دو پسر جوان به خاطر طلب یک میلیون تومانی خود، نامزد بدهکارشان را ۵ ساعت گروگان گرفته و از او فیلم سیاه تهیه کردند.

دسته: آدم ربایی

سردار عبدالرضا ناظری گفت: چهارم تیرماه، باند مجرمان متشکل از ۴ نفر اقدام به ربودن ۲ تن از شهروندان ورامینی که فردی مسن به همراه همسرش بود، کردند.

دسته: آدم ربایی

ویدیو نشان می دهد که دختر نوجوانی توسط گروهی از پسران جوان مرد حمله قرار گرفته است. این حمله در جاهان آباد در ایالت بیحر ، شمال شرقی هند صورت گرفت.

دسته: آدم ربایی

گرمسار تکدی‌گری در تهران افغانستان اتباع افغانستان فرمانده انتظامی دوازدهم فروردین‌ماه پربیننده‌ترین خبر عدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان مااستانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان ابوذر قربانی کودک

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد و گفت: این کودکان از اتباع افغانستان بوده و احتمالا برای تکدی‌گری در تهران مفقود شده‌اند.

دسته: آدم ربایی

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورخه 23 آذر 1396 و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، وقوع یک فقره آدم ربایی و ربایش پسری 18 ساله به کلانتری 125 یوسف آباد اعلام شد.

دسته: آدم ربایی

معاون سازمان امداد و نجات با اشاره به فعالیت تیم‌های بازپیوند خانواده در هلال احمر گفت: این تیم‌ها در حادثه زمین‌لرزه در کرمانشاه موفق شدند ۶ نفر را به خانواده خود بازگردانند.

دسته: آدم ربایی

3 مرد برای رسیدن به سرمایه 200 میلیون تومانی کودک 8 ساله ای را در مشهد ربودند و ادعا کردند اگر پول را خانواده اش ندهند فرزندشان را تحویل داعش می دهند

3 مرد برای رسیدن به سرمایه 200 میلیون تومانی کودک 8 ساله ای را در مشهد ربودند و ادعا کردند اگر پول را خانواده اش ندهند فرزندشان را تحویل داعش می دهند.

دسته: آدم ربایی

دختربچه ۱۰ ساله‌ای به نام اسما که سه روز پیش در مسیر نانوایی در محله مشیریه تهران ربوده شده بود با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

دسته: آدم ربایی

شب گذشته یک فرد مسلح به سلاح گرم گرونگیری کرد:

شب گذشته یک فرد مسلح به سلاح گرم در اقدامی مبادرت به گروگانگیری نافرجام کرد که با دخالت پلیس دستگیر شد.

دسته: آدم ربایی