجه شدم که در نبودن من آن مرد شیطانی در خانه‌ام رفت‌و‌آمد دارد و ....

دسته: تجاوز به عنف

نیمه شب زنم را کنار مردان غریبه دیدم در حالی که می خندید و .... | مردی جوان که برای ضیافت افطاری به خانه پدر زنش رفته بود در پی وقوع یک ماجرای ناموسی هدف اسید‌پاشی و ضربات چاقو قرار گرفت.

دسته: تجاوز به عنف

کار کثیفی که استاد دانشگاه با دانشجوی دختر کرد! | شکایت استاد یکی از دانشگاه‌های معتبر مشهد از همکارش، نشان داد که شاکی خود یک مزاحم سایبری سریالی است.

دسته: تجاوز به عنف

در حاشیه خبر تجاوز به دانش‌آموزان؛

پایگاه عدالت خواهان"روز گذشته ناصر کوهستانی (مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران) با اشاره به آخرین جزئیات از پرونده آزار دانش‌آموزان در مدرسه غرب تهران گفت: بر مبنای تحقیقاتی که روی دانش‌آموزان معترض انجام داده‌ایم، هیچگونه تعرض و تجاوزی صورت نگرفته است!!

دسته: تجاوز به عنف

پایگاه عدالت خواهانماجرای تجاوز به دختر افغان در خمینی شهر | هنوز دو ماه از انتشار خبر تجاوز به ندا دختر افغان در مشهد نگذشته و هنوز یاد ستایش قزیشی از خاطره ها پاک نشده، ماجرای تجاوز به بهاره دختر افغان در خمینی شهر، منتشر می شود. در حادثه خمینی شهر، سه مرد به دختر 5 ساله افغان که در محل در حال بازی بوده حمله می برند و او را به خرابه ای می کشانند. دختر 5 ساله افغانی شانس می آورد که زنده می ماند و... جزییات ماجرای خمینی شهر را بخوانید...

دسته: تجاوز به عنف